Понеділок

22.04.2019

03:43

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем
Понеділок, 15 жовтня:
Заступник міського голови Володимир Мацун взяв участь у селекторній нараді Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з наступник питань: про стан робіт із запуску систем опалення об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери; стан розв’язання проблемних питань фінансового стану, договірної роботи та розрахунків за енергоносії підприємств комунальної теплоенергетики.Вівторок, 16 жовтня:
Відбулося засідання виконавчого комітету Острозької міської ради, в ході якого розглянуто і прийнято рішення з 6 питань організаційного, господарського, соціального характеру та ряд заяв.


Четвер, 18 жовтня:
Керуючий справами виконкому Леонід Сніщук та начальник загального відділу Марія Шкуль взяли участь у триденному виїзному засіданні Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України, яке проходило у м. Івано-Франківськ та м. Яремча для міських, селищних голів та секретарів рад міст Рівненщини – членів РРВ АМУ з метою вивчення досвіду роботи органів місцевого самоврядування цих міст та роботи Івано-Франківського регіонального відділення АМУ.


П’ятниця, 19 жовтня:
Секретар ради Микола Добровольський взяв участь у короткотерміновому семінарі з питань функціонального обстеження структурних підрозділів облдержадміністрації та у нараді з питань стану матеріально-технічного забезпечення дільничних виборчих комісій області, що проходили за головування заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації А. Лавренчука в режимі відеоконференцзв’язку.
Просмотров: 261 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]