П'ятниця

19.04.2019

17:17

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем
Понеділок, 21 січня:
Відбувся виїзний прийом міського голови Олександра Шикера до працівників трудового колективу Острозької цент­ральної районної лікарні з особистих питань. На прийомі було прийнято 2 заявника, які порушували питання щодо встановлення контейнерів для сміття. Звернення поставлені на контроль міським головою для їх вирішення.
  


Вівторок, 22 січня:
Перший заступник міського голови Віталій Ундір взяв участь у зйомці соціального телевізійного проекту «Шустер Live. Адреналін», який вийде в ефір в січні 2013 року на Першому національному каналі українського телебачення. Тема програми буде присвячена дотриманню прав людини в слідчих ізоляторах України.

Міський голова Олександр Шикер та начальник міського фінансового управління Тетяна Мацун взяли участь у нараді, яка проходила за головування першого заступника голови обласної державної адміністрації Анатолія Юхименка з питань забезпечення виконання плану доходів місцевих бюджетів області у 2013 році, виконання статті 77 Бюджетного кодексу України в частині першочергового забезпечення видатків на заробітну плату та енергоносії.


Середа, 23 січня:
Міський голова Олександр Шикер взяв участь у нараді, яка проходила за головування заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Новака щодо формування переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг, які будуть фінансуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету в 2013 році.

Секретар міської ради Микола Добровольський взяв участь у засіданні добровільного об’єднання органів місцевого самоврядування асоціації територіальних громад 30-км зони Хмельницької АЕС, яке проходило в м. Ізяславі. На засіданні було обговорено Закон України «Про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків №3 і 4 Хмельницької атомної електричної станції» та питання соціального захисту населення, що проживає на території зони спостереження.


Четвер, 24 січня:
Перший заступник міського голови Віталій Ундір та начальник служби у справах дітей Галина Ковальчук взяли участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів Острозького району та міста Острога. На нараді розглядалося питання стану законності та протидії злочинності в м. Острозі та Острозькому районі, насамперед в сфері економіки, корупції, хабарництва, злочинів проти життя і здоров’я особи за 2012 рік.


П’ятниця, 25 січня:
Відбулося засідання сесії Острозької міської ради (детальніше в наступному випуску газети).

Керуючий справами виконкому Леонід Сніщук взяв участь у нараді яка проходила в режимі відеоконференцзв’яз­ку за го­ловування заступника голови обласної державної ­адміністрації Володимира Новака з питань розрахунків за спожитий природний газ та теплову енергію у 2013 році ­станом на 24.01. 2013 року.

№4 від 26 січня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 329 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]