Четвер

18.04.2019

19:21

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем
Понеділок, 14 травня:
Заступник міського голови Володимир Мацун взяв участь у нараді, яка проходила за головування заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака з питання організації виконання Програми будівництва (придбання) доступного житла на 2012 рік та формування переліку об’єктів житлового будівництва, в яких може придаватися житло, і залучення коштів державного бюджету, передбачених для здешевлення вартості іпотечних кредитів.


Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до проведення урочистої церемонії відкриття пам’ятника загиблим воїнам-афганцям.


Вівторок, 15 травня:
Перший заступник міського голови Віталій Ундір взяв участь у засіданні постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області, яке проходило за головування заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака. Розглядалися питання про заходи щодо забезпечення протидії масовим пожежам лісів, торф’яників і сільгоспугідь у пожежнонебезпечний період 2012 року; про стан утримання захисних споруд цивільного захисту та проведення їх технічної інвентаризації; про заходи щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення області в літній період та ін.

Заступник міського голови Ольга Логвін взяла участь у нараді щодо прийняття заяв на отримання засобів приймання сигналів цифрового радіомовлення для інвалідів та малозабезпечених верств населення. Нарада проходила за головування заступника голови облдержадміністрації Світлани Сад в режимі відеоконференцзв’язку.


Середа, 16 травня:
Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня міста Острога 10 червня 2012 року, на якому було обговорено план заходів щодо підготовки святкування та закріплено відповідальних осіб за його підготовку і проведення.
Просмотров: 294 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]