П'ятниця

19.04.2019

17:55

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем
Вівторок, 31 січня:

 За головування заступника міського голови Володимира Мацуна відбулося засідання комітету щодо забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної інфраструктури міста. Розглядалися питання: затвердження плану роботи на І півріччя 2012 року; створення бази (переліку) інвалідів та людей з обмеженими фізичними можливостями.

  Міський голова Олександр Шикер взяв участь у роботі колегії облдержадміністрації, на якій розглядалися питання: про стан аварійності на автошляхах області за 2011 рік, січень 2012 року та заходи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на 2012 рік; про стан виконання в області завдань, визначених актами та дорученнями Президента України, іншими актами законодавства у сфері державної кадрової політики, у другому півріччі 2011 року; про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, голови обласної державної адміністрації.

 Відбулася робоча зустріч міського голови Олександра Шикера із заступником голови облдержадміністрації Анатолієм Юхименком із питань наповнення бюджету міста.


Четвер, 2 лютого:

 В рамках проекту «зМІСТОвна Україна» в місті перебувала знімальна група Асоціації міст України для зйомки відеосюжету про місто Острог та роботу міської ради.


П’ятниця, 3 лютого:

 Перший заступник міського голови Віталій Ундір провів робочу нараду з підприємцями міста щодо облаштування прилеглої території (тротуарів) магазинів в центральній частині міста.

 Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради, на якому розглядалося питання про реєстрацію громадської організації «Острозьке міське товариство «Еко-друг» та два питання про оформлення права комунальної власності.
Просмотров: 293 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]