Понеділок

20.05.2019

00:10

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем

Рішення Острозької міської ради

Про встановлення податку на майно в частині транспортного податку

30 січня 2015 року                                                      № 733

Керуючись пунктом 24 частини 1 статті 26, частиною 2 статті 42, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 10, пунктом 12.3 статті 12 та статтею 267 Податкового кодексу України, пунктом 19 частини 1 статті 64 Бюджетного кодексу України, частиною 4 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71- VIII, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити з 01 січня 2015 року на території міста Острога податок на майно в частині транспортного податку.

2. Затвердити Положення про порядок справляння податку на майно в частині транспортного податку згідно з додатком цього рішення.

3. Опублікувати це рішення в міській газеті «Замкова гора».

4. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики, секретарю міської ради Добровольському М. В., а організацію його виконання начальнику Острозького відділення Здолбунівської об’єднаної податкової інспекції Штейбарту В. Г.

Міський голова    Олександр Шикер

 

Додаток до рішення міської ради від 30.01. 2015 року № 733

Положення про порядок справляння податку на майно в частині транспортного податку

1. Загальні положення

Транспортний податок встановлюється на підставі пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 19 частини 1 статті 64 Бюджетного кодексу України, пункту 12.3 статті 12 та статті 267 Податкового кодексу України зі змінами, внесеними Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71- VIII.

2. Платники податку

Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до пункту 3 цього Положення є об’єктами оподаткування.

3. Об’єкт оподаткування

Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.

4. База оподаткування

Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно пункту 3 цього Положення.

5. Ставка податку

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно пункту 3 цього Положення.

6. Порядок обчислення суми податку

6.1. Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку.

6.2. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).

Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам – нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцем реєстрації об’єктів оподаткування, що перебувають у власності таких нерезидентів.

6.3. Органи внутрішніх справ зобов’язані до 1 квітня 2015 року подати контролюючим органам за місцем реєстрації об’єкта оподаткування відомості, необхідні для розрахунку податку.

З 1 квітня 2015 року органи внутрішніх справ зобов’язані щомісячно, у 10-денний строк після закінчення календарного місяця подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку податку, за місцем реєстрації об’єкта оподаткування станом на перше число відповідного місяця.

Форма подачі інформації встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної податкової політики.

6.4. Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, декларація юридичною особою – платником подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об’єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

6.5. У разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а новим власником – починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об’єкт.

Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

6.6. За об’єкти оподаткування, придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу.

7. Податковий період

Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

8. Порядок та строк сплати податку

8.1. Податок сплачується за місцем реєстрації об’єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

8.2. Транспортний податок спла­чується:

а) фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

9. Відповідальність за порушення податкового законодавства та контроль податкових органів.

9.1. Платники податку та їх посадові особи несуть відповідальність у разі здійснення порушень, визначених податковим законодавством та іншим законодавством, контроль за яким покладено на контролюючі органи, відповідно до Податкового кодексу України та інших законів України.

9.2. За неподання, порушення порядку заповнення та строків подання податкової декларації контролюючим органам, недостовірність наданої інформації платники податку та їх посадові особи несуть відповідальність відповідно до норм Податкового кодексу України.

9.3.Контроль за дотриманням вимог податкового законодавства у частині справ­ляння транспортного податку здійснюють контролюючі органи.

Секретар міської ради Микола Добровольський

 

Повідомлення про намір
здійснити коригування діючих тарифів на послуги з теплопостачання (виробництво теплової енергії, її транспортування і постачання, та послуги з централізованого опалення), що надає Острозьке комунальне підприємство «Теплоенергія» Острозької міської ради установам та організаціям, які фінансуються з державного і місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання м. Острог.

У зв’язку зі встановленням з 1 лютого 2015 року нової ціни природного газу підприємствам комунальної теплоенергетики для виробництва теплової енергії для потреб установ і організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання – 7416,84 грн. в діючому тарифі (7661,64 грн.) за 1000 куб. метрів, з урахуванням надбавки та транспортних послуг згідно постанови НКРЕКП № 81 від 29.01. 2015року, підприємство буде проводити коригування тарифів на теплову енергію.­

АДМІНІСТРАЦІЯ ОКП «Теплоенергія»

 

Рішення Острозької міської ради

Про встановлення податку на майно в частині плати за землю

30 січня 2015 року                                  № 735

Відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 8, пункту 10.2 статті 10 та статей 269-289 Податкового кодексу України, Земельного кодексу України, пункту 4 розділу ІІ Закону України від 28 грудня 2014 р. № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», погодивши з постійними комісіями міської ради, Острозька міська рада

ВИРIШИЛА:

1. Встановити з 1 січня 2015 року на території міста Острога податок на майно в частині плати за землю.

2. Встановити ставку земельного податку:

2.1. За земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, – у розмірі 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки (крім земельних ділянок, зазначених у пунктах 3-5 цього рішення);

2.2. За земельні ділянки сільськогосподарських угідь:

– для ріллі, сіножатей та пасовищ – 0,1 відсотка їх нормативної грошової оцінки;

– для багаторічних насаджень – 0,03 відсотка їх нормативної грошової оцінки.

3. За земельні ділянки, зайняті житловим фондом, гаражно-будівельними товариствами, індивідуальними гаражами, земельний податок справляється у розмірі 0,03 відсотка нормативної грошової оцінки.

4. За земельні ділянки на територіях та об’єктах природоохоронного, оздоровчого та рекреаційного призначення, використання яких не пов’язано з функціональним призначенням цих територій та об’єктів, земельний податок справляється у розмірі 3 відсотків нормативної грошової оцінки.

