П'ятниця

26.04.2019

17:22

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем
Понеділок, 26 березня:

 Заступник міського голови Володимир Мацун взяв участь у селекторній нараді обласної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії.

 Під головуванням заступника міського голови Ольги Логвін відбулося засідання дорадчого органу, на якому розглянуто питання про взяття під соціальний супровід трьох сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.


Вівторок, 27 березня:

 Міський голова Олександр Шикер взяв участь у роботі виїзного засідання колегії облдержадміністрації, яка відбувалася у Сарненській райдержадміністрації. Там розглядалися питання: про стан виконання комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень на 2011-2015 роки; презентація плану розвитку системи надання екстремальної медичної допомоги у Рівненській області.

 Відбулася нарада при заступнику міського голови Володимиру Мацуну по обсягу виконання будівельних робіт та введення житла в експлуатацію. На ній розглянуто питання щодо введення житла в експлуатацію, складено попередній план житлових будинків, які будуть введенні в експлуатацію у 2012 році.


Середа, 28 березня:

 За головування міського голови Олександра Шикера відбулася нарада з керівниками установ, організацій та підприємств міста, на якій обговорювалися питання про сплату місцевих податків та зборів, наповнення дохідної частини міського бюджету, про проведення заходів щодо впорядкування та озеленення прилеглих та закріплених територій та інші.


Четвер, 29 березня:

 Під головуванням заступника міського голови Ольги Логвін, відбулося засідання спостережної комісії при міськвиконкомі, на якому розглянуто питання про взяття на облік двох осіб молодого віку кримінально-виконавчою інспекцією та про зняття з обліку однієї молодої людини.


П’ятниця, 30 березня:


 Відбулося пленарне засідання 22 сесії Острозької міської ради. Детальніше – в наступному номері газети.

 Перший заступник міського голови Ундір Віталій Олександрович взяв участь у засіданні сесії Рівненської обласної ради.
Просмотров: 281 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]