Неділя

21.04.2019

21:21

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем
Понеділок, 8 квітня:
За головування заступника міського голови Ольги Логвін відбулося засідання дорадчого органу з питань соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. На засіданні дорадчого органу розглядалося 5 справ соціального супроводу, 2 справи сімей щодо зняття з соціального супроводу та 3 справи сімей щодо взяття під соціальний супровід.  


Вівторок, 9 квітня:
За головування міського голови Олександра Шикера відбулася нарада з керівниками підприємств, установ, організацій міста Острога, що забезпечують його життєдіяльність. В порядку денному були розглянуті питання: про підсумки роботи організацій та установ міста за перший квартал 2013 року; про підсумки виконання міського бюджету за І квартал 2013 року; про організацію та проведення «Дня довкілля»; про порядок реєстрації прав на нерухоме майно; про створення громадського формування з охорони громадського порядку.


Середа, 10 квітня:

Керуючий справами виконкому Леонід Сніщук взяв участь у виїзному засіданні спостережної комісії при облдержадміністрації, яка проходила на базі Городищенської виправної колонії по питаннях вивчення стану матеріально-побутового, медико-санітарного забезпечення засуджених, умов їх праці та навчання, стану організації соціально-виховної роботи. В порядку денному було проведено методичне навчання з головами спостережних комісій з питання порядку розгляду матеріалів на застосування до засуджених передбачених законом заохочувальних норм, а також зміни умов тримання.


Четвер, 11 квітня:

Заступник міського голови Володимир Мацун взяв участь у нараді, яка проходила за головування заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака з питань розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги в січні-березні 2013 року.
№15 від 13 квітня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 235 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]