Субота

20.04.2019

07:16

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем

Розпорядженням Острозького міського голови № 72к від 15 червня 2015 року начальником Центру надання адміністративних послуг виконкому Острозької міськради призначений

Олександр Анатолійович КОРЕШНЯК.

Він народився 28 червня 1979 року в Острозі. Закінчив Національний університет «Острозька академія», спеціальність «Фінанси». Працював на посаді адміністратора ЦНАП, державним адміністратором дозвільного центру, головним спеціалістом відділу містобудування, архітектури та ЖКГ виконкому Острозької міської ради. З 2013 р. і до призначення виконував обов’язки начальника Центру надання адміністративних послуг. 

 

Міська рада: день за днем

Вівторок, 23 червня:

  • За головуванням заступника міської ради Анатолія Лисого в міській раді було проведено засідання комісії з контролю за призначенням та виплатою всіх видів допомог. Розглянуто 19 справ по наданню субсидій, всі вирішено позитивно. В засіданні комісії взяв участь начальник управління праці та соціального захисту населення Олександр Стратюк (заступник голови комісії), головний державний соціальний інспектор Алла Чабан (секретар) та ін.

Середа, 24 червня:

  • За участю керуючого справами виконкому Леоніда Сніщука, секретаря міської ради Миколи Добровольського в Рівненській облдержадміністрації відбулося засідання ради оборони області, на якому обговорювалось питання: «Про виконання заходів п’ятої черги часткової мобілізації та проблемні питання, які виникали в ході її проведення. Завдання на поставку мобілізаційних ресурсів в ході шостої черги часткової мобілізації».

П’ятниця, 26 червня:

  • З нагоди відзначення 19-ї річниці Конституції України міський голова Олександр Шикер, депутати міської ради, голова райдержадміністрації Віталій Ундір, працівники апарату міської ради, районної державної адміністрації, відділу освіти виконкому міської ради, управління праці та соціального захисту населення, представники установ, організацій та громадськості міста поклали квіти до пам’ятника Т. Г. Шевченку та меморіальної дошки В. Чорноволу. В парку ім. Т. Г. Шевченка. Детальніше про це в наступному номері газети.

Підготувала Тетяна КАРДАШ

 

Рішення виконавчого комітету Острозької міської ради

Про затвердження графіку виїзних прийомів Острозького міського голови у другому півріччі 2015 року

16 червня 2015 року                                                           № 86

Виконуючи Закон України «Про звернення громадян», Указ Президента України від 7 лютого 2008 р. №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпорядження голови облдержадміністрації від 26 лютого 2015 р. № 84 «Про виконання вимог законодавства України щодо розгляду звернень громадян у 2014 році», рішення виконкому Острозької міської ради №17 від 17 лютого 2015 р. та керуючись частиною «б», пункту 1, статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Острозької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити графік виїзних прийомів Острозького міського голови у другому півріччі 2015 року: липень – Острозька міжрайонна прокуратура; серпень – Острозьке комунальне підприємство «Водоканал»; вересень – Управління Пенсійного фонду України в Острозькому районі; жовтень – Острозька дитяча музична школа; листопад – Державний професійно-технічний навчальний заклад «Острозьке ВПУ»; грудень – Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1.

2. Керуючому справами виконкому Л. А. Сніщуку, в.о. начальника загального відділу Л. Р. Хоменчук організувати у другому півріччі 2015 року виїзні прийоми громадян міським головою у трудові колективи міста Острога з особистих питань.

3. Про організацію та проведення прийому громадян міським головою в трудових колективах міста інформувати населення на веб-сторінці міської ради та в міській газеті «Замкова гора».

4. Контроль за виконанням даного рішення доручити керуючому справами виконкому Л. А. Сніщуку, а хід його виконання – в. о. начальника загального відділу Л. Р. Хоменчук.

Міський голова Олександр ШИКЕР

 

Рішення виконавчого комітету Острозької міської ради

Про проведення підготовчих заходів шостої черги часткової мобілізації військовозобов’язаних, транспортних засобів національної економіки на території міста Острога

16 червня 2015 р.                                                                    № 89

Відповідно до Законів України: «Про оборону України», «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію», з метою своєчасного та організованого проведення шостої черги мобілізацій людських і транспортних ресурсів на території міста Острога та її забезпечення, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Острозької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити склад позаштатної війсь­ково-лікарської комісії згідно додатку.

2. Керівникам підприємств, установ, організації незалежно від підпорядкування і форм власності:

2.1. Відповідно до Указу Президента України № 1743 «Про проведення часткової мобілізації» керуватися та виконувати заходи, передбачені розпорядженням міського голови від 22 серпня 2014 р. «Про організацію забезпечення мобілізаційних заходів в м. Острог».

