Субота

20.04.2019

19:15

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем
Понеділок, 22 квітня:
За головування заступника міського голови Ольги Логвін відбулося засідання дорадчого органу з питань соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.  


Перший заступник міського голови Віталій Ундір взяв участь у інформаційному семінарі Проекту підтримки регіонального співробітництва країн Східного Партнерства, який проходив у м. Рівне. Упродовж заходу учасники отримали інформацію щодо проекту та можливої участі у ньому.

Відбулося засідання комісії з питань духовності, освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, фізкультури та спорту та комісії з питань промисловості, будівництва, архітектури та земельних відносин, на яких депутати попередньо розглянули питання, винесені на розгляд сесії міської ради.


Вівторок, 23 квітня:
Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв'язку, торгівлі, побуту та навколишнього природного середовища, на якому депутати попередньо розглянули питання винесені на розгляд сесії міської ради.


Середа, 24 квітня:
Відбулося засідання комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності і правопорядку та комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики.


Четвер, 25 квітня:
Секретар міської ради Микола Добровольський та керуючий справами виконкому Леонід Сніщук взяли участь у заходах з нагоди святкування 380- річчя від дня отримання Магдебурзького права м. Славута, в програмі якого відбулася презентація гербів та прапорів міст регіону, урочиста академія «Привілеї Магдебурзького права у містах та містечках Волині та Поділля», презентація книги «Славута. Заснування та походження» й інше.


П’ятниця, 25 квітня:
Відбулося засідання сесії Острозької міської ради (детальніше – в наступному номері газети).

На центральній площі міста відбувся мітинг пам’яті «Полин-сльозою омивається душа», приурочений 27-річниці Чорнобильської трагедії за участю керівників міста та району, представників підприємств, установ та організацій міста.

За головування міського голови Олександра Шикера відбулося засідання міської тимчасової комісії з питань по­гашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
№17 від 27 квітня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 238 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]