Субота

20.04.2019

19:54

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем

Міська рада: день за днем

Понеділок, 15 червня:

  • За головування керуючого справами виконкому Леоніда Сніщука відбулося засідання адміністративної комісії виконавчого комітету Острозької міської ради. В засіданні взяли участь: головний спеціаліст з питань землекористування Анатолій Семенюк (заступник голови комісії), начальник відділу з юридичної роботи виконкому Оксана Митрофанова (секретар комісії) та інші. Розглянуто 3 протоколи про вчинення адмінпорушень державних стандартів, норм і правил благоустрою території міста Острога. Прийнято відповідні рішення згідно чинного законодавства України, зокрема ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Вівторок, 16 червня:

  • Відбулося засідання виконавчого комітету Острозької міської ради під головуванням міського голови Олександра Шикера. До порядку денного внесено 5 додаткових питань про проведення підготовчих заходів шостої черги часткової мобілізації військовозобов’язаних, транспортних засобів національної економіки на території міста Острога; про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в місті, а також ряд питань по визначенню місця батьків у вихованні малолітніх дітей та надання дозволів на оформлення договорів купівлі-продажу житлових будинків. В ході засідання розглянуто і прийнято рішення з 8 основних питань, соціального, організаційного, господарського, виборчого характеру. Під час розгляду заяв громадян та підприємств, членами виконкому обговорено питання надання вихідних даних для проектування та будівництва гаража, на реконструкцію будівлі магазину «Меблі», про присвоєння квартирам поштових адрес, а також надання дозволу на відчуження (укладення договору дарування) житлового будинку з надвірними будівлями та земельної ділянки в м. Острозі. Всі рішення прийнято одноголосно.

Середа, 17 червня:

  • За участю методиста методичного кабінету відділу осві­ти виконкому Острозької міської ради Наталії Рачук в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти комітетом з освіти і науки Громадської Ради при обласній державній адміністрації пройшов брифінг на тему: «Організація навчально-виховного процесу з природничих предметів у форматі проекту нового Закону про освіту».

Четвер, 18 червня:

  • За участю міського голови Олександра Шикера в залі засідань Рівненської облдержадміністрації відбулася зустріч з міністром соціальної політики України П. В. Розенком. Для обговорення соціальних проблем було запрошено також представників структурних підрозділів соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад.

Підготувала Тетяна КАРДАШ 

 

Рішення виконавчого комітету Острозької міської ради

Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування по м. Острог

 16 червня 2015 року                                                                 № 87

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху та якості транспортного обслуговування населення на автобусних маршрутах загального користування у місті Острозі, відповідно листів ПП «Острог-Авто» від 23.04. 2015 р. № 65 та ПП «Острогавтотранс»від 23.04. 2015 р., які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування, та наданих розрахунків, враховуючи рішення комісії з питань встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування від 27.04. 2015 р., затвердженої рішенням виконкому Острозької міської ради № 129 від 19.09. 2014 р., керуючись ст.10 Закону України «Про автомобільний транспорт», ст. 36 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», підпунктом «а» пункту 2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11. 2009 р. № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», виконавчий комітет Острозької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити тарифи на транспортні послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування за одну поїздку в розмірі:

– маршрут «Нове місто-Центр-­Автостанція» – 2,00 грн.

– маршрут «Бельмаж-Автостанція-Райлікарня» – 2,00 грн.

2. Затвердити аналіз регуляторного впливу та звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту згідно додатків 1 та 2.

3. Дане рішення набуває чинності з дня його оприлюднення.

4. Начальнику відділу внутрішньої політики та інформації Орленко Н.К оприлюднити рішення в міській газеті «Замкова гора» та на офіційному сайті міської ради.

Рішення виконавчого комітету Острозької міської ради № 38 від 26.02. 2008 р. «Про збільшення тарифу на міські автобусні перевезення» вважати таким, що втратило чинність.

Контроль за виконанням цього рішення доручити першому заступнику міського голови Логвін О. А., а організацію його виконання – начальнику відділу економіки, торгівлі та побутового обслуговування населення Загородній Г. В.

Міський голова Олександр Шикер

 
№ 25 від 20 червня 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 281 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]