Вівторок

23.04.2019

09:02

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем
Понеділок,11 листопада:
Перший заступник міського голови Віталій Ундір взяв участь у оперативному засіданні постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області, на якому розглядалося питання «Про стан з пожежами та загибеллю людей у населених пунктах області».


Вівторок, 12 листопада:
Секретар міської ради Микола Добровольський взяв участь у засіданні круглого столу з журналістами газети «Урядовий кур’єр», який був організований Рівненським регіональним відділенням Асоціації міст України, в ході якого журналісти ознайомилися з проблемами роботи органів місцевого самоврядування, зокрема, з роботою міських голів.

Заступник міського голови Ольга Логвін взяла участь у нараді за головування заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Сад, на якій розглядалися питання «Про стан реформування первинної медико-санітарної допомоги та діяльності центрів ПМСД та виконання заходів з «Концепції (дорожня карта) щодо реформування галузі охорони здоров’я Рівненської області на 2013-2014 роки».


Середа, 13 листопада:

Перший заступник міського голови Віталій Ундір взяв участь у нараді, яка проходила за головування заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Новака щодо усунення недоліків, виявлених під час перевірок комісіями облдержадміністрації ГУ ДСПС України у області та відділу ДАІ УМВС України області щодо готовності дорожніх, комунальних організацій до дій під час несприятливих погодних умов в осінньо-зимовий період.


Четвер, 14 листопада:
Заступник міського голови Володимир Мацун взяв участь у нараді, яка проходила за головування заступника голови ОДА Володимира Новака в режимі відеоконференції з питань розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги в січні-жовтні 2013 р. У нараді також взяли участь директор КП «Водоканал» Іван Войтов, директор КП «Теплоенергія» Віталій Хведась, начальник фінансового управління Тетяна Мацун, начальник відділу освіти Людмила Кухарук, начальник управління праці та соціального захисту населення Валерій Алейніков.


Призначення
Начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Острозької міської ради з 1 листопада 2013 року призначений Микола Іванович Козлинець. З листопада 1985 року до серпня 2007 – головний архітектор Острозького району, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Острозької райдержадміністрації. Лауреат Державної премії в галузі архітектури за 2006 рік. До призначення на посаду займався підприємницькою діяльністю.
Розпорядження Острозької міської ради від 11 листопада 2013 р. № 142-р

Про скликання чергової сорок четвертої та підготовку чергової сорок п’ятої сесії Острозької міської ради

Відповідно до п.8, п.20 ч.3 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про доступ до публічної інформації», Регламенту Острозької міської ради:

1. Скликати чергову сорок четверту сесію Острозької міської ради 29 листопада 2013 року в залі засідань Острозької міської ради за адресою: вул. Ревкомівська, 2. Початок реєстрації о 9 год. 30 хв. Початок засідання о 10.00 год.

2. Засідання постійних депутатських комісій провести з 25 по 27 листопада 2013 року.

3. До порядку денного чергової сорок четвертої сесії Острозької міської ради внести наступні питання:

3.1 Про затвердження порядку денного чергової сорок четвертої сесії Острозької міської ради;

3.2 Про звіт щодо виконання міського бюджету за 9 місяців 2013 року;

3.3 Про розгляд заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок;

3.4 Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік;

3.5 Про оптимізацію навчального процесу в Острозькій дитячій музичній школі;

3.6 Про затвердження плану міських заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року;

3.7 Про затвердження переліку закладів культури базової мережі місцевого рівня;

3.8 Про програму розвитку футболу в м.Острозі на 2013-2016 роки;

3.9 Про міську цільову соціальну програму підтримки сім’ї до 2016 року;

3.10 Про пайову участь (внесок) у розвитку інфраструктури міста Острога;

3.11 Про передачу виконаних робіт на баланс Острозького комунального підприємства «Водоканал»;

3.12 Про внесення доповнення до рішення міської ради від 30.11.2012 року №356 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік»;

3.13 Про затвердження кошторисної до­кументації об’єкту «Реконструкція­ ву­личного освітлення в м. Острог по прос­пекту Незалежності»;

3.14 Про внесення змін в заходи на 2013 рік до «Міської Програми розвитку вулиць і доріг комунальної власності м.Острога на 2009-2014 роки»;

3.15 Про відміну рішення Острозької місь­кої ради № 507 від 30 серпня 2013 ро­ку «Про перейменування вулиць м. Острога»;

3.16 Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік;

3.17 Різне.

4. Організаційному відділу міськвиконкому передати дане розпорядження для оприлюднення на офіційному сайті Острозької міської ради та в газеті «Замкова гора».

5. З метою попереднього ознайомлення з матеріалами чергової сорок четвертої сесії Острозької міської ради, депутатам Острозької міської ради отримати матеріали сесії 25 листопада 2013 року в організаційному відділі міськвиконкому.

6. Управлінням, відділам виконавчого комітету Острозької міської ради при поданні проектів рішень на розгляд сорок п’ятої сесії Острозької міської ради керуватися Законом України «Про доступ до публічної інформації».

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова     Олександр ШикерПлан проведення засідання виконавчого комітету Острозької міської ради 19 листопада 2013 р.

Початок засідання: о 10.00 год.
Місце проведення: зал засідань міської ради.
Веде засідання: міський голова О. Ф. Шикер.

1. Звіт директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Про роботу з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, за 2013 рік».

Інформує: А. М. Добровольський – директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

2. Звіт щодо виконання міського бюджету за 9 місяців 2013 року.

