П'ятниця

19.04.2019

17:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем
Понеділок, 6 лютого:

Відбулося засідання комісії з питань соціального захисту населення за головування заступника міського голови Ольги Логвін. Розглянуто 10 заяв щодо виділення одноразової грошової допомоги малозабезпеченим жителям міста. Виділено матеріальної допомоги 9 заявникам на суму 850 гривень.


Вівторок, 7 лютого:

Відбулася робоча зустріч міського голови Олександра Шикера з заступником голови облдержадміністрації Анатолієм Юхименком з приводу будівництва доріг комунальної власності та водопровідних мереж міста.

Секретар міської ради Микола Добровольський та керуючий справами виконкому Тамара Канцедал взяли участь у фаховій майстерні "Нове у антикорупційному законодавсті", організованій Рівненським регіональним відділенням Асоціації Міст України.


Середа, 8 лютого:

Відбувся виїзний прийом міського голови Шикера Олександра Федорович до працівників комунального закладу "Острозька спеціальна ЗОШ інтернат І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради з особистих питань. На ньому було прийнято трьох громадян, які звернулись до міського голови з різних питань: про виділення земельної ділянки для будівництва індивідуального житлового будинку, про отримання коштів на поховання та отримання спадщини, про дотримання санітарних норм гр. м. Острога, про перенесення автобусної зупинки, про вивезення сміття в закритих автомобілях до сміттєзвалища в с. Слобідка. Три питання роз'яснено згідно чинного законодавства на прийомі. Інші звернення поставлені на особистий контроль міського голови для їх вирішення.


Четвер, 9 лютого:

Відбувся "день контролю" при заступнику міського голови Володимиру Мацуну по питанню розгляду письмового звернення жительки м. Острога, яка звернулась в Рівненську обласну державну адміністрацію щодо спірного питання між сусідами за межі земельної ділянки та огорожі.

Перший заступник міського голови Віталій Ундір взяв участь у спільному засіданні міської та районної комісій з пи­тань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуа­цій по питанню підготовки до пропуску повені та льодоходу.

Заступник міського голови Ольга Логвін взяла участь в інструктивно-методичній нараді з керівниками навчальних закладів міста щодо формування проекту мережі навчальних закладів міста на 2012-2012 навчальний рік та оптимізації видатків їх утримання у 2013 році.


П'ятниця, 10 лютого:

? За головування заступника міського голови Ольги Логвін відбулося засідання комісії із контролю за призначенням та виплатою всіх видів допомог, на якій розглянуто 3 справи щодо призначення субсидій та призначення державної со­ціальної допомоги.

? Заступник міського голови Володимир Мацун взяв участь у нараді обласної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії, яка проходила в режимі відео­кон­фе­ренц­зв'язку. На нараді заслуховувалися звіти за проведені в 2012 році розрахунки за використані споживачами енергоносії і житлово-комунальні послуги, в тому числі розрахунки теплопостачальних підприємств за природний газ станом на 01.02.2012 р. (за період з 01.01.2012 по 01.02.2012 включно).
Просмотров: 248 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]