Вівторок

23.04.2019

09:57

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем
Вівторок, 24 січня:

 Міський голова Олександр Шикер та заступник міського голови Володимир Мацун взяли участь у селекторній нараді під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Близнюка А.М. з наступних питань: стану проходження опалювального періоду 2011-2012 років; стану розрахунків за спожитий природний газ підприємствами комунальної теплоенергетики; стану виконання загальнодержавних програм у сфері житлово-комунального господарства в 2011 році; стану проведення енергетичного аудиту суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво, транспортування та постачання теплової енергії споживачам; завдань по впровадженню проектів з модернізації житлово-комунального господарства на 2012 рік.

 Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за головування першого заступника міського голови Віталія Ундіра, на якому було розглянуто стан укладання трудових договорів між фізичними особами-підприємцями та найманими працівниками, дотримання мінімальної заробітної плати і її виплати; затвердження плану роботи міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення; затвердження плану перевірки робочої групи щодо укладання трудових договорів між роботодавцями та найманими працівниками, дотримання мінімальної заробітної плати та виплати її на підприємствах міста усіх форм власності.

 Заступник міського голови Ольга Логвін взяла участь в обласній нараді з питань соціальних виплат пільговим категоріям громадян.


Середа, 25 січня:

 Відбулося засідання комісії по розрахункам за спожиті енергоносії за головування заступника міського голови Володимира Мацуна, де піднімалось питання сплати за спожиті енергоносії підприємствами та населенням міста. Найбільші боржники були заслухані на комісії, деяким боржникам надано дозвіл на реструктуризацію боргу терміном на 2 місяці, одного боржника зобов’язано сплатити борг до 1 лютого 2012 року. Директорів комунальних підприємств міста зобов’язано посилити претензійно-позовну роботу щодо боржників за житлово-комунальні послуги.

 Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини за головування заступника міського голови Ольги Логвін. В порядку денному розглянуті питання: затвердження плану роботи комісії на 2012 рік; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; звернення жительки м. Острога щодо доцільності позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини.


П’ятниця, 27січня:

 Відбулося засідання сесії Острозької міської ради. (Детальніше в наступному номері газети).
Просмотров: 321 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]