П'ятниця

19.04.2019

09:42

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем
Вівторок, 30 липня:
Секретар ради Микола Добровольський взяв участь у роботі колегії облдержадміністрації, в ході якої розглядалися питання: Про організаційно-кадрове забезпечення повноважень органів виконавчої влади щодо роботи галузей господарського комплексу області та виконання місцевих бюджетів області за І півріччя 2013 року; Про взаємодію органів виконавчої влади з органами прокуратури, іншими правоохоронними органами щодо забезпечення в області законності і правопорядку, додержання прав і свобод громадян; Про виконання державних цільових програм та посилення контролю за їх реалізацією; Про стан виконання завдань, визначених актами та дорученнями Президента України, інших актів законодавства у сфері державної кадрової політики у першому півріччі 2013 року; Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, голови обласної державної адміністрації.
   

Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Василь Мельник взяв участь у нараді, яка проходила в режимі відеоконференцзв’язку за головування заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака по питанню виконання доручення Президента України щодо завершення до 01.10. 2013 р. ремонту та реконструкції доріг та їх підготовки до наступного осінньо-зимового періоду.


Середа, 31 липня:
За головування першого заступника міського голови Віталія Ундіра, відбулося засідання адміністративної комісії, в ході якого були розглянуті протоколи про адміністративні правопорушення. Правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів.


Четвер, 1 серпня:
Перший заступник міського голови Віталій Ундір взяв участь у нараді за головування заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака з питання формування Єдиного державного реєстру громадян, які перебувають на квартирному обліку.

Перший заступник міського голови Віталій Ундір взяв участь у нараді за головування заступника голови облдержадміністрації Світлани Сад щодо охоплення населення соціальними послугами територіальними центрами, фахівцями соціальної роботи та відділеннями соціальної допомоги вдома.

За головування міського голови Олександра Шикера відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто звернення громадян щодо доцільності встановлення опіки над дітьми, надання дозволу на відчуження житла та заслухано батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків.


П’ятниця, 2 серпня:
На території урочища Красностав, за участі Острозького міського голови Олександра Шикера та представників єврейської общини на чолі з головою общини Марією Федорчук відбулося покладання квітів до меморіалу пам’яті розстріляних фашистами євреїв Острога з нагоди 72-річниці з дня масового розстрілу єврейського населення м. Острога у роки Великої Вітчизняної війни.
№31 від 3 серпня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 220 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]