Субота

20.07.2019

19:02

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

1 2 3 ... 8 9 »

Впродовж тижня відбулося два засідання 

№ 40 від 3 жовтня 2015 р.  Рубрика: Міська рада | Переглядів: 337 | Коментарі (0)

У п’ятницю, 25 вересня, відбулася чергова 74 сесія Острозької міської ради. Вона була в часі однією з найдовших, які проводились останніми місяцями. А ще у її роботі брала, мабуть, найбільша кількість гостей. Проте, у четвер, 1 жовтня, депутати змушені були зібратися на позачергове засідання. Думаю, що не помилюся, якщо скажу, що це було найкоротше пленарне засідання за всю каденцію шостого скликання – більше 7 хвилин із двома виконаннями Гімну. Але про все по черзі…

Після повідомлень про кворум (були присутні 19 депутатів), запрошених (заступники міського голови, керуючий справами міськвиконкому, начальники управлінь та відділів міськвиконкому, директори навчальних та комунальних підприємств, заступник Острозького міжрайонного прокурора, співробітник Здолбунівського МВ УСБУ, представники місцевої організації Правий сектор, журналіст ГО «Опора»), головуючий на сесії привітав з Днем народження депутатів, які святкували у міжсесійний період – Ольгу Стецюк та Сергія Іщука.

При розгляді першого питання порядку денного – плану роботи сесії – вносилися додаткові питання: депутат Борис Гловацький вніс питання Про внесення змін до рішення міської ради від 31 липня 2015 р. № 796 Про затвердження заходів на 2015 рік до Програми розвитку вулиць і доріг комунальної власності Острога на 2014 – 2017 роки; начальник міського фінансового управління Тетяна Мацун – Про внесення змін до міського бюджету на 2015 рік; заступник міського голови Анатолій Лисий – Про надання фінансової допомоги на лікування трьом мешканцям міста; Про внесення змін до рішення міської ради від 26 червня 2015 року № 787 Про міську програму соціального захисту учасників антитерористичної операції; секретар міської ради Микола Добровольський – Про внесення змін до рішення міської ради від 31 серпня 2015 року № 813 Про цільову програму мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення захо ... Читати дальше
Плата за тепло буде меншою 

№ 39 від 26 вересня 2015 р.  Рубрика: Міська рада | Переглядів: 257 | Коментарі (0)

У середу, 23 вересня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. До плану його роботи включили 2 питання. Головним з них було – Про затвердження скоригованих тарифів на теплову енергію установам та організаціям, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання Острозького комунального підприємства «Теплоенергія».

Після повідомлення головуючого – міського голови Олександра Шикера про кворум, план роботи, запрошених, виступив директор Острозького комунального підприємства Віталій Хведась. Він повідомив, що НКРЕКП знизило ціну на газ, тому владі міста необхідно здійснити коригування ціни на оплату послуг з теплопостачання в сторону зменшення, відповідно до ціни енергоносія. У зв’язку з цим підготовлено проект рішення міськвиконкому, який він закликав підтримати.

Цього разу обговорення не було. Члени міського уряду одноголосно проголосували і затвердили запропонований проект рішення. Воно друкується нижче.

На засіданні також було розглянуто й питання про надання повної дієздатності неповнолітньому мешканцю міста. В цьому випадку були запитання, обговорення, але в підсумку й за нього проголосували одностайно. На цьому позачергове засідання міськвиконкому завершилося.

Іван МОЧЕРНЯК

 

 

Про затвердження скоригованих тарифів на теплову енергію установам та організаціям, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання Острозького комунального підприємства «Теплоенергія»

    23 вересня 2015 року                            ... Читати дальше
Цього разу виїзне – в ОКП «Водоканал» 

№ 38 від 19 вересня 2015 р.  Рубрика: Міська рада | Переглядів: 225 | Коментарі (0)

У вівторок, 15 вересня, відбулося чергове засідання міськвиконкому. Традиційно розглядались питання, які стосувалися освіти, комунального господарства, міськвиконкому, розглядались заяви громадян та ін. У процесі роботи, а також перед засіданням і після нього члени міськвиконкому ближче знайомилися із роботою ОКП «Водоканал».

Під час обговорення плану засідання вносилися додаткові питання. Заступник міського голови Анатолій Лисий вніс дві пропозиції – Про проведення медичного огляду працівників промисловості міста зі шкідливими умовами праці всіх форм власності в 2015 році та Про затвердження переліку громадських робіт щодо порядку інформування населення міста. Начальник служби у справах дітей міськвиконкому Наталія Ковальчук – Про надання дозволу на відчуження (укладення договору дарування) житлового будинку та земельної ділянки в Острозі та Про визначення участі батька у вихованні та спілкуванні з малолітнім сином. начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства міськвиконкому Сергій Кирилюк – Про присвоєння поштових адрес об'єктам нерухомості в Острозі.

