П'ятниця

26.04.2019

05:12

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем
Понеділок, 28 січня:
За головування заступника міського голови Ольги Логвін відбулося засідання комісії з контролю за призначенням та виплатою всіх видів допомог, на якій були розглянуті справу щодо призначенню субсидії та щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї.
  


Вівторок, 29 січня:
Міський голова Олександр Шикер взяв участь у роботі колегії обласної державної адміністрації на якій розглядалися питання: Про виконання статті 77 Бюджетного кодексу України щодо першочергового забезпечення видатків на заробітну плату та енергоносії; Про організацію виконання в районах та містах обласного значення вимог Закону України «Про адміністративні послуги» та доручення Президента України від 06.12.2012 р. № 1-1/3280 щодо створення центрів надання адміністративних послуг.

Заступник міського голови Володимир Мацун взяв участь у селекторній нараді Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, яка проходила в режимі відеоконференц-зв’язку у студії проведення селекторних нарад ВАТ «Укртелеком» м. Рівне. Розглядалися питання: Про хід проходження опалювального періоду 2012/2013 років.

За головування заступника міського голови Ольги Логвін відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглядалися питання про затвердження плану роботи комісії з питань захисту прав дітей на І півріччя 2013 року та про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.


Середа, 30 січня:
Відбулося навчання посадових осіб виконкому Острозької міської ради та його структурних підрозділів, на якому було розглянуто питання про проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами міськвиконкому покладених на них обов’язків і завдань; Про виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 27.12.203 року № 781 «Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених дорученням Президента України, Кабінету Міністрів України, голови обласної державної адміністрації та фінансово-бюджетної дисципліни в області»: Про систему обліку публічної інформації у виконкомі Острозької міської ради.


Четвер, 31 січня:
Міський голова Олександр Шикер та перший заступник міського голови Віталій Ундір взяли участь в установчому засіданні проекту «Шлях Гедиміновичів», що проходило у м. Збараж (Тернопільської області) в приміщенні Збаразького замку на Замковій горі. На зустрічі було заслухано звіт робочої групи, утвореної на підставі Протоколу про наміри, який був підписаний у місті Луцьку 12 грудня 2012 року, а також на підставі звіту та напрацьованих робочою групою пропозицій. Метою проекту є створення міжнародного туристичного продукту, об’єднаного темою культурно-історичної спадщини Великого Князівства Литовського.

Заступник міського голови Ольга Логвін взяла участь в роботі розширеного пленуму Рівненської обласної організації НСЖУ. На пленумі розглядалися питання про порядок рівних і взаємовигідних партнерських стосунків між засновниками (співзасновниками) та журналістськими колективами. Про підсумки та особливості передплати місцевих друкованих видань на 2013 рік.

Відбулося навчання для опікунів дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, організоване службою у справах дітей Острозького міськвиконкому.
№5 від 2 лютого 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 239 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]