2.2. В термін до 20 червня 2015 р. уточнити облікові дані війсь­ко­во­зо­бов’язаних, списки відібраних автомобілів і водіїв, визначити дійсний технічний стан наявних транспортних засобів та надати до військового комісаріату (додаток 9 до наказу МО України № 660 від 15 грудня 2010 р.) списки відібраних машин і водіїв, військовозобов’язаних, відомість наявності та технічного стану транспортних засобів, списки керівного складу підприємств із зазначенням адрес та телефонів.

2.3. В термін до 20 червня 2015 р. здійснити заходи повернення (за необхідністю) транспортних засобів, які знаходяться на віддалених маршрутах.

2.4. Для доставки транспортних засобів до пунктів передачі військовим формуванням забезпечити наявність на визначених підприємствах, установах та організаціях незнижувального запасу пально-мастильних матеріалів з розрахунку однієї заправки на визначену кількість транспортних засобів і організувати виконання заходів щодо підготовки та комплектування транспортних засобів до поставки у військові організаційні структури.

2.5. При отриманні повісток з військового комісаріату у визначений термін здійснити контрольне оповіщення військовозобов’язаних, корінці повісток з підписами військовозобов’язаних про контрольне оповіщення повернути до військового комісаріату.

3. Директору міського територіального центру по соціальному обслуговуванню одиноких громадян похилого віку (начальнику дільниці оповіщення): 

3.1. Для своєчасного проведення контрольного оповіщення військо­во­зо­бов’язаних і постачальників техніки національної економіки, в термін до 20 червня 2015 р. привести у готовність до виконання завдань за призначенням дільницю оповіщення.

3.2. Спільно з військовим комісаріатом до 20 червня 2015 р. провести інструкторсько-методичне заняття щодо порядку оповіщення з адміністрацією дільниці оповіщення.

3.3. З метою гарантованої поставки військовозобов’язаних та техніки національної економіки у військові організаційні структури, після отримання із військового комісаріату повісток організувати та провести контрольне оповіщення військовозобов’язаних та постачальників техніки національної економіки, приписаних до військових організаційних структур, з врученням їм повісток, мобілізаційних повідомлень (розпоряджень) та часткових нарядів, корінці повісток з підписами військовозобов’язаних та списки не оповіщених (не вручені часткові наряди) подати до військового комісаріату, склавши відповідні акти з вказанням причини неоповіщення.

4. Директору Державного професійно-технічного навчального закладу «Острозьке вище професійне училище»:

4.1. Для організованого збору і відправки військовозобов’язаних та техніки, в термін до 20 червня 2015 р. привести у готовність до виконання завдань за призначенням пункт попереднього збору військовозобов’язаних та техніки.

4.2. В той же термін призначити (уточнити, внести зміни у разі необхідності) адміністрацію пункту збору військовозобов’язаних та техніки, яку попередньо узгодити з військовим комісаріатом та направити витяг з наказу про призначення відповідної адміністрації в Острозький РВК.

4.3. Спільно з військовим комісаріатом до 20 червня 2015 р. провести інструкторсько-методичне заняття з адміністрацією пункту збору щодо порядку збору та відправки мобілізаційних ресурсів.

5. Військовому комісару Острозького районного військового комісаріату:

5.1. В термін до 21 червня 2015 р. перевірити документацію бази мобілізаційного розгортання, призначення адміністрації дільниць оповіщення, пунктів попереднього збору військовозобов’язаних та техніки.

5.2. В термін до 20 червня 2015 р. виписати та видати повістки, мобілізаційні повідомлення (розпорядження) та часткові наряди начальнику дільниці оповіщення для проведення контрольного оповіщення.

5.3. В термін до 25 червня 2015 р. спільно з керуючим справами виконкому Л. А. Сніщуком та керівниками підприємств, установ та організацій перевірити наявність визначених обсягів паливно-мастильних матеріалів для потреб контрольного оповіщення та поставки військовозобов’язаних та техніки національної економіки у військові організаційні структури.

5.4. В термін до 20 червня 2015 р. перевірити готовність елементів системи оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів.

5.5. Підготувати проект наказу військового комісара Острозького районного військового комісаріату про часткову мобілізацію.

6. Начальнику Острозького центру телекомунікаційних послуг № 1 Рівненської філії ПАТ «Укртелеком»:

6.1. Оприлюднити наказ військового комісара Острозького районного військового комісаріату про мобілізацію (після доставки наказу представником Острозького районного військового комісаріату);

6.2. Виділити Острозькому РВК три окремих канали зв’язку на час виконання та проведення заходів мобілізації.