За включення запропонованих питань до порядку денного, а також рішення по всіх питаннях  члени міськвиконкому, після короткого, а часом і тривалого обговорення, приймали одноголосно.

Іван МОЧЕРНЯК

І знову в понеділок, але позачергова… 

№ 37 від 12 вересня 2015 р.  Рубрика: Міська рада | Переглядів: 318 | Коментарі (0)

У понеділок, 7 вересня, відбулася позачергова, сімдесят третя сесія Острозької міської ради. Після обов’язкової інформації про кворум (були присутні 18 депутатів), присутніх, запрошених, міський голова Олександр Шикер повідомив, що причиною проведення позачергової сесії є необхідність внесення змін до міського бюджету в зв’язку з надход­женням коштів з обласного бюджету, а також виникла нагальна потреба розглянути інші питання порядку денного.

Від імені присутніх Олександр Шикер привітав депутата Ольгу Стецюк, яка святкувала свій День народження у міжсесійний період. А потім розглядався план роботи сесії та всі питання порядку денного. Їх було 4 – Про внесення змін до рішення міської ради від 27 вересня 2013 року № 515 Про міську Програму зайнятості населення на пе­ріод до 2017 року; Про внесення змін до рішення міської ради від 27 лютого 2015 року № 749 Про програму реформування комунального господарства міста до 2015 – 2016 років; Про внесення змін до кошторису на виконання програми підтримки на 2015 рік громадсько-політичної газети «Замкова гора»; Про внесення змін до міського бюджету на 2015 рік.

У частині «Різне» порушувалися питання про обрізку гілок дерева сім’ї учасника АТО, проб­леми з освітленням вулиць міста та ін.

В процесі обговорення питань виступали: начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Сергій Кирилюк, головний бухгалтер газети «Замкова гора» Людмила Козак, депутати Сергій Іщук, Ольга Шевчук та інші.

Іван ПАВЛІВ

Альтернативна енергія – майбутнє для Острога 

№ 36 від 5 вересня 2015 р.  Рубрика: Міська рада | Переглядів: 214 | Коментарі (0)

Впровадження альтернативної енергетики набирає актуальності як на загальнодержавному, так і на місцевому рівнях. Це питання не лише зменшення споживання газу і традиційних джерел енергії, а питання енергетичної безпеки України. А враховуючи військові події на Сході та агресію з боку Росії, це є надважливе питання. Проте, і без війни ми прекрасно розуміємо, що маємо високі тарифи і надто багато споживаємо енергії. Україна втричі більше споживає газу і традиційних джерел енергії, ніж будь-яка країна Європи.

На сьогодні в нашому місті зроблено значні кроки на шляху раціонального використання енергетичних ресурсів. Активно впроваджуємо енергозберігаючі технології – провели реконструкцію котелень і перевели їх на дрова. Практично всі комунальні заклади міста опалюються твердим паливом. Це дає змогу значно економити дорогий імпортний газ, але ресурси деревини теж не безмежні. Крім того, постають серйозні екологічні питання, як то обмеженість і такого виду палива, викиди в атмосферу під час спалювання дров, потреба в значних площах для зберігання. Деревина не може бути паливом довгострокової перспективи. Це день вчорашній, а потрібно думати про завтра. Потрібно впроваджувати нові технології, тому що через 5-6 років матимемо застаріле обладнання і високі тарифи. Необхідно випередити цей процес і стати мудрішими на 5-7 років. Реальною альтернативою для нашого міста є будівництво котелень з когенерації, які вироблятимуть тепло та електроенергію з біомаси. Рівненщина багата на біоресурси. Ми маємо ліси, велику кількість зеленої маси і такий природній ресурс, як торф. Біомаса дає можливість робити одночасно кілька видів енергії. В результаті переробки отримуємо електроенергію, тепло, газ і добриво. Це фактично безвідходне виробництво. Все те, що ми нині спалюємо, що гниє і пропадає – перетворюється в дешеву енергію ... Читати дальше
Засідання відбулось в понеділок 

№ 36 від 5 вересня 2015 р.  Рубрика: Міська рада | Переглядів: 237 | Коментарі (0)

У минулому номері «Замкової гори» ми повідомляли, що у п’ятницю відбулась чергова сесія Острозької міської ради. Вона, через те, що багато депутатів того дня мали намір відвідати божественні літургії в храмах міста, була запланована на 15 годину. У той час наша газета вже додруковувалась. Тож ми дали інформацію, забігаючи наперед. Однак в обумовлений час міських народних обранців не вистачало (всього двох) для кворуму і проведення сесії. Тож було вирішено перенести її на понеділок, 31 серпня. Того дня, о 8 годині з лишнім, з присутністю міських народних обранців все було гаразд і 72 сесія Острозької міської ради відбулась.

