Вівторок

23.04.2019

05:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міна у ставку знешкоджена
Шістдесят сім років тому відгриміли залпи Другої світової війни, але і в наші дні на території Острозького району під час проведення будівельних і земляних робіт знаходять боєприпаси ще тих часів. Вибухонебезпечні предмети можуть знаходитися на полях, городах, в лісах, парках, водоймищах, будинках, підвалах та інших місцях, а також на території колишніх артилерійських й авіаційних полігонів.

Не так давно в м. Острог під час земляних робіт було виявлено 50-ти кілограмову авіаційну бомбу часів Другої світової війни. Днями було виявлено мінометну міну калібром 82 міліметри у ставку в с. Верхів під час спуску водойми. На щастя, піротехніками МНС усі вибухонебезпечні предмети були знешкоджені.

Нагадую всім краянам, що у випадку виявлення вибухонебезпечного чи зовнішньо схожого на нього предмета необхідно: при проведенні земляних чи інших робіт – негайно зупинити їх. Категорично забороняється: брати його в руки, наносити по ньому будь-які удари, намагатися розібрати, переносити чи перекочувати з місця на місце, кидати у вогонь чи розкладати багаття неподалік, збирати й здавати ВНП на металобрухт.

Потрібно добре запам’ятати місце виявлення знахідки, встановити попереджувальні знаки чи огородження, негайно повідомити про небезпечну знахідку по телефону «101» рятувальну службу.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Після вашого повідомлення спеціалісти МНС вилучать та знешкодять небезпечну знахідку.

Петро ЯРМОЛЮК, начальник ДПРЧ-6 ТУ МНС
Просмотров: 272 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]