П'ятниця

19.04.2019

09:55

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем
Понеділок, 1 квітня:
Відбувся виїзний прийом міського голови Олександра Шикера до працівників трудового колективу Острозького комунального підприємства «Водоканал» з особистих питань. Було прийнято два громадянина, якими порушувалися питання щодо розміщення нового сміттєзвалища та проведення ремонту дороги В день прийому заявникам було надано роз’яснювально-інформаційні відповіді щодо подальшого вирішення їхніх питань, згідно чинного законодавства.   


Вівторок, 2 квітня:
За головування першого заступника міського голови Віталія Ундіра відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Острозької міської ради. Розглянуто 12 протоколів про адміністративні правопорушення. Правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності

За головування заступника міського голови Володимира Мацуна відбулося засідання комісії з питань енергозбереження, розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги.


Середа, 3 квітня:
Міський голова Олександр Шикер взяв участь у роботі колегії облдержадміністрації в ході якої були розглянуті питання: про стан виконання обласної комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень на 2011-2015 роки, забезпечення законності, правопорядку та профілактики правопорушень в області; про стан готовності місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій до пропуску льодоходу, повені і паводків у 2013 році


Четвер, 4 квітня:
Перший заступник міського голови Віталій Ундір взяв участь у дні відкритих дверей та засіданні «круглого столу» з питань захисту конкуренції в Рівненській області за участю представників системи органів Антимонопольного комітету України, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, заступників голів райдержадміністрацій з економічних питань, голів міських, районних та селищних рад, представників малого та середнього бізнесу, громадських організацій та ЗМІ.

П’ятниця, 5 квітня:
Міський голова Олександр Шикер взяв участь у засіданні сесії Рівненської обласної ради.

№14 від 6 квітня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 215 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]