Субота

20.04.2019

19:21

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем

Міська рада: день за днем

Вівторок, 21 квітня:

  •  Відбулося засідання виконавчого комітету Острозької міської ради, в ході якого розглянуто і прийнято рішення з 12 питань соціального, господарського, організаційного характеру та ряд заяв жителів міста.
  •  Секретар міської ради Микола Добровольський та голова первинної профспілкової організації Острозької міської ради Марія Шкуль взяли участь у нараді стосовно дій профспілок щодо питань своєчасної виплати заробітної плати, неформальної зайнятості, легалізації трудових відносин, дотримання законодавства з охорони праці, яка проходила за головування першого заступника голови облдержадміністрації Юрія Приварського.

П’ятниця, 24 квітня:

  •  Відбулося засідання сесії Острозької міської ради (детальніше в наступному випуску газети).
  • Заступник міського голови Анатолій Лисий взяв участь у зустрічі за «круглим столом» учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з керівництвом області, яка проходила в режимі відео-конференц-зв’язку. На зустрічі розглядалися питання стосовно роз’яснення соціальних проблем постраждалих громадян, дітей інвалідів, сімей загиблих. У заході також взяли участь головний лікар Острозького центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Стратюк; начальник управління праці та соціального захисту населення Олександр Стратюк; начальник відділу з питань захисту потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи та інвалідів міста Ірина Міліщук; учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Віктор Варишнюк, Віктор Сенько, Олег Буньковський.
  • На центральній площі міста відбувся мітинг-пам’яті «Чорнобиль – наш чорний біль», приурочений 29-им роковинам Чорнобильської катастрофи, за участю керівників міста та району, представників підприємств, установ та організацій міста.

 

Рішення виконавчого комітету Острозької міської ради

 Про затвердження графіка подачі гарячої води
у міжопалювальний період 2015 року споживачам житлового будинку по проспекту Незалежності,135-А

15 квітня 2015 року                          № 51

Розглянувши відношення Острозького комунального підприємства «Теплоенергія», та керуючись статтею 16
п. 6 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06. 2004 р., п.1 розд. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Острозької міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити графік подачі гарячої води на міжопалювальний період 2015 року споживачам житлового будинку по проспекту Незалежності,135-А з наступним режимом подачі:

середа з 6.00 год. до 10.00 год., з 17.00 год. до 23.00 год.

субота з 6.00 год. до 10.00 год., з 17.00 год. до 23.00 год.

неділя з 6.00 год. до 10.00 год., з 17.00 год. до 23.00 год.

2. Відділу містобудування, архітектури та ЖКГ дане рішення довести до відома жителів міста, керівників підприємств, установ, організацій через міську газету «Замкова гора» та розмістити на веб-сторінці Острозької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення доручити заступнику міського голови І. І. Ткачуку, а організацію його виконання – директору Острозького комунального підприємства «Теплоенергія» В. А. Хведасю.

Міський голова              Олександр Шикер

 

Міська влада не заважатиме підприємцям

У п’ятницю, 17 квітня, відбулася робоча зустріч влади міста з керівниками провідних підприємств Острожчини. У зв’язку з підписанням Президентом України Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)», Рівненською обласною державною адміністрацією готується пакет пропозицій до Кабінету Міністрів та Верховної Ради України щодо внесення змін до чинного законодавства з питань дерегуляції бізнесу. З цього приводу прийнято розпорядження губернатора
№ 166 від 6 квітня ц. р., і подібні зустрічі з керівниками підприємств міст та району відбуваються по всій області.

На початку зібрання головуюча – перший заступник міського голови Ольга Логвін – від себе особисто та від міської ради привітала всіх присутніх з Великодніми святами.

Вона зазначила, що така нарада проводиться для того, щоб почути про проблеми наших підприємців, їхні пропозиції про можливі шляхи врегулювання проблемних питань. Якщо існують потреби в консультаціях, ознайомленнях з нововведеннями, заступник міського голови закликала підприємців звертатись до відповідних органів або до неї ж особисто. За її словами, міська влада не лише сприятиме, а й намагатиметься не заважати розвитку підприємств.

На зустріч також були запрошені керівники, представники контролюючих служб, з якими найчастіше і найбільше працюють підприємці – начальник Острозького відділення Здолбунівської державної податкової інспекції В’ячеслав Штейбарт, начальник Острозького РС УДІТБ у Рівненській області Леонід Жуковський, начальник управління Пенсійного фонду України в Острозькому районі Олександр Черуха. Вони розповіли про правові норми та рамки в роботі підприємств в межах своєї сфери, а також закликали підприємців при потребі звертатись за допомогою. В процесі обговорення внесених змін з питань дерегуляції були вислухані питання, прохання та побажання присутніх підприємців. Також Ольга Логвін розповіла про виїзні засідання та форум для бізнесових структур, які найближчим часом проводитимуться в Рівному.

Євгенія ПОЛІЩУК

 

Рішення прийняли майже з усіх питань

У вівторок, 21 квітня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. Були розглянуті питання щодо роботи в місті освітянської галузі, діяльності виконавчого комітету міськради, його структурних підрозділів, комунальної та фінансової сфер, економіки, соціального захисту. Також були прийняті рішення щодо заяв громадян та організацій.

Як завжди, спершу головуюча – перший заступник міського голови Ольга Логвін (міський голова Олександр Шикер був у відрядженні в Києві) оголосила про кворум (було 7 із 11 членів міського уряду), запрошених, план роботи. До нього начальник організаційного відділу Оксана Віруцька запропонувала внести два додаткові питання – Про внесення змін в додаток до рішення виконкому Острозької міської ради від 15 липня 2014 року № 100 «Про створення робочої групи із залучення інвестицій в економіку міста Острога» та Про зняття статусу службового житла в одній з квартир в Острозі. Тож із ними, та тими, які були надруковані в нашій газеті № 16 від 18 квітня, члени міськвиконкому одноголосно затвердили план своєї роботи.­

Після представлення проектів рішень та коментарів щодо них, тими, хто їх готував до розгляду, ознайомлення членів міськвиконкому із представленими документами, внесення доповнень, змін, уточнень, коротких обговорень, і навіть дискусій – були одноголосно прийняті рішення з усіх питань порядку денного, крім одного. Розглядаючи додаткове питання – можливість зняття статусу службового житла однієї з квартир, щодо самого рішення не було претензій, але секретар міської ради, член міськвиконкому Микола Добровольський, запропонував його перенести на наступне засідання у зв’язку із недотриманням терміну оприлюднення проекту рішення на сайті міської ради. З такою пропозицією всі одноголосно погодились.

В останній частині роботи міськвиконкому було розглянуто заяви громадян та організацій. Вони стосувалися надання дозволу передати на баланс ПАТ «Рівнегаз» газопровід середнього тиску по вул. Професора Ковальського та про надання містобудівних умов й обмежень забудови земельної ділянки і реконструкції магазину продовольчих товарів в Острозі. На цьому засідання міськвиконкому завершилось.

Іван МОЧЕРНЯК

№ 17 від 25 квітня 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 207 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]