Традиційно, на початку, головуючий на засіданні, міський голова Олександр Шикер, повідомив про кворум (було 18 депутатів), запрошених, привітав із днем народження колег, які святкували у міжсесійний період – Юрія Олексійчука, Бориса Гловацького.

При розгляді першого питання Про затвердження порядку денного сімдесят другої сесії Острозької міської ради було внесено 5 додаткових – Про введення посади викладача відділу театрального мистецтва в Острозькій дитячій музичній школі та Про плату за навчання в Острозькій дитячій музичній школі (запропонувала начальник відділу культури і туризму міськвиконкому Ольга Лозюк); Про цільову програму мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2015 – 2018 роки (керуючий справами міськвиконкому Леонід Сніщук); Про надання дозволу на реалізацію та списання основного засобу, що є власністю територіальної громади міста та обліковується на балансі Острозького міського територіального центру соціального обслуговування (над ... Читати дальше
Міська рада: день за днем 

№ 35 від 29 серпня 2015 р.  Рубрика: Міська рада | Переглядів: 261 | Коментарі (0)

Середа, 26 серпня:

 •  Відбулася обласна відео-конференція педагогічних працівників: «Про підсумки розвитку галузі освіти Рівненщини у 2014 – 2015 навчальному році та завдання на 2015 – 2016 навчальний рік». У конференції взяли участь  керуючий справами виконкому Леонід Сніщук, начальник відділу освіти Людмила Кухарук, директори  навчальних закладів міста.

Четвер, 27 серпня:

 •  Заступник міського голови Анатолій Лисий  взяв участь у селекторній нараді, яка проходила  за головування заступника голови  облдержадміністрації О. Савчука. На нараді  розглядалися питання: Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати станом на 1 серпня 2015 року; Процес призначення  житлових субсидій за спрощеним порядком  в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги; Стан реалізації проектів з енергоефективності, що пройшли конкурсний відбір відповідно до обласної програми енергоефективності на 2011 – 2015 роки.

П’ятниця, 28 серпня:

 • Заступник міського голови Анатолій Лисий  взяв участь у нараді,  яка проходила за головування заступника голови  облдержадміністрації О. Савчука стосовно  виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 4 серпня 2015 р. № 413 «Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов.
   
 •  Відбулася чергова 72 сесія Острозької міської ради. Детальніше про її перебіг читайте в наступному номері газети «Замкова гора».

Підготувала Наталія ОРЛ ... Читати дальше
Міська рада: день за днем 

№ 34 від 22 серпня 2015 р.  Рубрика: Міська рада | Переглядів: 303 | Коментарі (0)

Вівторок, 19 серпня:

 •  Перший заступник міського голови Ольга Логвін взяла участь в оперативному засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області, яке проходило в режимі відео-конференції. На порядку денному розглядалися питання: «Про дії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, пов’язані із запобіганням виникненню пожеж і оперативного реагування на них», «Про ситуацію щодо африканської чуми свиней у Рівненській області».

Середа, 19 серпня:

 •  Керуючий справами виконкому Леонід Сніщук взяв участь у робочій нараді з питання стану реалізації в області Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», на якій заслуховувалися питання щодо стану передачі схвалених сільськими, селищними, міськими радами проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад облдержадміністрації для перевірки відповідності цих проектів Конституції та законам України; щодо надісланих сільськими, селищними, міськими головами – ініціаторами об’єднання подань до обласної ради про утворення об’єднаних територіальних громад.
   
 •  За головування заступника міського голови Анатолія Лисого відбулося засідання комісії з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим та внутрішньо переміщеним особам, що надійшли від фізичних та юридичних осіб. Розглянуто та задоволено 9 заяв.

Четвер, 20 серпня:

 •  Заступник міського голови Анатолій Лисий взяв участь у селекторній нараді, яка проходила за головування заступника голови облдержадміністрації О. Савчука з питань процесу призначення житлових субсидій за спрощеним порядком в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги.

