Субота

20.04.2019

07:32

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем

Рішення виконавчого комітету Острозької міської ради

Про затвердження графіку виїзних прийомів Острозького міського голови
у першому півріччі 2015 року від 16 грудня 2014 року № 168

Виконуючи Закон України «Про звернення громадян», Указ Президента України від 7 лютого 2008 р. №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпорядження голови облдержадміністрації від 1 квітня 2013 р. №166 «Про нову редакцію заходів щодо виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/20008», рішення виконкому Острозької міської ради №1 від 21 січня 2014 р. та керуючись частиною «б», пункту 1, статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Острозької міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити графік виїзних прийомів Острозького міського голови у першому півріччі 2015 року:

– січень – Острозький МВ УМВС України в Рівненській області;

– лютий – Острозьке відділення Ощадного банку №10017/0122;

– березень – дошкільний навчальний заклад № 2 «Веселка»;

– квітень – Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія»;

– червень – Острозька центральна районна лікарня.

 2. Керуючому справами виконкому Л. А. Сніщуку, начальнику загального відділу О. М. Рудюк організувати у першому півріччі 2015 року виїзні прийоми громадян міським головою у трудові колективи міста Острога з особистих питань.

3. Про організацію та проведення прийому громадян міським головою в трудових колективах міста, інформувати населення на веб-сторінці міської ради та в міській газеті «Замкова гора».

4. Контроль за виконанням даного рішення доручити керуючому справами виконкому Л. А. Сніщуку, а хід його виконання – начальнику загального відділу О. М. Рудюк.

Міський голова Олександр ШИКЕР

 

Термін взяття на облік продовжено

До відома громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та районів проведення антитерористичної операції, що проживають на території міста Острога про видачу довідки про взяття на облік та здійснення соціальних виплат!

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради доводить до відома, що згідно листа Міністерства соціальної політики України від 23 грудня 2014 року № 2094/5/75-14 строк видачі довідки про взяття на облік зазначених осіб, продовжено до 1 лютого 2015 року. В зв’язку з цим,  заявники, які перемістились з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, та які не змогли зареєструватися в органах соціального захисту населення до раніше встановленого терміну (31 грудня 2014 року) мають право на продовження виплат державних соціальних допомог до 31 січня 2015 року.

Управління праці та соціального захисту
населення міськвиконкому

 

Наказ військового комісара Острозького районного військового комісаріату

Про приписку громадян 1998 року народження до призовної дільниці Острозького районного військового комісаріату

29 грудня 2014 р.        м. Острог    № 49

 Відповідно до статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», розділу ІІІ Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 та з метою організації, своєчасного і якісного проведення в січні – березні 2015 року приписки громадян 1998 року народження в м. Острог та Острозькому районі Рівненської області

НАКАЗУЮ:

1. Провести в січні – березні 2015 року в м. Острог та Острозькому районі Рівненської області приписку громадян України чоловічої статі 1998 року народження до призовної дільниці Острозького районного військового комісаріату, а також попередній відбір кандидатів для направлення у вищі військові навчальні заклади і вищі навчальні заклади, які мають військові навчальні підрозділи, для навчання за програмою підготовки осіб офіцерського складу та направлення призовників, придатних за медичними та іншими показниками, для проходження підготовки з військово-технічних спеціальностей у навчальні заклади Товариства сприяння обороні України і професійно-технічні навчальні заклади.

2. Явці на приписку підлягають всі громадяни, що народилися в період з 1 січня по 31 грудня 1998 року включно і які постійно або тимчасово проживають на території м. Острог та Острозького району Рівненської області, а також громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше.

3. Всі громадяни, яким належить пройти приписку до призовних дільниць, зобов’язані прибути за адресою: Рівненська область, м. Острог, вул. Луцька, 1 у визначений для них час, маючи при собі документи, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток, зобов’язані прибути за вказаною адресою протягом січня-березня 2015 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

4. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити громадян, яким необхідно пройти приписку до призовної дільниці на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку на призовну дільницю Острозького районного військового комісаріату.

5. Контроль за виконання даного наказу залишаю за собою.

6. Наказ довести до населення м. Острог та Острозького району Рівненської області через засоби масової інформації та до особового складу військового комісаріату.

 ТВО військового комісара Острозького РВК,
майор Олександр ТРОФИМЧУК

№1 від 3 січня 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 313 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]