5. За земельні ділянки (у межах населених пунктів), що відносяться до земель залізничного транспорту (крім земельних ділянок, на яких знаходяться окремо розташовані культурно-побутові будівлі та інші споруди і які оподатковуються на загальних підставах), надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин, земельний податок справляється у розмірі 0,25 відсотка нормативної грошової оцінки.

6. У разі надання в оренду земельних ділянок, розташованих на них окремих будівель (споруд) або їх частин власниками та землекористувачами, у тому числі зазначеними у пунктах 3-5 цього рішення, іншим суб’єктам, податок за площі земельних ділянок, що надаються в оренду, обчислюється відповідно до пункту 2.1 цього рішення від нормативної грошової оцінки, визначеної з урахуванням застосування відповідного коефіцієнта функціонального використання цих площ залежно від виду економічної діяльності орендаря.

7. Платники податку, об’єкт та база оподаткування, порядок обчислення податку та пільги щодо сплати, строки та порядок подання звітності про обчислення, строки та порядок сплати податку визначаються статтями 269-289 Податкового кодексу України.

8. Додатково до пільг, наданих статтею 282 Податкового кодексу України, звільнити від сплати земельного податку до бюджету міста:

8.1. Парки державної та комунальної власності, зоологічні парки;

8.2. Дослідні господарства науково-дослідних установ і навчальних закладів сільськогосподарського профілю та професійно-технічних училищ;

8.3. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, органи прокуратури, заклади, установи та організації, військові формування, утворені відповідно до законів України, Збройні Сили України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;

8.4. Дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форм власності і джерел фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;

8.5. Благодійні організації, створені відповідно до закону, діяльність яких не передбачає одержання прибутків;

8.6. Підприємства житлово-комунального та комунального господарства міста (згідно з додатком до цього рішення), крім площ будівель (споруд) або їх частин, що надаються в оренду або належать на праві власності іншим суб’єктам.

9. Орендна плата за землю справляється відповідно до статті 288 Податкового кодексу України та інших нормативно-правових актів, прийнятих відповідно до чинного законодавства.

10. Опублікувати це рішення в міській газеті «Замкова гора».

11. Контроль за виконанням цього рішення доручити комісії з питань промисловості, будівництва, архітектури та земельних відносин, комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, торгівлі, побуту та навколишнього природного середовища, постійній комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, секретарю міської ради М. Добровольському, а організацію його виконання – начальнику Острозького відділення Здолбунівської об’єднаної державної податкової інспекції В.Штейбарту.

Міський голова Олександр ШИКЕР

 

 

Рішення Острозької міської ради

Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів

30 січня 2015 року             № 734

Керуючись частиною 2 статті 42, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 12.3 статті 12, підпунктом 215.3.10. пункту 215.3 статті 215 Податкового кодексу України, пунктом 16 частини 1 статті 64 Бюджетного кодексу України, частиною 4 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71- VIII, Острозька міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити з 01січня 2015 року на території міста Острога акцизний податок з реалізації су­б’єк­тами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у розмірі 5 (п’ять) відсотків від вартості реалізації (з податком на додану вартість). Реалізація суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, товарів, зазначених у підпункті 215.3.4 пункту 215.3 статті 215 Податкового Кодексу, безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб’єктах господарювання громадського хар­чування.

2. Опублікувати це рішення в міській газеті «Замкова гора».

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 25.02. 2011 № 91 «Про затвердження Положення про збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності».

4. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики, секретарю міської ради Добровольському М. В., а організацію його виконання начальнику Острозького відділення Здолбунівської об’єднаної податкової інспекції Штейбарту В. Г.

Міський голова Олександр Шикер

 

Звернення до керівників підприємств, установ та організацій міста, підприємців та жителів Острога!

У зв’язку з загостренням ситуації на деяких територіях України, внаслідок чого очікується прибуття на територію Рівненської області великої кількості вимушених переселенців з районів проведення антитерористичної операції, виконком Острозької міської ради звертається з проханням до керівників підприємств, установ та організацій міста, підприємців та жителів Острога надати гуманітарну допомогу для постраждалих внаслідок масових обстрілів міст Донецької області (Маріуполь, Авдіївка, Дебальцеве) відповідно до загального переліку необхідних матеріальних ресурсів:

• консерви, борошно, крупи, макарони, олія соняшникова, цукор та інші продукти харчування;

• дизельні генератори;

• шкло;

• шифер;

• плівка;

• цвяхи (різного розміру);

• ємності для збереження води (по 10 куб. м);

• вода бутильована;

• труби газові (металеві та пластикові різного діаметру);

• муфти для газових труб;

• запірна арматура для трубопроводу;

• електроди зварювальні діаметром 3-4 мл змінного струму;

• дизельне паливо;

• бензин А-92;

• мазут;

• брус діаметр 150-60;

• брус діаметр 150-150;

• кругляк 150 мм;

• кругляк 250 мм;

• дошка 25-30 мм;

• дошка 50-60 мм;

• штапики для плівки;

• цегла (газобетонні чи інші вироби для заповненості стінових пройомів);

• цемент М 200;

• ручний, бензоелектро інструмент для розпилу лісоматеріалу (бол­гарки, пили та ін.);

• мобілізаційні комплекти;

• вакуумні матраци;

• знеболююче;

• антибіотики;

• кровоспинний засіб;

• фізрозчин;

• гігієнічні набори;

• підгузники для дорослих та дітей;

• руберойд.

Міський штаб з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, звертається з проханням до усіх мешканців міста, які мають можливість прийняти у себе вимушено переміщених осіб, повідомити про це виконком Острозької міської ради. Контактний телефон (096) 4300759 – Ольга Андріївна Логвін, голова міського штабу.

№ 6 від 7 лютого 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 281 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]