Субота

20.04.2019

07:50

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем

Ціна на теплопостачання знову підвищилась

У понеділок, 23 березня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. На порядку денному традиційно було одне питання – Про затвердження скоригованих тарифів на теплову енергію населенню, установам та організаціям, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання Острозького комунального підприємства «Теплоенергія».

Розпочинаючи роботу, міський голова Олександр Шикер зазначив, що проведення позачергового засідання міськвиконкому обумовлене постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) № 503 і 584 від 3 березня ц. р. щодо встановлення з 1 квітня нової ціни на природний газ. Тож аби наше комунальне підприємство «Теплоенергія» могло і далі працювати, не стало банкротом, потрібно підвищити ціну за спожиту теплову енергію.

Доповідав по єдиному питанню порядку денного директор ОКП «Теплоенергія» Віталій Хведась. Він інформував присутніх про згадану вище постанову НКРЕКП, встановлену ним нову ціну на газ, розповів про скоригований відповідно до нової ціни розрахунок тарифів на послуги теплопостачання по ОКП «Теплоенергія» (був надрукований в нашій газеті № 12 від 21 березня ц. р.), відповідав на запитання членів виконавчого комітету міськради.

Після короткого обговорення питання було одноголосно прийнято рішення № 45, яке ми публікуємо нижче.

Іван ГЛУШМАН

 

Рішення виконавчого комітету Острозької міської ради

Про затвердження скоригованих тарифів на теплову енергію населенню, установам та організаціям, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання Острозького комунального підприємства «Теплоенергія»

23 березня 2015 року                         № 45

Розглянувши лист адміністрації Острозького комунального підприємства «Теплоенергія» щодо коригування тарифів на теплову енергію населенню, установам та організаціям, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання, розрахованих у відповідності до постанови кабінету Міністрів України № 869 від 1 червня 2011 року та постанови НКРЕКП № 503, 584 від 3 березня 2015 р., у зв’язку зі встановленням 1 квітня 2015 р. нової ціни на природний газ, згідно ст. 31 п.10, ст.7 п.1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 1875 від 24 червня 2004 р. та керуючись п. 2 ст. 28, п.1 розд. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Острозької міської ради

В И Р І Ш И В:

Затвердити тарифи Острозькому комунальному підприємству «Теплоенергія»

– теплова енергія:

для населення:

– 25,09 грн. за 1 м2;

– 663,33 грн. за 1 Гкал;

установам та організаціям, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів:

– 50,76 грн. за 1 м2;

– 1711,19 грн. за 1 Гкал;

промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання:

– 47,94 грн. за 1 м2;

– 1891,04 грн. за 1 Гкал;

– підігрів води:

для населення:

– 29,85 грн. за підігрів 1 м куб. води.

промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання:

– 83,21 грн. за підігрів 1 м куб. води.

Нові тарифи на теплову енергію та підігрів води населенню, установам та організаціям, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання ввести в дію з дня оприлюднення.

Дане рішення довести до відома керівників підприємств, установ, організацій через міську газету «Замкова гора» (в.о. головного редактора І. П. Глушман) та розмістити на веб-сторінці Острозької міської ради.

Контроль за виконанням рішення доручити заступнику міського голови А. М. Лисому, а організацію його виконання – директору ОКП «Теплоенергія» В. А. Хведасю.

Міський голова              Олександр ШИКЕР

 

За мобілізованих буде здійснюватися виплата компенсацій

Кабінет Міністрів України постановою № 105 «Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період» від 4 березня 2015 р. затвердив порядок виплати компенсації з Державного бюджету України підприємствам, установам, організаціям середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Згідно статті 119 Кодексу законів про працю України передбачено, що за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності.

Відповідно до затвердженого Порядку виплату працівникам середнього заробітку буде здійснювати підприємство. Компенсацію підприємствам витрат на виплату середнього заробітку працівникам буде здійснювати Міністерство соціальної політики шляхом перерахування коштів на зазначені цілі обласним департаментам соціального захисту, які, в свою чергу, перераховують їх до районних (міських) управлінь, а вони –  підприємствам.

Вище означеною постановою визначено порядок подання документів, на підставі яких буде здійснюватися компенсація.

Обчислення середнього заробітку працівників здійснюватиметься відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1995 р. № 100.

Для організації цієї роботи в регіоні згідно зі ст. 22 Бюджетного кодексу України Міністерством соціальної політики України має бути затверджено кошторис Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, а також розроблено та затверджено в установленому порядку паспорт цієї бюджетної програми. Тому звітність підприємств, установ, організацій міста буде прийматися міським управлінням праці та соціального захисту населення після затвердження вищезазначених документів.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 2-38-48 або 3-18-05.

Галина ПЕРЛОВСЬКА,
начальник відділу допомог та субсидій управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради

№ 13 від 28 березня 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 284 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]