Неділя

21.04.2019

21:32

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем

Понеділок, 8 червня:

  • За головуванням міського голови Олександра Шикера відбувся виїзний прийом до працівників трудового колективу Острозької центральної районної лікарні з особистих питань. Працівники лікарні порушували питання щодо взяття на чергу для отримання земельної ділянки під житло та господарські споруди, а також розміщення реклами ритуальних послуг біля орендованого приміщення. В день прийому одному заявнику було надано роз’яснювально-інформаційну відповідь про подальше вирішення цього питання згідно чинного законодавства України. Інші звернення поставлено на особистий контроль міського голови.

Середа, 10 червня:

  • Відбулися засідання комісії з контролю за призначенням та виплатою всіх видів допомог. Розглянуто 6 справ по наданню субсидій, всі вирішено позитивно. В засіданні комісії взяв участь заступник міського голови Анатолій Лисий (голова комісії), начальник управління праці та соціального захисту населення Олександр Стратюк (заступник голови комісії), головний державний соціальний інспектор Алла Чабан (секретар), заступник начальника управління Алла Кирийчук, начальник відділу допомог та субсидій Галина Перловська, а також начальник відділу з юридичної роботи виконкому Острозької міської ради Оксана Митрофанова;
  • Проведено засідання 3 постійних депутатських комісій з розгляду проектів рішень чергової сімдесятої сесії Острозької міської ради, а саме: комісія з питань промисловості, будівництва, архітектури та земельних відносин (під головуванням Юрія Ягодки); комісія з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, торгівлі, побуту та навколишнього природного середовища (під головуванням Бориса Гловацького); комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку (під головуванням Василя Миронюка). Постійними комісіями було внесено відповідні зміни до рішень виконкому Острозької міської ради.

Четвер, 11 червня:

  • За головування заступника міської ради Анатолія Лисого в режимі відео-конференції відбулися оперативні підсумки виконання зобов’язань за I квартал 2015 року, взятих в Територіальній угоді між Рівненською обласною державною адміністрацією, обласною радою, об’єднанням організацій роботодавців області та Федерацією профспілок області з соціально-економічних питань на 2015-2017 роки;
  • Пройшло засідання обласного штабу з питань координаційної роботи із забезпечення соціальної адаптації демобілізованих осіб в режимі відео-конференції, в якій взяли участь заступник міського голови Анатолій Лисий та члени районних штабів. На засіданні розглядались питання безкоштовного перевезення учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО; про діяльність телефонних «гарячих ліній» з надання консультативної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей; а також виділення земельних ділянок учасникам АТО.

П’ятниця, 12 червня:

  • В Рівненській ОДА за участю заступника міського голови Івана Ткачука відбулася нарада з питань розміщення на електронній платформі Мінрегіону інвестиційних програм та проектів, що фінансуватимуться у 2015-2016 роках за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Підготувала
Тетяна Кардаш

 

Розпорядження Острозького міського голови від 12 червня 2015 року № 53

Про скликання чергової сімдесятої та підготовку чергової сімдесят першої сесій Острозької міської ради

Відповідно до п. 8, п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про доступ до публічної інформації», Регламенту Острозької міської ради:

1. Скликати чергову сімдесяту сесію Острозької міської ради 26 червня 2015 року в залі засідань Острозької міської ради за адресою: вул. Героїв Майдану, 2. Початок реєстрації о 9 год. 30 хв. Початок засідання о 10.00 год.

2. До порядку денного чергової сімдесятої сесії Острозької міської ради внести наступні питання:

2.1. Про затвердження порядку денного сімдесятої сесії Острозької міської ради.

2.2. Про розгляд заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок.

2.3. Про передачу коштів Острозькому райбюджету на виконання делегованих повноважень.

2.4. Про затвердження плану роботи Острозької міської ради на ІІ півріччя 2015 року.

2.5. Про передачу необоротних активів.

2.6. Про надання дозволу на демонтаж ділянки тепломережі.

2.7. Про погодження звіту про незалежну оцінку автомобіля ВАЗ 21070, 2003 року випуску, реєстраційний номерний знак 777-98 РО.

2.8. Про скорочення посади завідувача міської психолого-медико-педагогічної консультації у методичному кабінеті відділу освіти.

2.9. Про внесення змін до рішення міської ради від 25.02. 2011 р. № 95 «Про затвердження складу комісії з проведення конкурсу на право оренди майна територіальної громади».

2.10. Про міську програму соціального захисту учасників антитерористичної операції.

2.11. Подання депутатських запитів.

3. Різне.

4. Організаційному відділу міськвиконкому передати дане розпорядження для оприлюднення на офіційному сайті Острозької міської ради та в газеті «Замкова гора».

5. З метою попереднього ознайомлення з матеріалами чергової сімдесятої сесії Острозької міської ради, депутатам Острозької міської ради отримати матеріали сесії 22 червня 2015 року в організаційному відділі міськвиконкому.

6. Управлінням та відділам виконавчого комітету Острозької міської ради при поданні проектів рішень на розгляд сімдесят першої сесії Острозької міської ради керуватися Законом України «Про доступ до публічної інфор­мації».

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Олександр ШИКЕР

 

План проведення засідання виконавчого комітету Острозької міської ради
16 червня 2015 року

Початок засідання: о 10.00 год.

Місце проведення: зал засідань Острозької міської ради.

Веде засідання: міський голова ­О. Ф. Шикер.

1. Про закінчення 2014 – 2015 навчального року, забезпечення організованого початку нового навчального року та проведення огляду-конкурсу на кращий навчальний заклад року.

Інформує: начальник відділу освіти виконкому Л. В. Кухарук.

2. Про хід виконання рішення № 289 від 17 листопада 2009 року «Про затвердження плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення міста Острога на 2009 – 2015 роки».

Інформує: начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства С. В. Кирилюк.

3. Про затвердження перспективного плану роботи виконкому Острозької міської ради на ІІ півріччя 2015 року, поточного плану роботи на ІІІ квартал та плану роботи на липень 2015 року.

Інформує: керуючий справами виконкому Л. А. Сніщук.

4. Звіт начальника управління праці та соціального захисту населення Стратюка О. В. щодо виконання посадових обов’язків.

Інформує: начальник управління праці та соціального захисту населення О. В. Стратюк.

5. Звіт начальника служби у справах дітей Г. В. Ковальчук про виконання посадових обов`язків та роботу зі зверненнями громадян.

6. Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Острозької міської ради від 21 лютого 2012 р. № 38 «Про утворення звичайних та соціальної виборчих дільниць на постійній основі в місті Острозі».

Інформує: начальник відділу ведення Державного реєстру виборців О. А. Ситницька.

7. Про затвердження графіка виїзних прийомів Острозького міського голови у другому півріччі 2015 року.

Інформує: керуючий справами виконкому Л. А. Сніщук.

8. Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування по м. Острогу.­

Інформує: начальник відділу економіки, торгівлі та побутового обслуговування населення Г. В. Загородня.

9. Розгляд заяв.

№ 24 від 13 червня 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 326 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]