Неділя

19.05.2019

23:54

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем

Понеділок, 3 лютого:

Відбувся виїзний прийом міського голови Олександра Шикера в Острозькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 до трудового колективу з особистих питань. Порушувалися питання щодо взяття на чергу для отримання земельної ділянки під житло і господарські споруди та проведення ремонту вуличного освітлення. В день прийому заявнику було надано роз’яснювально-інформаційні відповіді щодо подальшого вирішення порушених питань, згідно чинного законодавства.  

 

Міський голова Олександр Шикер взяв участь у судовому засіданні Рівненського окружного адміністративного суду за позовом Острозької міжрайонної прокуратури щодо визнання незаконним та скасування рішення міської ради № 572 від 25 січня 2014 року «Про заяву Острозької міської ради щодо ситуації, яка склалась в Україні». Позов судом задоволено, внаслідок чого рішення Острозької міської ради № 572 від 25 січня 2014 року «Про заяву Острозької міської ради щодо ситуації, яка склалась в Україні» скасовано.

 

 

Вівторок, 4 лютого:

В актовій залі КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради (школа для дітей з вадами слуху) відбувся звіт міського голови Олександра Шикера перед територіальною громадою міста за період з листопада 2012 по листопад 2013 року.

 

Середа, 5 лютого:

Перший заступник міського голови Віталій Ундір взяв участь у засіданні Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України, на якому розглядалися питання формування місцевих бюджетів 2014 року та робота органів казначейства у 2014 році.

 

За головування заступника міського голови Ольги Логвін відбулося засідання комісії з питань соціального захисту населення. Було розглянуто ряд заяв щодо надання матеріальної допомоги малозабезпеченим жителям міста.

 

Відбулося навчання посадових осіб виконкому Острозької міської ради та його структурних підрозділів, на якому було розглянуто питання: Про організацію протипожежної безпеки у відділах та управліннях виконкому Острозької міської ради; Про порядок розгляду звернень громадян, що надходять на «гарячу лінію» голови Рівненської обласної державної адміністрації; Про проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами міськвиконкому покладених на них обов’язків; Практичне заняття з ділового листування.

№7 від 8 лютого 2014 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 218 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]