Неділя

21.04.2019

17:53

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем
Вівторок, 19 червня:
За головування першого заступника міського голови Віталія Ундіра відбулося засідання адміністративної комісії, на якому було розглянуто десять протоколів про адміністративні правопорушення.

Відбулося засідання виконавчого комітету Острозької міської ради, в ході якого розглянуто і прийнято рішення з 8 питань, організаційного, господарського, соціального характеру.

Міський голова Олександр Шикер взяв участь у роботі виїзного засідання колегії облдержадміністрації, що проходила на території Дубенського району та м. Дубно. Розглядалося питання про план дій та заходи, що вживаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Дубенського району та м. Дубно з реалізації соціальних ініціатив, проголошених Президентом України В. Ф. Януковичем.


Середа, 20 червня:
Керуючий справами виконкому Тамара Канцедал, начальник служби у справах дітей Галина Даценюк, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Волянюк взяли участь у засіданні круглого столу, який проходив за головування заступника голови облдержадміністрації Олексія Губанова в режимі відеоконференцзв’язку щодо налагодження ефективної комунікації між органами влади, правоохоронними органами, громадськістю із попередження негативних проявів в дитячому середовищі.


Четвер, 21 червня:
Керуючий справами виконкому Тамара Канцедал, голова міської організації ветеранів України Михайло Асташенко, керівники відповідних структурних підрозділів взяли участь у нараді з обговорення здійснення фінансової підтримки статутної діяльності районних, міських організацій ветеранів України, яка проходила за головування заступника голови облдержадміністрації Олексія Губанова в режимі відеоконференцзв’язку.
Просмотров: 274 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]