Четвер

25.04.2019

01:14

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем

Понеділок, 6 квітня:
За головування міського голови Олександра Шикера відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради, в ході якого було прийнято рішення «Про організацію роботи із забезпечення соціальної адаптації демобілізованих осіб». 

Вівторок, 7 квітня:
За головування заступника міського голови Анатолія Лисого відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було розглянуто три питання про доцільність позбавлення батьківських прав та одне питання щодо участі батька у вихованні дитини.

За головування заступника міського голови Анатолія Лисого відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Були розглянуті питання: Про створення координаційної ради, її мету, склад та основні завдання; Ознайомлення з інструкціями щодо порядку взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії та попередження торгівлі людьми та насильства у сім’ї; Про впровадження в м. Острозі програми підготовки молоді до подружнього життя, що є одним з ключових пріоритетів Державної цільової соціальної програми підтримки сім’ї до 2016 року.

За головування заступника міського голови Анатолія Лисого відбулося засідання міського штабу з питань координаційної роботи із забезпечення соціальної адаптації демобілізованих осіб, на якому були розглянуті організаційні питання. Зокрема, ознайомлено зі складом міського штабу з питань координаційної роботи із забезпечення соціальної адаптації демобілізованих осіб та розглянуто план заходів щодо організації роботи із забезпечення соціальної адаптації демобілізованих осіб.

Міський голова Олександр Шикер та керуючий справами виконкому Леонід Сніщук взяли участь у селекторній нараді щодо організації та проведення весняного призову громадян України на строкову військову службу та щодо організації та проведення в області п’ятої черги часткової мобілізації.

Середа, 8 квітня:
Міський голова Олександр Шикер та перший заступник міського голови Ольга Логвін взяли участь у селекторній нараді, яка проходила в режимі відео-конференц-зв’язку з питань забезпечення безпеки перевезень автомобільним транспортом, врегулювання проблемних питань, пов’язаних з проведенням контролю технічного стану транспортних засобів та медичного освідчення водіїв, задіяних у процесі пасажирських та вантажних перевезень, приведення міжобласних пасажирських перевезень автомобільним транспортом у відповідність із вимогами чинного законодавства тощо.

 

Рішенням сесії Острозької міської ради

Іван Іванович ТКАЧУК
призначений заступником міського голови. Він народився 30 травня 1967 року в Острозі. З 1985 по 1987 рік проходив службу в Радянській армії. З 1989 по 1991 рік працював начальником караулу позавідомчої охорони при відділі внутрішніх справ. Потім з 1991 по 1993 рік – слюсарем кооперативу «Ранок»; з січня по вересень 2014 року – інженером Острозького комунального підприємства «Теплоенергія»; з 21 листопада 2014 р. до призначення на нову посаду був завідуючим розсадника Національного природного парку «Дермансько-Острозький». Іван Ткачук – депутат Острозької міської ради шостого скликання, має вищу освіту. У червні 2010 року закінчив Житомирський національний агроекологічний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», має кваліфікацію технолога-дослідника.

 

Розпорядженням Острозького міського голови
від 8 квітня начальником відділу культури і туризму виконкому Острозької міськради призначена

Ольга Федорівна ЛОЗЮК.
Вона народилась 18 вересня 1982 року в Острозі. В 1999 році із золотою медаллю закінчила загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів № 1. В 2005 році отримала диплом спеціаліста Національного університету «Острозька академія» за спеціальністю «Фінанси». Протягом навчання очолювала органи студентського самоврядування «Студентську раду економічного факультету» (2002 – 2003 рр.), «Братство спудеїв» (2003 – 2005 рр.). У 2005 – 2007 роках працювала на посаді директора Культурно-мистецького центру Національного університету «Острозька академія». З 2007 трудилася в ТОВ «Спожив Сервіс» спеціалістом кредитного обслуговування. В 2013 – 2014 рр. – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку виконкому Острозької міськради. З 2014 р. і до призначення – головний спеціаліст відділу з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міської ради. 

№ 15 від 11 квітня 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 553 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]