Неділя

21.04.2019

17:10

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем

Вівторок, 30 червня:

Міський голова Олександр Шикер та керівники районних установ взяли участь у відкритій нараді під керівництвом голови Острозької райдержадміністрації Віталія Ундіра, на якій було обговорено питання децентралізації влади, фінансування об’єднань, а також розглядались локальні питання по інформуванню населення щодо проведення реформи і фінансування об’єктів Острозького району з державного бюджету. Віталій Ундір разом з міським головою Олександром Шикером нагородили почесною грамотою та вручили подарунок Артему Ткачу, учаснику АТО.   

За участю першого заступника міського голови Ольги Логвін відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у режимі відео-конференцзв’язку щодо стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати станом на 01 червня 2015 року.

Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Сергій Кирилюк взяв участь у колегії департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації з розгляду питання «Про стан містобудівного кадастру та ведення містобудівного моніторингу в області».

Проведено позачергове засідання виконкому Острозької міської ради, в ході якого обговорено та прийнято 5 рішень щодо присвоєння поштових адрес житловим будинкам в м. Острог.

 

Четвер, 2 липня:

Відбулося засідання колегії облдержадміністрації за активної участі в. о. міського голови Ольги Логвін з трьох основних питань, серед яких питання сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інших платежів для забезпечення своєчасного фінансування виплати пенсій. Обговорювали шляхи захисту прав застрахованих осіб та пенсіонерів, забезпечення своєчасного та у повному обсязі фінансування виплат пенсій, виконання у повному обсязі завдань з надходження коштів зі сплати єдиного внеску та до бюджету Пенсійного фонду України області, у тому числі від погашення заборгованості. При розгляді питання «Про проведення обласного конкурсу проектів з енергоефективності на виконання обласної програми енергоефективності на 2011-2015 роки» та за результатами оцінки конкурсної комісії відібрано 5 проектів м. Острога, які співфінансуватимуться з обласного бюджету. Впровадження таких проектів призведе до поліпшення соціально-економічної та екологічної ситуації в регіоні, зокрема, скорочення споживання енергоносіїв та зниження обсягу видатків з місцевих бюджетів на їх оплату бюджетними установами. На колегії також аналізували стан планування та ефективного використання коштів місцевих (сільських, селищних, міських, районних) природоохоронних фондів області.

Підготувала Тетяна КАРДАШ

 

 

Відповідно до п.16 ІІ Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12. 2014 р. № 71VІІІ і п.1 ст. 9 Закону України про РРО, Острозьке комунальне підприємство «Водоканал» повідомляє, що оформлення готівкових розрахунків із споживачами за надані послуги (водопостачання, водовідведення, утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, вивезення ТПВ, видача довідок тощо) буде проводитися з 1 липня 2015 року лише через відділення банків міста Острога.

Адміністрація ОКП «Водоканал»

 

 

Запрошуємо до перегляду матеріалів фестивалю-огляду за темою «Україна – рідний край» (досвід роботи вихователів дошкільних навчальних закладів міста Острога). http://nz.pedpresa.com.ua/competitions/, Острозький дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №1 «Ромашка» – №30464, Острозький дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 2 «Веселка» – №8437.

 

7 липня – День працівника природно-заповідної справи України

Шановні працівники Національного природного парку «Дермансько-Острозький», природоохоронці краю!

Сердечно вітаю вас із професійним святом! Для відзначення вашої нелегкої та сумлінної праці на території держави Президентом України було підписано Указ № 629/2009 «Про День працівника природно-заповідної справи». Ним враховано ваш вагомий внесок у збереження та відновлення біологічного і ландшафтного різноманіття, розвиток територій та об’єктів природно-заповідного фонду України.

День працівника природно-заповідної справи – це не тільки свято тих людей, які працюють в заповідниках, парках, але й передусім всіх, чиє життя присвячене збереженню природи нашого краю. Це і науковці в різних сферах досліджень, і громадських організацій, і небайдужих громадян. Заповідна справа – мабуть, найкраще, що ми можемо зробити для нашої матінки природи.

Глибокої поваги гідна ваша діяльність щодо виховання дітей і молоді в дусі шанування природи, поширення в суспільстві гуманістичних ідей. Тільки так можна досягти позитивних зрушень у справі збереження і розвитку територій та об’єктів природно-заповідного фонду, виховати справжній патріотизм і гордість за рідний край.

Бажаю усім працівникам НПП «Дермансько-Острозький», природоохоронцям мирного неба, міцного здоров’я, родинного благополуччя, невичерпної енергії, подальших успіхів та нових здобутків у справі збереження природи.

В. о. міського голови                                 Ольга ЛОГВІН

 

6 липня об 11 год. відбудеться виїзний прийом першого заступника міського голови Ольги Андріївни Логвін до працівників трудового колективу Острозької міжрайонної прокуратури з особистих питань.

Міськвиконком

№27 від 4 липня 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 207 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]