П’ятниця, 21 серпня:

Міська рада: день за днем 

№ 32 від 8 серпня 2015 р.  Рубрика: Міська рада | Переглядів: 300 | Коментарі (0)

Середа, 5 серпня:

 •  Міський голова Олександр Шикер взяв участь у круглому столі з питань обговорення змін до Конституції України в частині децентралізації влади, який проводився Програмою «Рада»: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» та виконується Фондом Східна Європа.
   
 •  Міський голова Олександр Шикер взяв участь у засіданні регіональної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Рівненської області.

Четвер, 6 серпня:

 •  Заступник міського голови Анатолій Лисий взяв участь у селекторній нараді з питань процесу призначення житлових субсидій за спрощеним порядком в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, яка проходила за головування першого заступника голови облдержадміністрації Юрія Приварського. На нараді розглядалися питання: Активізація проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з надання житлових субсидій; Надання на запити структурних підрозділів з питань соціального захисту населення відповідальними організаціями інформації про склад зареєстрованих в житловому приміщені осіб; Отримання органами соціального захисту населення відомостей про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами від організацій – надавачів комунальних послуг (водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, електроенергія, вивезення побутового сміття та рідких нечистот; кадрове, фінансове та матеріально-технічне забезпечення структурних підрозділів з питань соціального захисту населення).
   
 • Міський голова Олександр Шикер взяв участь у нараді, яка проходила в приміщенні Хмельницької облдержадміністрації за головування Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з розгляду питань: Про підготовку об’єктів житлового фонду, житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий п ... Читати дальшеПрацювали оперативно та результативно 

№ 32 від 8 серпня 2015 р.  Рубрика: Міська рада | Переглядів: 257 | Коментарі (0)

У п’ятницю, 31 липня, відбулася 71 сесія Острозької міської ради. На ній розглядались і приймались рішення з питань земельних відносин, бюджету міста, комунального господарства, вносилися зміни до міських програм та попередніх рішень.  ... Читати дальше
Позитивні рішення прийнято по 76,4 % звернень 

№ 31 від 1 серпня 2015 р.  Рубрика: Міська рада | Переглядів: 273 | Коментарі (0)

Інформація про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до міськвиконкому впродовж І півріччя 2015 року.  ... Читати дальше
Міська рада: день за днем 

№ 31 від 1 серпня 2015 р.  Рубрика: Міська рада | Переглядів: 229 | Коментарі (0)

Понеділок, 27 липня:

 •  Секретар міської ради Микола Добровольський взяв участь у обласній нараді щодо організації процесу добровільного об’єднання територіальних громад та щодо підготовки перспективного плану формування територій громад.
   
 •  Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради, на якому було розглянуто чотири питання щодо присвоєння поштової адреси житловим будинкам.

Вівторок, 28 липня

 •  В.о. міського голови Ольга Логвін взяла участь у роботі колегії облдержадміністрації, на якій розглядалися питання: Про підсумки роботи галузей господарського комплексу області та виконання місцевих бюджетів за І півріччя 2015 року; Про стан виконання у І півріччі 2015 року вимог законодавства України щодо розгляду звернень громадян та підвищення ефективності цієї роботи.
   
 •  Заступник міського голови Анатолій Лисий взяв участь у засіданні обласної координаційної ради з питань організації і проведення відпочинку та оздоровлення дітей. В порядку денному розглядалися питання: Про стан справ з проведення оздоровчої кампанії 2015 року: проблемні питання та шляхи їх вирішення; Про оздоровлення дітей, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи; Про підсумки робочих виїздів в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку області.

Середа, 29 серпня:

 • r В. о. міського голови Ольга Логвін і начальник управління праці та соціального захисту населення Олександр Стратюк взяли участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

П’ятниця, 31 липня:

 •  Відбулося засідання сімдесят першої сесії Острозької міської ради (детальніше про її хід читайте в наступному випуску газети).
 • < ... Читати дальшеНа Яворницького тимчасово торгівлю дозволено, але… 

№ 30 від 25 липня 2015 р.  Рубрика: Міська рада | Переглядів: 345 | Коментарі (0)

У вівторок, 21 липня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. Найголовнішим і резонансним питанням було про торгівлю поблизу міського ринку.  ... Читати дальше
Острожани побували в Моравському Беруні 

№ 30 від 25 липня 2015 р.  Рубрика: Міська рада | Переглядів: 435 | Коментарі (0)

