Четвер

18.04.2019

19:48

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем
Вівторок, 20 березня:

 Заступник міського  голови Володимир Мацун взяв участь у нараді з питання формування переліку об’єктів, фінансування яких пропонується здійснювати у 2012 році за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів із соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження. Нарада проходила за головування заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака.

 За головування першого заступника міського голови Віталія Ундіра відбулося засідання  робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Обстежено суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють діяльність по розпилюванню деревини.


Середа, 21 березня:

 Міський голова Олександр Шикер взяв участь у нараді за головування заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака з питання формування переліку об’єктів будівництва, реконструкції та ремонту доріг комунальної власності на 2012 рік.

 В районному Будинку культури  відбулося  відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання  «Книга нас усіх єднає!»  Учасників свята вітали   перший заступник Острозького міського голови Віталій Ундір,  представник Міністерства культури Марія Височанська, генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Анастасія Кобзаренко, заступник генерального директора Національної бібліотеки України для дітей Тамара Турбініст, заступник начальника управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації Світлана Хомяк.

 Відбулося  засідання адміністративної комісії за головування  першого заступника міського голови Віталія  Ундіра, в ході якого розглянуто  п’ять протоколів, складених відносно громадян – жителів міста Острога, що скоїли адміністративні правопорушення.


Четвер, 22 березня:

 Заступник міського голови Володимир Мацун взяв участь у нараді з питання  нарощення обсягів будівельних робіт підприємствами та організаціями області, яка  проходила  за головування заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака.


П’ятниця, 23 березня:


 У режимі відеоконференцзв’язку відбувся  «круглий стіл» щодо обговорення проекту створення регіонального ділового центру із широким залученням представників малого та середнього підприємництва. У роботі «круглого столу» взяв  участь перший  заступник міського голови Віталій Ундір,  представники малого та середнього підприємництва міста.
Просмотров: 296 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]