П'ятниця

19.04.2019

18:15

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем
Вівторок, 31 липня:
Секретар міськради Микола Добровольський взяв участь у роботі підсумкової колегії Управління охорони здоров’я облдержадміністрації у І півріччі 2012 року, на якій було розглянуто підсумки діяльності закладів охорони здоров’я області в І половині 2012 року. Стан реалізації Плану дій на 2012-2014 роки «Заможне суспільство. Конкурентноспроможна економіка. Ефективна держава», та стан виконання органами і закладами охорони здоров’я області указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у закладах охорони здоров’я».


Середа, 1 серпня:
Міський голова Олександр Шикер взяв участь у нараді, яка проходила в режимі відеоконференцзв’язку за участю радника Президента України Нефьодова Олександра Степановича з питання виконання доручення Президента України щодо розмежування земель державної і комунальної власності, проведення інвентаризації земель.

За головування заступника міського голови Ольги Логвін відбулося засідання спостережної комісії, на якому було розглянуто повідомлення що надійшли з Острозького районного підрозділу Здолбунівського МРВ Кримінально-виконавчої інспекції УДДУ ПВПу в Рівненській області.


Четвер, 2 серпня:
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини за головування заступника міського голови Ольги Логвін на якому було розглянуто одне звернення про визначення порядку участі батька у вихованні та спілкуванні з малолітньою дитиною, та заслухано неповнолітнього, який перебуває на обліку в кримінально-виконавчій інспекції за скоєння протиправних дій.

Заступник міського голови Ольга Логвін та начальник служби у справах дітей Галина Ковальчук взяли участь у нараді, яка проходила в режимі відеоконференцзв’язку під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олексія Губанова. На нараді розглядалися питання щодо охоплення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сімейними формами виховання, аналіз причин та обставин перебування дітей в інтернатних закладах за заявою батьків. Також було розглянуто подання прокуратури Рівненської області «Про усунення порушень законодавства щодо захисту прав дітей, профілактики дитячої злочинності та бездоглядності».
Просмотров: 283 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]