П'ятниця

19.04.2019

17:17

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем
Понеділок, 12 березня:

 Відбулося засідання комісії з питань соціального захисту населення за головування заступника міського голови Ольги Логвін. Розглянуто 8 заяв щодо виділення одноразової грошової допомоги малозабезпеченим жителям міст.

 Відбулося засідання комісії з контролю за призначенням всіх видів допомог за головування заступника міського голови Ольги Логвін. Розглянуто одну справу щодо призначення державної соціальної допомоги.


Вівторок, 13 березня:

 Секретар міської ради Микола Добровольський взяв участь у Фаховій майстерні для міських та селищних голів Рівненщини, організованій Рівненським регіональним відділенням АМУ в рамках проекту «Ініціатива захисту прав та представлення інтересів органів місцевого самоврядування (ДІАЛОГ)».


Середа, 14 березня:

 Відбулася робоча поїздка І-го заступника голови обласної державної адміністрації Юхименка А.О. в місто Острог. У супроводі міського голови Олександра Шикера, заступника міського голови Ольги Логвін він відвідав навчальні заклади міста та зустрівся з керівниками цих закладів.


Четвер, 15 березня:

 Міський голова Олександр Шикер взяв участь у селекторній нараді за головування Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Близнюка А.М. з наступних питань: реформування житлово-комунального господарства та виконання заходів Загальнодержавної програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки; фінансовий стан підприємств житлово-комунального господарства.

За головування міського голови Олександра Шикера­ відбулося засідання комісії з питань розгляду звернень громадян, на якому розглянуто питання про досвід роботи із зверненнями громадян в Острозькому міськвиконкомі.

 Перший заступник міського голови Віталій Ундір взяв участь у нараді за головування заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака щодо обсягів виробництва промислової продукції у натуральному виразі промислових підприємств району (міста) за січень-лютий 2011 року, березень 2011 року, січень-лютий 2012 року та очікувані в березні 2012 року.


П’ятниця, 16 березня:

 Відбувся святковий концерт до Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Детальніше – в наступному номері газети.
Просмотров: 252 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]