Субота

20.04.2019

07:46

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем
Вівторок 18 вересня:
Відбулося засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. В ході засідання розглянуто та прийнято рішення з 8 питань організаційного, соціального, господарського характеру.


Середа, 19 вересня:
За головування міського голови Олександра Шикера відбулось засідання комісії з питань розгляду звернень громадян. В порядку денному розглядалось питання про письмове звернення жительки м. Острога до Рівненської обласної державної адміністрації щодо надання дозволу на відключення квартири від центрального опалення та встановлення автономного. Вирішено направити відповідь до обласної державної адміністрації та заявниці про відмову у відключенні квартири від центрального опалення та встановлення автономного згідно чинного законодавства.


Четвер, 20 вересня:
Відбулася нарада з питання про вимоги до приміщення дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування за головування міського голови Олександра Шикера та за участі секретаря міської ради Миколи Добровольського, керуючого справами виконкому Леоніда Сніщука, начальника Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Валерія Самчука, керівників закладів та установ, де буде проходити голосування та закріплених за дільницями працівників міськвиконкому.


П’ятниця, 21 вересня:
З нагоди Дня партизанської слави заступник міського голови Ольга Логвін, директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олена Грищук та голова міської організації ветеранів України Михайло Асташенко відвідали трьох колишніх партизан, які мешкають в місті Острозі та вручили їм продуктові пакети.
Просмотров: 226 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]