7. Головному редактору Острозької міської газети «Замкова гора»:

7.1. В терміновому порядку опублікувати наказ військового комісара Острозького районного військового комісаріату про мобілізацію (після доставки наказу представником Острозького районного військового комісаріату);

7.2. За зверненням військового комісаріату висвітлювати на сторінках газети інформацію щодо прав і обов’язків військовозобов’язаних та їх відповідальність за неналежне виконання нормативно-правових актів, рекламно-агітаційну інформацію щодо проходження військової служби та виконання обов’язку щодо захисту держави.    

8. Начальнику Острозького МВ (з обслуговування міста Острога та Острозького району) УМВС України в Рівненській області:

8.1. З метою забезпечення і підтримки громадського порядку, надання допомоги в організації розшуку військовозобов’язаних у визначений термін військовим комісаром Острозького РВК виділити наряди з числа працівників МВ УМВС України до Острозького районного військового комісаріату (по 2 особи на дільницю оповіщення, пункт попереднього збору військовозобов’язаних та техніки національної економіки);

8.2. Списки закріплених працівників МВ УМВС України до 17 червня 2015 р. подати до Острозького РВК;

8.3. В термін до 20 червня 2015 р. виконати підготовчі заходи на основних маршрутах руху мобілізаційних ресурсів в напрямках: Острог – Рівне, Острог – Гоща, щодо розгортання постів регулювання та контрольно-перепускних пунктів в межах адміністративного кордону міста. З метою контролю за проходженням колон та окремого автотранспорту в межах міста виділити по одній патрульній машині на кожний маршрут згідно плану.

9. Начальнику сектору охорони здоров’я в Острозькому районі:

9.1. Забезпечити до 20 червня 2015 р. медичне обстеження військовозобов’язаних, які будуть направлені військовим комісаріатом на військово-лікарську комісію (відповідно до графіка військового комісаріату, щочетверга на призовній дільниці Острозького РВК, щопонеділка, середи, п’ятниці на базі комунального закладу Острозька центральна районна лікарня за адресою м. Острог, вул. Татарська, 185) для визначення ступеня придатності до військової служби.

9.2. Забезпечити призовну дільницю необхідним обладнанням і майном відповідно до наказу Міністра оборони України від 14 серпня 2008 р. № 402.

9.3. Забезпечити роботу лікарів позаштатної військово-лікарської комісії (згідно додатку) та їх явку в дні роботи комісії на базі призовної дільниці Острозького РВК на 10:00 годину. На час проведення медичного огляду військовозобов’язаних та запису висновків про придатність чи непридатність до військової служби вказаних лікарів звільнити від виконання основних функціональних обов’язків зі збереженням заробітної плати за місцем основної роботи.

9.4. Забезпечити роботу лабораторних обстежень, електрокардіограми в кабінетах поліклінічного відділення Острозької центральної районної лікарні для військовозобов’язаних протягом робочого дня з метою їх оперативного обстеження.

9.5. Забезпечити позачерговий прийом в центральній районній лікарні в робочому порядку військовозобов’язаних, які будуть скеровані військовим комісаріатом для проходження медичних оглядів.

 9.6. Забезпечити щоденну явку секретаря позаштатної військово-лікарської комісії у військовий комісаріат у дні роботи комісії для своєчасного ведення книги протоколів відповідної комісії та прийняття рішення про призов придатних за результатами проходження комісії військовозобов’язаних.

10. В.о. начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і мобілізаційної роботи міськвиконкому забезпечити засобами індивідуального захисту особовий склад адміністрацій дільниці оповіщення, пункту попереднього збору військово­зобов’я­за­них і техніки, військовозобов’язаних на період переміщення у військові організаційні структури.

11. Створити групу професійно-психологічного відбору у складі: голова групи – начальник відділення обліку та бронювання солдатів та сержантів Острозького РВК підполковник А. Ю. Каус (за згодою); члени групи: начальник мобілізаційного відділення Острозького РВК О. І. Разарьонов (за згодою); лікар загальної практики – сімейної медицини лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини (ЛА ЗПСМ) № 1 КЗ «Острозький районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» (РЦ ПМСД) М. Т. Зеленюк (за згодою); методист з психологічної служби методичного кабінету служби відділу освіти виконкому Б. А. Романчук; практичний психолог Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 А. В. Кіндзерська.

