Четвер

18.04.2019

19:33

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем
Bівторок, 28 лютого:

 Міський голова Олександр Шикер взяв участь у роботі колегії обласної державної адміністрації, на якій розглядалися питання про організаційно-кадрове забезпечення повноважень органів виконавчої влади щодо роботи галузей господарського комплексу області та виконання місцевих бюджетів області за 2011 рік; про стан забезпечення конт­ролю за дотриманням законності суб’єктів господарювання при організації діяльності лісопильних і деревообробних підприємств на території області.

 Відбулося спільне навчання посадових осіб виконкому Острозької міської ради та його структурних підрозділів, райради, райдержадміністрації та працівників Острозького відділення Здолбунівської ОДПІ. Було роз'яснено порядок заповнення Податкової декларації про майновий стан і доходи та Декларації за 2011 рік.

 Відбувся обласний семінар завідувачів районних (міських) методичних кабінетів (центрів) із теми «Формування інформаційно-комунікаційних компетенцій педагогічних працівників у системі неперервної освіти», організований Рівненським обласним інститутом післядипломної освіти та міським відділом освіти виконкому Острозької міської ради. В роботі семінару взяла участь заступник міського голови Ольга Логвін.

 Перший заступник міського голови Віталій Ундір взяв участь у церемонії урочистого вручення дипломів переможцям Всеукраїнського конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування в 2011 році та у інформаційно-методичному семінарі «Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування: вимоги та особливості проведення у 2012 році».

 Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконкому Острозької міської ради Василь Мельник взяв участь у засіданні Секції АМУ з питань житлово-комунального господарства, яке проводилось Асоціацією міст України в рамках проекту USAID (ДІАЛОГ) з метою визначення та обговорення необхідних змін до чинного законодавства України у сфері ЖКГ.

 Відбулося засідання адміністративної комісії, на якому було розглянуто 4 протоколи про адміністративні правопорушення. На осіб, винних у вчиненні адміністративних правопорушень, накладено санкції у вигляді штрафів відповідно до вимог чинного законодавства.


Середа, 29 лютого:

 Перший заступник міського голови Віталій Ундір взяв участь у інструкторсько-методичному зборі голів призовних комісій районів та міст обласного значення на обласному збірному пункті на тему «Підсумки роботи військових комісаріатів області, органів місцевого самоврядування при проведенні призову громадян України на строкову військову службу восени 2011 року та завдання щодо організації цієї роботи весною 2012 року».


Четвер, 1 березня:

 За головування заступника міського голови Ольги Логвін відбулося засідання конкурсного комітету міського конкурсу «Жінка року – 2011».

 Відбулася зустріч з підприємцями з питань оформлення докуметів на земельні ділянки під приміщеннями на території колишнього хлібозаводу, в якій взяли участь міський голова Олександр Шикер та його перший заступник Віталій Ундір.
Просмотров: 299 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]