Інформує: Т. Д. Мацун – начальник фінансового управління.

3. Про підсумки літнього оздоровлення та відпочинку дітей міста в 2013 році.

Інформує: І. Д. Волянюк – начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту.

4. Звіт начальника відділу економіки, торгівлі та побутового обслуговування населення Г. В. Загородньої про виконання посадових обов’язків.

Інформує: Г. В. Загородня – начальник відділу економіки, торгівлі та побутового обслугову­ван­ня населення.­

5. Про подальший розвиток дитячо-юнацького спорту в м. Острозі.

Інформує: І. Д. Волянюк – начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту.

6. Про стимулювання провідних спортсменів та тренерів м. Острога.

Інформує: І. Д. Волянюк – начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту.

7. Про затвердження оперативного плану роботи виконкому Острозької міської ради на грудень 2013 року.

Інформує: О. А. Веруцька – начальник організаційного відділу.

8. Про заходи запобігання виникнення конфлікту інтересів осіб, уповноважених на виконання функцій місцевого самоврядування, та врегулювання в разі його виникнення.

Інформує: О. С. Митрофанова – начальник відділу з юридичної роботи.

9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Острозької міської ради № 27 від 19 лютого 2013 р.

Інформує: О. А. Корешняк – в. о. начальника Центру надання адміністративних послуг міськвиконкому.

10. Про зняття з контролю рішень виконавчого комітету Острозької міської ради.

Інформує: О. М. Нікольська – начальник загального відділу.

11. Про затвердження графіка подачі гарячої води спожи­ва­чам житлового будинку по вул. Бельмаж,102 та проспекту Не­за­леж­нос­ті,135а.

Інформує: М. І. Козлинець – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства.

12. Розгляд заяв.Виконавчий комітет Острозької міської ради оголошує конкурс на надання житлово-комунальних послуг з вивезення твердих побутових відходів для суб’єктів підприємницької діяльності та мешканців м. Острога

Місцезнаходження організатора конкурсу: м. Острог, вулиця Ревкомівська, 4.

Підстава для проведення конкурсу: рішення виконавчого комітету № 297 від 18 грудня 2012 р.

Місце і час проведення конкурсу:­ конкурс відбудеться 17 грудня 2013 року о 12.00 год. за адресою: м. Острог, вул. Ревкомівська, 4, 2 ­поверх.

З умовами конкурсу можна ознайомитися на веб сайті Острозької міської ради, та за адресою: Рівненська обл. м. Острог, вулиця Ревкомівська, 4, тел. 2-22-60.

Відповідальна особа – заступник міського голови – Мацун Володимир Степанович.

Кваліфікаційні вимоги до учасників кон­курсу:­

1. Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.

2. Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових (твердих, рідких побутових відходів, великогабаритних ремонтних відходів, небезпечних відходів у складі побутових відходів), що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території міста.

3. Наявність або можливість забезпечення матеріально-технічної бази на території міста, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.

4. Вартість послуги з вивезення побутових відходів.

5. Досвід роботи на території України не менше 3-х років з надання послуги.

6. Наявність працівників відповідної кваліфікації в кількості, достатній для надання послуги зі збирання та вивезення побутових відходів відповідно до вимог нормативних документів.

7. Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

8. Залучення інвестицій у галузь для підвищення якості надання послуг зі збирання та вивезення побутових відходів, в тому числі на придбання сучасної техніки для збору побутових відходів, контейнерів для збору побутових відходів та вторинної сировини, облаштування контейнерних майданчиків відповідно до вимог нормативних документів.­

9. Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів: в адміністративних межах м. Острог. Площа міста – 1089 га.

Характеристика об`єктів утворення побутових відходів:

– багатоквартирні житлові будинки 5-ти поверхів, балансоутримувач Підприємство по обслуговуванню житла – 82 одиниці. Будинки оснащені каналізацією, центральним опаленням, водо-, газо- та електропостачанням;

– багатоквартирні житлові будинки 5-ти поверховості житлово-будівельних кооперативів та об`єднань співвласників багатоквартирних будинків – 5 одиниць. Будинки оснащені каналіза­цією, центральним опаленням, водо-, газо- та електропостачанням;

– житлові будинки приватної форми власності без централізованого водопостачання та водовідведення – 3425 одиниць.

Чисельність населення – 14 300 чол.

Для накопичення побутових відходів використовуються:

а) контейнери, місткістю 0,4 м3, в кількості – 93 од.,

б) контейнери, місткістю 0,5 м3, в кількості – 75 од.,

в) контейнери, місткістю 0,6 м3, в кількості – 22 од.

– підприємства, установи, організації усіх форм власності, фізичні особи-підприємці – орієнтовна кількість 280 од.

Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об`єктів по­водження з побутовими відходами: По­лігон твердих побутових відходів розташований на землях запасу Межирицької сільської ради Острозького району на відстані 1,2 км на південь від с. Слобідка Острозького районну Рівненської області, і займає площу 5 га.

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

Конкурсні пропозиції подаються за адресою: 35800, м. Острог, вул. Ревкомівська, 4, 2 поверх.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій 17 грудня 2013 р. до 1000 год.

Увага! Зазначені конкурсні пропозиції учасниками конкурсу повинні надаватися у конвертах, заклеєних та скріплених печаткою з підписом уповноваженої на подання документів особи або безпосередньо керівника організації, що бажає взяти участь у конкурсі.
№46 від 16 листопада 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 354 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]