П'ятниця

19.04.2019

09:33

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем

Міська рада: день за днем

Середа 27 травня:

  •  перший заступник міського голови Ольга Логвін, начальник управління праці та соціального захисту населення Олександр Стратюк взяли учать у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат щодо стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати станом на 1 травня 2015 року, яка проходила за головування першого заступника голови облдержадміністрації Юрія Приварського;
  • міський голова Олександр Шикер та секретар ради Микола Добровольський взяли участь у засіданні регіональної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Рівненської області, на якому розглядалося питання про результати консультацій щодо проекту перспективного плану формування територій громад Рівненської області з уповноваженими представниками територій громад та їх асоціацій;
  •  відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня міста Острога 7 червня 2015 року, на якому було обговорено план заходів щодо підготовки святкування та заслухано відповідальних осіб за його проведення;
  • відбулася зустріч секретаря ради Миколи Добровольського, заступника міського голови Анатолія Лисого, заступника міського голови Івана Ткачука, депутата міської ради Григорія Аршинова та представника Комітету по збереженню святих місць в Європі, равіна Менделя Вейста (Бруклін, США), равіна Гілейя Коїна (Київ), Анатолія Шенгайта, виконавчого директора Київської міської єврейської громади. Обговорювалось питання збереження єврейського культурного та релігійного спадку в м. Острозі. Зокрема, Комітет по збереженню святих місць в Європі планує виділити кошти для впорядкування єврейського кладовища – парку та впорядкування місць поховань що залишились на його території, увічнення пам’яті євреїв-мешканців міста Острога, які в роки Другої світової війни були закатовані нацистами та поховані тут (урочище Красностав).

 

Із перервою в засіданні та жвавими обговореннями

У четвер, 28 травня, відбулася чергова, 69 сесія Острозької міської ради. На ній обговорювалися і приймалися рішення щодо бюджету міста, земельних питань, комунальної сфери, роботи міськвиконкому та його відділів і управлінь, міських програм та ін.

Традиційно, після повідомлення про кворум (був присутнім 21 депутат), запрошених, головуючий привітав з днем народження тих обранців від громади міста, які відзначали його у міжсесійний період, – Юрія Ягодку, Олександра Корнійчука, Юрія Зінчука, Віктора Панчука, Володимира Степанюка.

При розгляді першого питання порядку денного щодо плану роботи сесії депутат Сергій Іщук запропонував розглянути питання Про внесення змін до рішення Острозької міської ради від 24 квітня 2015 року № 764 Про передачу на баланс відділу освіти виконкому Острозької міської ради теплових мереж, які проходять через території Острозького дошкільного навчального закладу № 2 «Веселка». На відміну від минулих разів, це питання жваво обговорювалось. В короткій дискусії брали участь Олександр Шикер, Микола Добровольський, Роман Гресько. У підсумку було вирішено зробити перерву на сесії, обговорити питання на засіданні постійної комісії міськради з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв'язку, торгівлі, побуту та навколишнього природного середовища. Після того, як відбулося засідання комісії під головуванням її голови Бориса Гловацького, робота сесії була продовжена. Депутати одноголосно проголосували за внесення питання до порядку денного.

Спершу на сесії обговорювали питання, які були оприлюднені в розпорядженні міського голови, опублікованого в «Замковій горі» № 20 від 16 травня ц. р. Після короткої інформації доповідачів, співдоповідачів – голів профільних комісій міськради, обговорення-дискусій, доповнень, запитань, відповідей, уточнень, рішення по всіх питаннях порядку денного, в тому числі й додаткове, приймались одноголосно. Перед голосуваннями активно виступали: міський голова Олександр Шикер, депутати Сергій Іщук, Юрій Ягодка (на фото), Роман Гресько, Лариса Бащук, Володимир Степанюк, Григорій Аршинов, Іван Ткачук, начальник міського фінансового управління Тетяна Мацун,  головний спеціаліст з питань землекористування міськвиконкому Анатолій Семенюк та ін.

Депутатських запитів не поступало. Натомість більше половини часу було відведено для частини «Різне». Секретар міської ради Микола Добровольський говорив про актуальне нині питання в нашій державі – добровільне об’єднання громад. Його розповідь доповнив міський голова Олександр Шикер. Йшлося про різні варіанти об'єднань, які обговорювалися, і по них тривають тепер гострі дискусії – і 5 громад в Острозькому районі, і дві, і одна, і приєднання інших населених пунктів із сусідніх районів, і навпаки – перехід деяких сіл нашого району до сусіднього, і пропозиції об'єднань в інших районах області, і наявні проблеми в законодавстві та фінансовій достатності та ін.  Олександр Федорович також вів мову про генеральний план міста, проблеми освіти. Заступник міського голови Анатолій Лисий представив план відзначення 915-ї річниці Острога та запросив присутніх на заходи, а також на свято останнього дзвінка в школах міста.  Також виступали депутати Ігор Кузьменко, Лариса Бащук, Борис Гловацький, Василь Хохліч, які говорили про облаштування вулиць, продаж розливного пива біля нав­чального закладу, знос аварійного приміщення, яке становить небезпеку для дітей, заборону руху гужового транспорту в центрі міста, прибирання посліду коней і сміття з доріг. Після тривалих обговорень цих питань сесія завершила свою роботу. 

Іван ПАВЛІВ

Просмотров: 234 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]