П'ятниця

19.04.2019

18:14

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міський голова звітував перед громадою

У п’ятницю, 13 лютого, в приміщенні районного Будинку культури відбулося зібрання територіальної громади Острога. Про діяльність міської ради, її виконавчого комітету, свою роботу за 2014 рік та загалом за період перебування на своїй посаді звітував того дня міський голова Олександр Шикер. Присутні в залі мали змогу безпосередньо з вуст очільника дізнатись про стан соціально-економічного розвитку Острога, стан виконання міського бюджету та про інші, не менш важливі, питання життєдіяльності міста.

Перед початком звітування керуючий справами виконкому Леонід Сніщук наголосив, що звіт міського голови відбувається відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Повний текст звіту був опублікований у газеті «Замкова гора» від 7 лютого, № 6 та на сайті міської ради. На зустрічі працював секретаріат, який вів протокол, приймав запитання в письмовому та усному вигляді, критичні зауваження, пропозиції.

У залі РБК зібрались депутати, керівники установ та організацій Острога, предс­тавники громадських об’єд­нань, журналісти, молодь, люди середнього та похилого віку. За підрахунком секретаріату – приблизно 110 осіб.

У листопаді 2014 року минув четвертий рік роботи Олександра Шикера на обраній посаді. Що вдалося зробити за цей час та за минулий рік зокрема, детально розповідав Олександр Федорович. Присутнім була представлена відеопрезентація з фото, графіками та діаграмами для кращого сприйняття виконаної владою роботи. У своєму виступі міський голова проаналізував роботу депутатського корпусу міськради, міськвиконкому, прийняті рішення, проведені заходи, реалізовані програми. Говорив також про благоустрій міста, роботу з громадськістю та міжнародні зв’язки, культуру і туризм, молодіжну політику та спорт, земельні ресурси та екологічний стан Острога.

– За час мого перебування на посаді міського голови було проведено, як ви бачите зі звіту, чимало робіт. Хоча, як кажуть, чим краще працює влада, тим менше помічають її роботу. Разом з тим я усвідомлюю, що в місті є ще багато проблем, є над чим працювати. Тому хотілося б все-таки, щоб острозька  громада не стояла осторонь, приєднувалась до спільного вирішення проблемних питань, – зазначив Олександр Шикер. 

Після завершення виступу, острожани мали можливість висловити свої думки й побажання міському голові, поставити питання з тих проблем, що найбільше їх хвилюють, та отримати вичерпні відповіді. Запитання, що надійшли, стосувались: облаштування бомбосховища багатоквартирного будинку по вул. Яворницького, ремонту підвалів під бомбосховища; проблеми безпритульних собак в нашому місті; вивезення сміття; підвищення тарифів тощо. Певні дискусії викликало питання щодо підбору кандидатів на окремі посади в Острозькій міській раді та щодо кількості працівників там. Незважаючи на різного роду і характеру питання, міський голова усім дав вичерпну та аргументовану відповідь. Серед зауважень пропонувалось вилучити позицію щодо введення в дію у зазначений термін теплолічильника на одному з будинків в Острозі або уточнити вказаний термін, серед пропозицій – підвищити оплату за вивезення сміття до 5 гривень.

Наостанок Олександр Шикер  подякував усім керівникам установ, організацій, підприємств за їхнє сприяння в роботі міської ради, присутнім – за участь й приділену увагу та висловив сподівання на подальшу тісну співпрацю. Адже тільки спільними зусиллями влади міста та її мешканців, активною позицією громади можна справді чогось досягти та зробити наш Острог ­кращим. 

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 8 від 21 лютого 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 261 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]