Четвер

18.04.2019

19:22

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міська рада: день за днем

Вівторок, 19 серпня:

  •  Перший заступник міського голови Ольга Логвін взяла участь в оперативному засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області, яке проходило в режимі відео-конференції. На порядку денному розглядалися питання: «Про дії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, пов’язані із запобіганням виникненню пожеж і оперативного реагування на них», «Про ситуацію щодо африканської чуми свиней у Рівненській області».

Середа, 19 серпня:

  •  Керуючий справами виконкому Леонід Сніщук взяв участь у робочій нараді з питання стану реалізації в області Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», на якій заслуховувалися питання щодо стану передачі схвалених сільськими, селищними, міськими радами проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад облдержадміністрації для перевірки відповідності цих проектів Конституції та законам України; щодо надісланих сільськими, селищними, міськими головами – ініціаторами об’єднання подань до обласної ради про утворення об’єднаних територіальних громад.
     
  •  За головування заступника міського голови Анатолія Лисого відбулося засідання комісії з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим та внутрішньо переміщеним особам, що надійшли від фізичних та юридичних осіб. Розглянуто та задоволено 9 заяв.

Четвер, 20 серпня:

  •  Заступник міського голови Анатолій Лисий взяв участь у селекторній нараді, яка проходила за головування заступника голови облдержадміністрації О. Савчука з питань процесу призначення житлових субсидій за спрощеним порядком в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги.

П’ятниця, 21 серпня:

  •  Міський голова Олександр Шикер взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів Острозького району та міста Острога з порядком денним: «Про стан протидії злочинності за підсумками роботи у І півріччі 2015 року».
     
  • Заступник міського голови Анатолій Лисий на чолі делегації міста взяв участь в урочистостях з нагоди 24-ї річниці Незалежності України, які проходили у Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі.

Підготувала Наталія ОРЛЕНКО

 

Найдовше обговорювали стан сплати єдиного внеску…

У вівторок, 18 серпня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. Було розглянуто і прийнято рішення з 13 питань фінансового, соціального, господарського, організаційного характеру. Позиції членів міського уряду з усіх питань порядку денного були одностайними.

Після традиційного повідомлення про кворум, запрошених, при розгляді плану роботи засідання, головний спеціаліст відділу міськвиконкому Тетяна Баталова внесла пропозицію розглянути заяву одного з мешканців міста про надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу житлового будинку, а начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Сергій Кирилюк – кілька заяв про присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомості в Острозі. Із запропонованими змінами та тими питаннями, які були опубліковані в минулому 33-му номері нашої газети від 15 серпня, члени міськвиконкому одноголосно затвердили план своєї роботи.

Після виступів тих, хто готував питання до розгляду, запитань членів міськвиконкому, відповідей на них, внесення пропозицій, обговорення – з усіх питань порядку денного були одноголосно прийняті відповідні рішення. Першим було розглянуто питання Про стан сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування та інших платежів для забезпечення своєчасного фінансування виплати пенсій. Інформував присутніх начальник Острозького відділення Здолбунівської ОДПІ В’ячеслав Штейбарт. Його виступ, а також обговорення проекту рішення зайняли найбільше часу в перебігу засідання. У підсумку і з цього питання було прийнято одностайне рішення.

Під час розгляду заяв приймалися рішення про надання містобудівних умов та обмежень на забудову земельних ділянок та реконструкцію приміщень, надання дозволів на знесення старого житлового будинку, надання дозволу органом опіки та піклування на відчуження – укладання договору дарування частини житлового будинку з надвірними будівлями та земельної ділянки (в іншому випадку продажу цілого будинку), про присвоєння поштових адрес житловим будинкам та іншим окремим приміщенням. Коли з усіх звернень громадян були прийняті рішення, чергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради завершилось.

Іван ГЛУШМАН

№ 34 від 22 серпня 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 272 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]