У зв’язку з війною на Донбасі цього і минулого року дещо «притихло» співробітництво міст-побратимів. Наші друзі поляки, німці, чехи до Острога майже не приїжджали. Щоправда, вони кілька разів передавали зібрану в себе допомогу для острожан – учасників АТО. Жителів міста, в тому числі дітей, влада міст-побратимів  запрошувала до себе і продовжує це роботи. Ще в червні до Острозької міської ради від старости партнерського міста Моравський Берунь (Чеська Республіка) надійшло запрошення на святкування їхнього Дня міста.  ... Читати дальше
Міська рада: день за днем 

№ 29 від 18 липня 2015 р.  Рубрика: Міська рада | Переглядів: 212 | Коментарі (0)

Вівторок, 14 липня:

 •  Відбулося засідання  депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту,  зв’язку, торгівлі, побуту, та навколишнього природного середовища,  на якому депутати попередньо розглянули питання, винесені на  розгляд сесії.

Середа, 15 липня:

 •  Відбулася селекторна нарада з питань підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 років.
 •  Відбулися засідання  постійних депутатських комісій з питань промисловості,  будівництва, архітектури та земельних відносин та з питань  депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, на яких депутати попередньо розглянули питання, винесені на  розгляд сесії.
 •  Заступник міського голови Іван Ткачук взяв участь  у нараді з питань реорганізації дитячо-юнацьких спортивних шкіл області, які фінансуються  до 2015 року з Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
 •  Відбулося засідання комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, фізкультури  та спорту, на якій   депутати попередньо розглянули питання, які виноситимуться на пленарне засідання сесії.

Четвер, 16 липня:

 •  Відбулося засідання комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики.

Підготувала Наталія ОРЛЕНКО

 

Розглядались питання щодо недопущення небезпечних захворювань тварин 

№ 29 від 18 липня 2015 р.  Рубрика: Міська рада | Переглядів: 261 | Коментарі (0)

У вівторок, 14 липня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. Розглядалися питання, які стосуються профілактики і недопущення небезпечних захворювань людей та тварин, а також заява одного з острожан.  ... Читати дальше
Звернення Острозької міської ради до Президента, Прем’єр-Міністра та Голови Верховної Ради України щодо зниження тарифів на енергоносії 

№ 28 від 11 липня 2015 р.  Рубрика: Міська рада | Переглядів: 270 | Коментарі (0)

Рішення Острозької міської ради

Про звернення Острозької міської ради до Президента України,
Прем’єр-Міністра України та Голови Верховної Ради України

26 червня 2015 року                                               № 790

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

Звернутись до Президента України, Прем’єр-Міністра України та Голови Верховної Ради України щодо зниження тарифів на енергоносії для населення (звернення додається).

2. Доручити секретарю міської ради М. В. Добровольському забезпечити направлення даного рішення до Президента України, Прем’єр-Міністра України та Голови Верховної Ради України.­

3. Контроль за виконанням рішення доручити пос­тійній комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку (голова  комісії –
В. М. Миронюк).­

Міський голова Олександр ШИКЕР

 

Додаток до рішення Острозької міської ради від 26 червня 2015 р. № 790

Звернення Острозької міської ради до Президента України, Прем’єр-Міністра України та Голови Верховної Ради України щодо зниження тарифів на енергоносії для населення

Ми, депутати Острозької міської ради, вимагаємо переглянути рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 березня 2015 року № 583 «Про встановлення роздрібних цін на природний газ, що використо ... Читати дальше
Серед переможців – найбільше проектів з Острожчини 

№ 28 від 11 липня 2015 р.  Рубрика: Міська рада | Переглядів: 210 | Коментарі (0)

У четвер, 2 липня, відбулося засідання колегії Рівненської облдержадміністрації. Серед кількох важливих питань було і підбиття підсумків обласного конкурсу проектів з енергоефективності. Приємно, що серед кращих проектів-переможців майже половина – з Острожчини.  ... Читати дальше
Виборці можуть звертатися до Державного реєстру через Інтернет 

№ 27 від 4 липня 2015 р.  Рубрика: Міська рада | Переглядів: 179 | Коментарі (0)

Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборів, а постійно. Щоденно оновлюються його відомості, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення.  ... Читати дальше
Два питання знято з розгляду, одне – не знайшло підтримки 

№27 від 4 липня 2015 р.  Рубрика: Міська рада | Переглядів: 239 | Коментарі (0)

У п’ятницю, 26 червня, відбулася чергова сімдесята сесія Острозької міської ради. Розглядалися питання земельного, фінансового, організаційного, господарського та освітянського характеру. Цього разу депутати по одному з питань розділилися в голосуванні при прийнятті рішення щодо депутатського запиту.     ... Читати дальше