12. Директору Острозького комунального підприємства «Во­до­канал» за зверненням військового комісара направляти заправ­ле­ний паливно-мастильними ма­те­ріалами автобус для доставки війсь­ко­во­зо­бов’язаних на пункти при­йому особового складу військових частин.

13. Управління контрольним оповіщенням військовозобов’язаних і постачальників техніки національної економіки здійснити із пункту управління військового комісаріату із залученням керуючого справами виконкому, заступника начальника МВ УМВС А. В. Венгерчука, представника управління СБ України Д. М. Урбановича, в. о. начальника відділу з питань мобілізаційної роботи міськвиконкому Л. В. Степанюка.

14. Директору міського територіального центру по соціальному обслуговуванню одиноких громадян похилого віку в термін до 18 червня 2015 р. отримати у військовому комісаріаті документи уповноважених на дільниці оповіщення.

15. Керуючому справами виконкому в термін до 20 червня 2015 р. зібрати, провести інструктаж та визначити завдання уповноважених на дільницю оповіщення та на пункт попереднього збору військовозобов’язаних і техніки.

16. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконкому Острозької міської ради від 10 квітня 2015 р. № 50 «Про проведення підготовчих заходів п’ятої черги часткової мобілізації військовозобов’язаних, транспортних засобів національної економіки на території міста Острога».

17. Контроль за виконанням рішення доручити керуючому справами виконкому Л. А. Сніщуку, а організацію його виконання – в. о. начальника відділу з питань НС та ЦЗН і мобілізаційної роботи Л. В. Степанюку.

Міський голова  Олександр ШИКЕР

 

Додаток до рішення виконкому Острозької міської ради 16 червня 2015 р. № 89

Склад позаштатної військово-лікарської комісії:

Віталій Іванович БОЙКО – заступник головного лікаря КЗ «Острозька центральна районна лікарня» (ЦРЛ) з експертизи тимчасової непрацездатності, голова комісії; Марина Миколаївна ГРИЦЮК – медична сестра ЛА ЗПСМ № 1 КЗ «Острозький РЦ ПМСД», секретар комісії.

Члени комісії: Олександр Романович БОЙЧУК – завідувач хірургічного відділення, лікар – хірург КЗ «Острозька ЦРЛ»; Нінель Андріївна ВАСИЛЬЄВА – лікар-офтальмолог КЗ «Острозька ЦРЛ»; Марія Тихонівна ЗЕЛЕНЮК – лікар загальної практики – сімейної медицини ЛА ЗПСМ № 1 «Острозький РЦ ПМСД»; Людмила Ярославівна КИРИЛЮК – лікар-психіатр КЗ «Острозька ЦРЛ»; Галина Іванівна КОСМАЦЬКА – завідувач стоматологічного відділення, лікар-стоматолог КЗ «Острозька ЦРЛ»; Юрій Юрійович КОСМАЦЬКИЙ – лікар-дерматолог КЗ «Острозька ЦРЛ»; Микола Павлович НІКОЛЬСЬКИЙ – лікар отоларинголог КЗ «Острозька ЦРЛ»; Богдан Юрійович ФЕНЯК – завідувач травматологічного відділення, лікар ортопед-травматолог КЗ «Острозька ЦРЛ».

Резервний склад позаштатної військово-лікарської комісії

Анатолій Іванович ДЕМЧУК – в. о. заступника головного лікаря КЗ «Острозька ЦРЛ» з медичної частини, голова комісії; Тетяна Миколаївна РАВСЬКА – медична сестра КЗ «Острозька ЦРЛ», секретар комісії.

Члени комісії: Валентина Максимівна ВЛАСЕНКО – лікар-терапевт підлітковий ЛА ЗПСМ № 1 КЗ «Острозький РЦ ПМСД»; Ірина Тарасівна ДЕМЧУК – лікар-офтальмолог КЗ «Острозька ЦРЛ»; Анатолій Іванович КОРНІЙЧУК – лікар-невропатолог КЗ «Острозька ЦРЛ»; Валерій Петрович ЛЮБИТОВЕЦЬ – лікар ортопед-травматолог КЗ «Острозька ЦРЛ»; Петро Мирославович МИХАЙЛИШИН – лікар-психіатр КЗ «Острозька психіатрична лікарня»; Олександр Миколайович СИТНИК – лікар-отоларинголог КЗ «Острозька ЦРЛ»; Олександр Андрійович ШУЛЬГУН – лікар-стоматолог КЗ «Острозька ЦРЛ»; Наталія Костянтинівна УРБАН-СЕНЧУК – лікар-хірург КЗ «Острозька ЦРЛ».

Керуючий справами міськвиконкому Леонід СНІЩУК

№ 26 від 27 червня 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 429 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]