Неділя

19.05.2019

23:21

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем
Понеділок, 26 листопада:
Заступник міського голови Володимир Мацун взяв участь  у селекторній нараді обласної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії за підсумками роботи за січень-листопад 2012 року, яка проходила за головування  заступника голови облдержадміністрації  Володимира Новака.Вівторок, 27 листопада:
Міський голова Олександр Шикер взяв участь  у роботі  колегії облдержадміністрації.  Розглядалися питання про стан запровадження профільного навчання в області в умовах реформування освітньої галузі: про стан розвитку спорту вищих досягнень в області; про стан реалізації прав дітей на виховання у сім’ї.


Середа, 28 листопада:
Начальник відділу кадрової  та режимно-секретної  роботи Марія Шкуль  взяла участь у ІІ турі обласного конкурсу «Краща  посадова особа  органів місцевого самоврядування Рівненщини». Учасників конкурсу перевіряли на знання актів законодавства, нормативних документів, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування та практичного застосування чинного законодавства (Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про звернення громадян», «Про засади запобігання і протидії корупції»); ситуаційні завдання із складання ділових документів (підготовка проектів рішень ради, розпоряджень голови ради та інших ділових документів) на персональному комп’ютері; завдання на оцінювання знань державної мови (творчий диктант); знання правил службового етикету.


Четвер, 29 листопада:
За головування заступника міського голови  Ольги Логвін  відбулося   засідання комісії  із контролю за призначенням та виплатою  всіх видів допомог, на якій розглянуто 4 справи щодо призначення субсидій та призначення державної соціальної допомоги.


П’ятниця, 30 листопада:
Відбулося засідання сесії міської ради. В порядку денному розглянуто і прийнято рішення з 11 питань  фінансового, соціального, земельного, господарського, організаційного характеру  (детальніше в наступному номері газети).

За головування заступника міського голови Ольги Логвін відбулося засідання комісії  з питань захисту прав дитини, на якому  розглядалося  питання про виконання батьками  обов’язків щодо належного виховання, навчання та утримання дітей.
Просмотров: 242 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]