Субота

20.04.2019

19:47

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем

Контейнери використовуйте за призначенням

Інспекція з благоустрою виконкому Острозької міської ради повідомляє, що в контейнери для твердих побутових відходів категорично забороняється вкидати будівельне сміття, гілки дерев, зілля, глину, великогабаритні та легкозаймисті предмети. На тих, хто буде порушувати правила, може бути складений протокол про адміністративні порушення і на них буде накладено штраф у розмірі від 340 до 1360 гривень. Якщо біля осель накопичилось сміття, заборонене для вкидання до контейнерів, то необхідно замовити за номером 2-20-67 або 2-21-58  в ОКП «Водоканал» трактор, який його вивезе. Продовження теми на 2 стор.

 

З 7 по 13 квітня в Острозі з метою об’єднання людей для миротворчих акцій проходитиме Тиждень миру.

У програмі заходу:

І етап: з 7 по 11 квітня 2014 р. – акція «Чисте серце, чисте місто».

ІІ етап: 12 квітня 2014 р. – велопрогулянка ЗА МИР. Маршрут: Острог – Нетішин (запрошуються учасники не молодші 16 років). Реєстрація об 10.00 год. на центральній площі міста.

ІІІ етап: На центральній площі міста з 15.00 до 17.00 год.­ буде проходити конкурс малюнків на тему: «Ми за мир».­

Запрошуємо усіх бажаючих мешканців міста долу­чи­тись до акції. За детальнішою інформацією звертатися до координатора заходу Євгенії (моб. 067-186-36-70).

 

 

Шановні мешканці Острожчини! Запрошуємо вас взяти участь у створенні

ЖИВОГО ЛАНЦЮГА ЄДНАННЯ ЗАРАДИ МИРУ,

який планується створити у суботу, 12 квітня.

Акцією планується охопити всю територію України від заходу до сходу та з півночі на південь, щоб показати що ми ЄДИНІ і хочемо МИРУ!

Для здійснення задуманого потрібно приблизно 3 мільйони осіб. Всіх бажаючих просимо реєструватися на сайті http://ukraina-razom.org.ua/ чи в регіонального представника у місті за номером 097-500-20-81.

Ініціатива виникла у простих українців, щоб показати, що ми за єдність і неподільність України. Сьогодні, як ніколи, не можна мовчати і сидіти, нічого не роблячи.

Виїзд до Гощі, при наявності достатньої кількості людей, планується о 12 годині. Автобус чекатиме активних громадян біля пам’ятника князям Острозьким. Реєстрація за тел. 097-500-20-81. Початок акції о 14 годині, закінчення о 15.00. Бажано бути одягненим у вишиванки і мати з собою Державний прапор.

Оргкомітет

 

 

Шановні острожани, захисники і патріоти України!

Події, які відбуваються останнім часом в нашій державі, викликають велике занепокоєння у переважної більшості громадян. Агресія Росії проти нашої країни, підступне захоплення Криму, накопичення величезної кількості військ та техніки біля наших кордонів північно-східним сусідом ставить під загрозу існування молодої Української держави. Внутрішні вороги об’єдналися із зовнішніми, аби знову повернути нас в російське рабство. Щоб відстояти своє право на свободу, необхідно протистояти ворогам. Важливе місце в організації оборони належить військовим комісаріатам.

Під виглядом скорочення армії, режим Януковича методично знищував її. Як з’ясувалося, по Україні в цілому, і в Острозі зокрема, стан справ у військових комісаріатах на початок березня цього року був плачевним. Острозька міська рада, районна рада та адміністрація надали посильну допомогу Острозькому районному комісаріату і нещодавно призначеному райвійськкому Олександру Шевчуку, аби вони могли належним чином виконувати свої завдання, поставлені в. о. Президента України, прийнятими Законами України. Але цього, на жаль, не достатньо. Тому від себе особисто, депутатського корпусу міської ради, її виконавчого комітету звертаюся до керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, небайдужих громадян надати Острозькому військовому комісаріату посильну матеріальну допомогу. Потрібні не тільки кошти, але і допомога в проведенні ремонтних і відновлювальних робіт, і будівельні матеріали, і канцтовари, і пальне, і комп’ютерна техніка та багато іншого. Тож при можливості прошу надати таку допомогу. Пам’ятаймо золоте правило, що народ, який не утримує свою армію, буде годувати чужу.

За довідками прошу звертатися безпосередньо до райвійськкома, а також за тел. 2-20-42 та 2-22-62.

Міський голова                           Олександр ШИКЕР

 

 

Шановні мешканці м. Острога!

Доводимо до вашого відома, що в Законі України «Про відходи» та «Правил надання послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів» встановлені наступні поняття:

– тверді побутові відходи (ТПВ) – відходи, які утворюються в процесі життя і діяльності людини, і накопичуються у житлових будинках, громадських, навчальних, лікувальних, торговельних та інших закладах і не мають подальшого використання за місцем їх утворення;

– контейнери для ТПВ – збірники для накопичення твердих побутових відходів; виготовляються з металу та полімерних матеріалів;

– планово-подвірна система зби­рання твердих побутових відходів – система, за якою зібрані в контейнери або сміттєприймальні камери будинків тверді побутові відходи вивозять сміттєвозами в пункти знешкодження;­

– послуги зі збирання та вивезення твердих побутових відходів, що входять у склад квартирної плати (плати за утримання житла), а також вивезення відходів від приватного сектору, надаються згідно з договором, який розробляється виконавцем відповідно до примірного договору;

– споживач зобов’язується: не допускати перевантаження контейнерів, забезпечувати чистоту контейнерних майданчиків та вільний прохід та під’їзд до них.

