Неділя

21.04.2019

21:39

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем

Приходили колядники та вітали зі святами

Жодний місяць не може зрівнятися з січнем за кількістю дуже гарних і колоритних свят, під час яких люди бажають один одному всіляких гараздів, відбуваю­ться цікаві та змістовні заходи.  Перш за все, це – коляди, посівання і, звичайно, свято Нового року, причому останнє – двічі. Ці празники міцно увійшли у наше життя і переважна більшість людей чекає їх з нетерпінням, щоб знову відчути неповторну ауру свят.

В Острозі вже давно склалася гарна традиція – вітати колег, друзів, знайомих, владу, мешканців міста зі святами. Наприклад, у середу, 14 січня, в міській раді побував зразковий дитячий ансамбль народної пісні «Співаночка», який колядами, посіваннями сердечно вітав колектив працівників на чолі з міським головою Олександром Шикером, а в його особі і всіх острожан (на фото). Діти у супроводі  баяна (грав Віталій Хмарук) виконали дуже гарну програму з колядок та віншувань. Того дня, а також напередодні, там побували колядники та посівальники церковних громад, РБК, шкіл міста та району. У відповідь Олександр Федорович дякував гостям, бажав їм миру, здоров'я та злагоди. 

 

План проведення засідання виконавчого комітету Острозької міської ради 20 січня 2015 року

Початок засідання: о 10:00 год.

Місце проведення: зал засідань Острозької міської ради.

Веде засідання: міський голова О. Ф. Шикер.

1. Звіт начальника відділу ведення Державного реєстру виборців О. А. Ситницької про виконання посадових обов’язків.

2. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до міськвиконкому впродовж ІІ півріччя 2014 року та завдання на І півріччя 2015 року.

Інформує: керуючий справами виконкому Л. А. Сніщук.

3. Про стан додержання вимог антикорупційного законодавства щодо виконання заходів, спрямованих на запобігання протидії корупції у виконкомі Острозької міської ради за IV квартал 2014 року (в порядку контролю).

Інформує: головний спеціаліст відділу з юридичної роботи, уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції Т. В. Хмарук.

4. Про затвердження оперативного плану роботи виконкому Острозької міської ради на лютий 2015 року.

Інформує: начальник організаційного відділу О. А. Веруцька.

5. Про утворення комісії щодо вирішення земельних спорів з приводу суміжного землекористування.

Інформує: головний спеціаліст з питань землекористування А. В. Семенюк.

6. Про утворення міської ради з питань створення та забезпечення функціонування об`єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Інформує: начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства С. В. Кирилюк.

7. Розгляд заяв.

 

До уваги інститутів громадянського суспільства!

Створюється громадська рада

Ініціативна робоча група з підготовки установчих зборів з формування громадської ради при виконавчому комітеті Острозької міської ради повідомляє наступне.

Установчі збори по створенню громадської ради при виконавчому комітеті Острозької міської ради відбудуться 17 лютого 2015 року о 15 год. в залі засідань міськвиконкому.

До участі в зборах запрошуються усі інститути громадянського суспільства міста (представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ), легалізованих відповідно до законодавства України.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

– рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

– копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється. На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу громадської ради.

Заяву з відповідними додатками про бажання участі в установчих зборах подавати до 3 лютого 2014 року у відділ з питань внутрішньої політики та інформації міськвиконкому (каб. 5).

Контактні телефони ініціативної групи: (03654) 2-22-60.

Електронна адреса: ostrog_amu@ukr.net.

Зразки необхідних документів можна отримати у міській раді або знайти на нашому сайті.

 

Інформація про стан законності та правопорядку на території Острозького району та міста Острога у 2014 році та вжиті заходи прокурорського реагування з метою забезпечення конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави

Острозька міжрайонна прокуратура в 2014 році здійснювала свої повноваження виключно в межах та у спосіб, що передбачені Конституцією і законами України, не допустила незаконного втручання у діяльність інших підприємств, установ та організацій, випадків підміни органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування і державного контролю та зосередила свою роботу на здійнення правозахисної роботи шляхом нагляду за діяльністю цих органів.

Упродовж 2014 року Острозькою міжрайонною прокуратурою здійснено ряд координаційних та наглядово-практичних заходів, спрямованих на підвищення ефективності захисту прав і свобод громадян від злочинних посягань та зміцнення законності на піднаглядній території.

