Вівторок

23.04.2019

05:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міс школи
У нашій школі є свої традиції, тому і проводиться тут дуже багато різноманітних свят та виховних заходів. Серед них і конкурсно-розважальна програма «Міс школи». Відтак, і цього року шість красунь-старшокласниць взяли участь у конкурсному відборі.  

Щоб стати переможницею та вибороти титул «Міс школи – 2013», учасницям довелося витратити багато вільного часу для підготовки і пройти шість нелегких турів конкурсу. Поважному журі прийшлося нелегко, адже кожна з дівчат демонструвала свої найкращі якості. Заздалегідь підготовлені «візитні картки» у вигляді презентацій вражали кількістю і якістю світлин. Власне, фотографами були самі учасниці, і конкуренція не стала на заваді. Вони вміло відшукали найкращі і найцікавіші моменти шкільного життя одна в одної.

Наступний етап – «пісенний» конкурс. Учасниці, виконуючи разом пісню «Назустріч долі» жестами, мали можливість показати присутнім свій акторський талант та вміння володіти увагою аудиторії. Відповідаючи на нелегкі запитання «інтелектуального» конкурсу, усі дівчата продемонстрували неабиякі знання з різних галузей, що додало їм додаткових балів.

Кожна з наших конкурсанток – українка, майбутня господиня і, як годиться, має знати різні кулінарні секрети та хитрощі. Свою майстерність у цій справі дівчата показали, готуючи різноманітні страви із запропонованих продуктів. Не менш цікавим був і наступний конкурс – «дефіле». Родзинка його у тому, що на сцені учасниці демонстрували одяг, який виготовили заздалегідь з підручних матеріалів на кшталт газет, фольги або сміттєвих мішків. Саме ці звичайні речі представлені по-новому. На кожній з конкурсанток красувалось модельне плаття, чи то костюм і виглядало бездоганно.

Заключним етапом відбору був «танцювальний» конкурс. Можливо, не всі учасниці досконало знають танцювальні рухи і вміють точно їх відтворювати, але було зрозуміло, що цей танець для дівчат – це радість і задоволення. І цю емоційну насолоду вони дарували глядачам.

І ось урочиста мить: після детального обговорення журі, яке очолювала директор нашого навчального закладу Галина Лебідь, підбито підсумки конкурсу. Титул «Міс школи – 2013» отримала учениця 11 класу Світлана Каганець. Серед усіх учасниць, мені здається, ця дівчина найбільше мріяла про перемогу. Незабаром її чекає участь у конкурсі «Міс УТОГ Рівненщини», а, можливо, згодом, і «Міс УТОГ України».

Оксана КЕРАСІР, шкільний бібліотекар КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» Рівненської облради
№53 від 28 грудня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 1390 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]