Субота

20.04.2019

20:12

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем
Середа, 6 червня:
 Секретар міської ради Микола Добровольський пройшов навчання в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області.


 Перший заступник міського голови Віталій Ундір взяв участь у засіданні комісії щодо надання дотаційних робочих місць господарюючим суб’єктам міста.


Четвер, 7 червня:
 Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня міста Острога 10 червня 2012 року, на якому було обговорено план заходів щодо підготовки святкування та заслухано відповідальних осіб за його проведення.

 Заступник міського голови Володимир Мацун взяв участь у селекторній нараді під головуванням міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, з наступних питань: про хід реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо програми іпотечного кредитування житлового будівництва; про забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування.

 Заступник міського голови Володимир Мацун взяв участь у регіональній конференції-нараді з питань енергоефективності і енергозбереження. Розглядалися питання: підсумки роботи за 1 квартал 2012 року та основні завдання на поточний рік у сфері енергозабезпечення, енергоефективності і енергозбереження, в т.ч. здійснення контрольно-наглядових функцій; реальний стан і проблематика експлуатації і функціонування об'єктів тепло- і гарячого водопостачання; умови залучення приватних інвестиційних коштів для вирощування енергетичної верби та її подальшої переробки, запровадження систем обліку і автоматизованого регулювання рівня споживання енергоносіїв, технічного переоснащення систем генерації теплової енергії тощо.

 Міський голова Олександр Шикер взяв участь у нараді, яка проходила за головування голови облдержадміністрації Василя Берташа з питання «Про стан законності та заходи недопущення зловживань і тиску з боку правоохоронних і контро­люючих органів на розвиток бізнесу».


П’ятниця, 8 червня:
 Міський голова Олександр Шикер та ряд провідних підприємців міста взяли участь у розширеному засіданні обласного комітету з економічних реформ за участю голови ради Федерації роботодавців України Фірташа Д.В.

Просмотров: 278 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]