З метою координації дій правоохоронних органів 19 лютого та 15 серпня 2014 р. проведено координаційні наради керівників правоохоронних органів Острозького району та м. Острога, на яких розглядались питання стану протидії злочинності, насамперед в сфері економіки, земельних правовідносин, корупції, злочинів проти життя і здоров’я особи, забезпечення захисту прав та свобод громадян від злочинних посягань, а також з питань забезпечення належної організації мобілізаційного процесу по м. Острогу та Острозькому районі.

Практична реалізація організаційних заходів, правильна координація діяльності правоохоронних органів у боротьбі зі злочинністю сприяла покращенню криміногенної ситуації в регіоні та стану законності.

В районі та місті зареєстровано 224 кримінальні правопорушення, у тому числі 51 тяжке, або 22,7% проти 23,2% по області, та 3 особливо тяжких, або 1,3%, проти 1,8% по області.

Рівень розкриття злочинів – 52,8% (по області 31,3%).

Завдяки вжитим спільним скоординованим заходам у 2014 році досягнуто зниження підліткової злочинності із 5 злочинів у 2013 році до 3 у 2014 році.

Майже вдвічі менше вчинено кримінальні правопорушення у групі – 6 проти 11 у 2013 році.

У 2014 році вчинено 1 умисне вбивство проти 3 у 2013 році. Також у 2014 році слідчим СВ Острозького МВ УМВС України в Рівненській області закінчено досудове розслідування із направленням обвинувального акту у 2 кримінальних провадженнях про вчинення тяжких тілесних ушкоджень (із яких 1 із настанням смерті потерпілого), що на 1 менше у порівнянні із 2013 роком.

У 2014 році зареєстровано 4 хуліганства, 59 крадіжок, 3 грабежі, 2 розбої, 12 кримінальних правопорушень у сфері незаконного обігу наркотичних засобів.

Водночас, збільшилась кількість кримінальних правопорушень, вчинених особами, які раніше вчиняли злочини – 66 проти 59 у 2013 році, а також – у стані алкогольного сп’яніння – 26 проти 16 у 2013 році.

Кримінальні провадження за реабілітуючими підставами не закривалися, випадків незаконного затримання, незаконного притягнення до кримінальної відповідальності не допущено.

Роботу міжрайонної прокуратури зорієнтовано на досягнення реальних результатів, у тому числі на напрямах, які визначені головними пріоритетами у рішеннях колегії Генеральної прокуратури України та прокуратури області.

Зокрема, вжито заходи щодо ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати (заборгованість з виплати заробітної плати наявна лише на державному підприємстві сфери транспорту – на філії «Острозький райавтодор»). Також на 120,4 тис. грн., або на 41% ( у порівнянні до 1 січня 2014 року) зменшився борг по страхових внесках до Пенсійного фонду України.

Острозькою міжрайонною прокуратурою протягом 2014 року складено 2 протоколи про вчинення адміністративних корупційних правопорушень, один із яких у сфері фінансового контролю та ще один щодо наявності конфлікту інтересів при наданні органом місцевого самоврядування земельної ділянки у власність. За результатами розгляду судом вказаних протоколів, правопорушників притягнуто до відповідальності у вигляді штрафу.

Упродовж 2014 року міжрайонним прокурором прийнято 70 постанов про проведення перевірок в порядку нагляду, за результатами яких розпочато 3 кримінальні провадження, з них 2 направлено до суду, розглянуто із вжиттям заходів 71 подання, до відповідальності притягнуто 43 посадові особи органів державної влади та місцевого самоврядування, в тому числі – 18 посадових осіб органів контролю. Постанови про проведення наглядових перевірок не оскаржувалися.

У 2014 році Острозькою міжрайонною прокуратурою заявлено 10 позовів на загальну суму 145 тис.грн. Також міжрайонною прокуратурою забезпечено участь прокурора у розгляді 14 справ за позовами інших осіб.

Острозьким районним судом протягом 2014 року у судовому розгляді ухвалено 107 обвинувальних вироків. Випадків постановлення виправдувальних вироків та закриття кримінальних проваджень за реабілітуючими підставами не допущено.

Острозькою міжрайонною прокуратурою упродовж 2014 року вирішено 43 звернення громадян та 57 скеровано за належністю. Із вирішених звернень – 5 задоволено.

Міжрайонна прокуратура діє гласно. У 2014 році направлено 6 інформацій в органи влади, здійснено 33 виступи в засобах масової інформації, у тому числі 2 – у регіональних електронних ЗМІ. Діє офіційний сайт прокуратури.
Любов КОВАЛЬЧУК,
Острозький міжрайонний прокурор, старший радник юстиції

№ 3 від 17 січня 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 272 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]