Вівторок

23.04.2019

08:54

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Милосердя починається з малого
Другий місяць осені починається з особливої дати. Першого жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.  

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Знаменно, що після Дня ветерана ми святкуємо День учителя, а тому у тих, хто усі свої сили, усе життя віддав педагогічній праці – подвійне свято. Щороку напередодні Дня працівників освіти наші учні з квітами та теплими словами приходять на поріг учителів своїх батьків – сьогодні ветеранів педагогічної праці – не лише для того, щоб запросити їх на урочистості з цієї нагоди, а й для того, щоб висловити повагу і вдячність за їхню працю.

Для виховання у школярів таких людських якостей як милосердя, співчуття та доброта у школі систематично проводяться різноманітні виховні заходи. Це виховні години, уроки доброти, моральності, а також різноманітні благодійні акції. З нагоди Дня людей похилого віку у перший тиждень жовтня класними керівниками 1-11 класів проведено бесіди по класах на теми: «Поважай старших людей», «Твори добро», «Про доброту й повагу до людей», «Чуйність і доброта – два крила, на яких тримається людство» та інші.

Не перший рік школа співпрацює з благодійними громадськими організаціями. Щороку спільно з Товариством Червоного Хреста проводиться благодійна акція зі збору овочів для непрацездатного одинокого населення міста «Три картоплини». Цей рік теж не став винятком: понад три мішки картоплі, чимало моркви, червоного буряка, цибулі, домашня консервація – ось далеко не повний перелік того, що вдалося зібрати.

Користуючись нагодою, хочеться висловити подяку усім школярам, хто не залишився байдужим і долучився до акції, а також батькам, завдяки щедрості яких вдалося зібрати таку допомогу. Адже ми впевнені, що навіть скромна допомога у вигляді трьох картоплин спроможна зарадити, а зерно добра, посіяне з любов’ю, обов’язково принесе щедрий урожай достатку   вашим родинам.

Спільними зусиллями ми продовжуватимемо благодійну діяльність у школі, у нашому славному місті, робитимемо все, щоб ветерани праці, одинокі та непрацездатні люди, а також ті, хто опинився у важких життєвих обставинах, щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.

Нехай у цьому стрімкому світі в серцях завжди знайдеться місце для доброти, милосердя, допомоги. Адже саме це робить нас людьми, суспільством. І тільки розпочавши з малого, ми зможемо робити великі справи!

Катерина ДЕНИЩУК, педагог-організатор Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1
№41 від 12 жовтня 2013 р. Категория: Події | Просмотров: 304 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]