П'ятниця

19.04.2019

10:17

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем
Понеділок, 20 лютого:

 Відбулося засідання комісії з контролю за призначенням та виплатою всіх видів допомог за головування заступника міського голови Ольги Логвін, на якій розглянуто дві справи щодо призначення державної соціальної допомоги.


Вівторок, 21 лютого:

 За головування заступника міського голови Ольги Логвін відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було розглянуто звернення з питання визначення способу та порядку участі батька у вихованні дитини. Вирішено рекомендувати міськвиконкому встановити спосіб та порядок участі батька у вихованні дитини.

 Відбулося засідання комісії з виявлення та запобігання самочинному будівництву на території міста Острога за головування заступника міського голови Володимира Мацуна, на якому було розглянуто Закони України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності та вдосконалення державного регулювання у сфері містобудівної діяльності». Також розглядалося питання про введення самочинного житла в експлуатацію на 2012 рік.

 Перший заступник міського голови Віталій Ундір взяв участь у селекторній нараді, яка проходила за головування першого заступника голови облдержадміністрації Анатолія Юхименка в режимі відеоконференцзв’язку. На нараді було розглянуто стан надходження доходів у січні 2012 року та їх очікуване виконання за січень-лютий поточного року; заходи щодо забезпечення фінансовими ресурсами місцевих бюджетів області у 2012 році.


Середа, 22 лютого:

 Відбулася нарада при першому заступнику міського голови Віталію Ундіру з підприємцями міста щодо податкового законодавства та легалізації робочих місць.

 Заступник міського голови Володимир Мацун взяв участь у нараді обласної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії, яка проходила за головування заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака в режимі відеоконференцзв’язку.

 Перший заступник міського голови Віталій Ундір взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції, присвяченій темі: «Соціально-інформаційні процеси в державному управлінні та місцевому самоврядуванні», організованій кафедрою документознавства та інформаційної діяльності Національного університету «Острозька академія» та Рівненською обласною радою.

 Перший заступник міського голови Віталій Ундір взяв участь у робочій нараді органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади та силових структур Острозького району щодо попередження корупції та планів новоствореної фінансової інспекції на 2012 рік.


П’ятниця, 24 лютого:

 Відбулося засідання сесії міської ради (детальніше в наступному номері газети).
Просмотров: 317 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]