Середа

24.04.2019

15:17

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем
Вівторок, 26 березня:
Відбулася нарада за головування секретаря міської ради Миколи Добровольського з розгляду Проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.
  

Заступник міського голови Володимир Мацун взяв участь у нараді, яка проходила в режимі відеоконференцзв’язку за головування заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака з наступних питань: стан формування переліків та подання проектно-кошторисної документації по об’єктах дорожнього комплексу, які фінансуватимуться в 2013 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету та спеціального фонду обласного бюджету; стан передачі коштів для погашення кредиторської заборгованості та освоєння коштів вільного залишку субвенції, який утворився в 2012 році; формування містобудівної документації на регіональних та місцевих рівнях.


Середа, 27 березня:
Заступник міського голови Ольга Логвін взяла участь у нараді за головування заступника голови облдержадміністрації Світлани Сад з питань створення, функціонування центрів первинної медичної санітарної допомоги.


Четвер, 28 березня:
Відбувся «День контролю» при заступнику міського голови Володимиру Мацуну.

За головування заступника міського голови Ольга Логвін відбулося засідання комісії з контролю за призначенням та виплатою всіх видів допомог, на якому розглядалися справи щодо призначення субсидій.

Відбулося засідання комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, фізкультури та спорту.


П’ятниця, 29 березня:
Відбулося засідання сесії Острозької міської ради ( детальніше в наступному номері газети)


Субота, 29 березня:
Керуючий справами виконкому Леонід Сніщук та начальник відділу кадрової та режимно-секретної роботи Марія Шкуль взяли участь у виїзному засіданні Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України по обміну досвідом між містами, яке проходило в м. Радивилів.

№13 від 30 березня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 215 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]