Беручи до уваги вищенаведене, та керуючись Законом України «Про відходи», рішенням сесії Острозької міської­ ради № 227 від 30 грудня 2011 року «Про затвердження Правил благоустрою території м. Острога», міськвиконком по­відомляє, що відходи, які утворилися в результаті господар­ської діяльності, городництва, проведення поточного ре­монту квартир, а також гілки, опале листя тощо до відходів, які видаляються за допомогою збирання їх в контейнери для ТПВ, не відносяться.

Для вивезення даних відходів необхідно замовляти спецавтомобіль, або придбати талон на самовивіз та складування відходів на міському сміттєзвалищі, в комунальному підприємстві «Водоканал» (м. Острог, вул. Івана Федерова,56, тел.2-20-67, 2-21-58).

За порушення законодавства у сфері поводження з відходами передбачена адміністративна відповідальність: накладання штрафу від 340 до 1360 грн., згідно ст. 152 КУпАП.

Острожани, звертаємося до вашої свідомості, та маємо надію, що спільними зусиллями наше рідне місто стане більш чистішим та охайнішим, а з порушниками ми будемо боротися жорстко і справедливо.

Міський голова              Олександр ШИКЕР

 

 

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності): паспорт, посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика, довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Там Вам також допоможуть отримати інформацію з усіх питань, які хвилюють Вас на даний час, зокрема з питань розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування.

З усіх цих питань Ви можете БЕЗКОШТОВНО звернутися за телефоном «гарячої лінії»: 0800 507 309

Крім того, для отримання допомоги ви можете звернутися на «гарячу лінію»:

Пенсійного фонду – 0800 503 753.

Держаного центру зайнятості – 0800 505 060, 730 – з мобільного телефону.

Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – 0800 501 892.

Телефон довіри Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань – 0800 501 383.

Гаряча телефонна лінія департаменту соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації: (0362) 63 36 10.

Гаряча телефонна лінія обласного центру зайнятості: (0362) 63 31 06.

Номера телефонів за якими можна звернутися з даних питань в місті Острог:

Острозька міська рада – 2-22-60.

Центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді – 3-09-26.

Управління праці та соціального захисту населення – 3-00-67.

Міськрайонний центр зайнятості – 3-01-53.

Управління пенсійного фонду в Острозькому районі – 2-26-31.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті Мінсоцполітики України: www.mlsp.gov.ua

 

 

Звернення депутатів Острозької міської ради Рівненської області до виконуючого обов’язки Президента України О. В. Турчинова

Ми, депутати Острозької міської ради, висловлюємо глибоку стурбованість катастрофічною ситуацією, яка склалась із проведенням бюджетних платежів органами Державної казначейської служби України, зокрема з істотними затримками та відсутністю чітких перспектив упорядкування цього питання в подальшому.

У чинному законодавстві відсутня чітка регламентація процедур казначейського обслуговування місцевих бюджетів та не визначена відповідальність посадових осіб органів Державної казначейської служби за строки та повноту обслуговування. Кошти державного та місцевих бюджетів не розмежовані і зберігаються на єдиному казначейському рахунку, що спотворює базові принципи бюджетної системи – збалансованості, самостійності, обґрунтованості, цільового використання бюджетних коштів, справедливості і неупередженості, публічності та прозорості.

Такий стан речей призвів до виникнення парадоксальної ситуації, коли при наявності надходжень щоденних доходів та залишків коштів на рахунках міського бюджету, міська громада перетворилась на злісного боржника. За відсутності чітких строків оплати розпорядникам бюджетних коштів щоразу стає важче знайти постачальників товарів, робіт, послуг належної якості та помірної ціни за бюджетні кошти, а як наслідок забезпечити ефективне виконання делегованих державою повноважень і реалізацію заходів соціально-економічного розвитку.

Ситуація є вкрай складною, загрожує не лише перспективам розвитку територіальної громади, але й стабільності функціонування систем життєзабезпечення міста.

 Окремою значною проблемою є незадовільне виконання органами Державної казначейської служби видатків за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження. Отримані цільові кошти є гарантією держави щодо поліпшення умов проживання та праці громадян міста, частковою компенсацією ризиків населення, яке постійно проживає у 30-кілометровій зоні спостереження Хмельницької АЄС. Невиконання зобов’язань по вказаних видатках є неприпустимим, таким, що погіршує якість життя територіальної ­громади.

З метою припинення колапсу казначейського обслуговування місцевих бюджетів Острозька міська рада пропонує внести зміни до Бюджетного кодексу України, яким передбачити:

1. Запровадження в системі казначейського обслуговування бюджетних коштів двох єдиних казначейських рахунків – окремо для Державного бюджету та для місцевих бюджетів;

2. Чіткі граничні строки проведення платежів;

3. Відповідальність посадових осіб державної казначейської служби за недотримання строків та порядків проведення бюджетних платежів;

4. Запровадження банківського обслуговування місцевих бюджетів за спеціальним фондом у державних банках, в тому числі за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження;

5. Виключення положень, що дозволяють залучати кошти місцевих бюджетів з єдиного казначейського рахунку на будь-які інші цілі.

Депутати Острозької міської ради щиро сподіваються на розуміння і підтримку цих пропозицій.

Схвалено рішенням сесії міської ради № 616 від 28 березня 2014 року

 

 

№15 від 5 квітня 2014 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 392 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]