Субота

20.04.2019

07:42

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міський голова звітував у ДПТНЗ і Острозькій академії

Минулого тижня про­дов­жувалися звіти мі­ського голови перед територіальною громадою міста за свою роботу з листопада 2012 року. Олександр Шикер у понеділок, 10 лютого, зустрічався з острожанами у ДПТНЗ «Острозьке ВПУ», а у четвер, 13 лютого, в Національному університеті «Острозька академія».  

У вищому професійному училищі зібралось біля 50 осіб. В основному це були працівники навчального зак­ладу, мешканці сусідніх вулиць. Як і попередні звіти захід почався вступним словом Олександра Федоровича, демонстрацією відеопрезентації та коментарями до неї.

Потім присутні задавали свої запитання. Хочу зазначити, забігаючи наперед, що на обох зуст­річах піднімалися питання про бродячих собак та ремонт доріг. У ДПТНЗ «Острозьке ВПУ люди також запитували про фінансування професійно-технічної освіти; освітлення вулиці Польової; ре­монт дороги на вулиці Татарській; обслуговування будинків, які опинились на територіях сусідніх з Острогом сільських  радах; хто має відповідати за підприємства, які після приватизації перестали працювати; графік освітлення вулиць міста та ін.

Завершуючи зустріч в училищі Олександр Шикер заз­начив, що дуже важливо, аби ініціативу проявляли мешканці міста. Місцева влада завж­ди готова піти на зустріч, якщо люди будуть активні, працюватимуть на благо міста. Тоді і берегтимуть люди зроблене власними руками краще. Лише у тісній співпраці влади і громади можна покращити наше місто.

У Національному університеті «Острозька академія» зібралося більше 150 осіб. У залі були переважно вик­ладачі та працівники вузу, а також студенти. Відкрив зуст­річ ректор університету Ігор Пасічник, який представив міського голову Олександ­ра Шикера та його першого заступника Віталія Ундіра, подякував присутнім за те, що вони прийшли зас­лухати звіт і наголосив на тому, що вищий навчальний заклад знаходиться у місті і важливо щоб його працівники і студенти знали чим воно живе. І найкраще про це дізнатись із вуст керівника органу місцевого самоврядування.

Після демонстрації відеопрезентації присутні задавали питання, які стосувалися молодіжної політики в місті та молодіжних громадських організацій; створення студентського молодіжного клубу на базі колишнього кінотеатру «Зірка»; будівництва дороги та комунікацій до нового академічного містечка; створення парку відпочинку неподалік РБК та ін.

На завершення ректор НаУОА подякував Олександру Шикеру за змістовну зустріч, цікаву розповідь про життя і проблеми Острога, висловив сподівання, що за час своєї роботи він зможе ще багато зробити для міста, щоб залишити добру пам’ять.

Іван ГЛУШМАН

 

 

Розпорядження Острозького міського голови

Про скликання чергової п’ятдесят першої та підготовку чергової п’ятдесят другої сесій Острозької міської ради
11 лютого 2014 року                   № 13р

Відповідно до п. 8, п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про доступ до публічної інформації», Регламенту Острозької міської ради:

1. Скликати чергову п’ятдесят першу сесію Острозької міської ради 28 лютого 2014 року в залі засідань Острозької міської ради за адресою: вул. Ревкомівська, 2. Початок реєстрації о 9 год. 30 хв. Початок засідання о 10.00 год.

2. Засідання постійних депутатських комісій провести з 24 по 26 лютого 2014 року.

3. До порядку денного чергової п’ятдесят першої сесії Острозької міської ради внести наступні питання:

3.1. Про затвердження порядку денного чергової п’ятдесят першої сесії Острозької міської ради;

3.2. Про звіт щодо виконання міського бюджету за 2013 рік;

3.3. Про звіт начальника управління праці та соціального захисту населення щодо виконання міської програми «Ветеран» на 2011-2013 роки, за 2013 рік;

3.4. Про присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Острозі;

3.5. Про розгляд заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок;

3.6. Про затвердження переліку земельних ділянок та прав на них, які відібрані для продажу на земельних аукціонах у 2014 році;

3.7. Про звільнення від сплати земельного податку Острозьке комунальне підприємство «Водоканал»;

3.8. Про інформацію начальника управління Державної казначейської служби в Острозькому районі Рівненської області про діяльність з казначейського обслуговування коштів міського бюджету за 2013 бюджетний рік;

3.9. Про затвердження заходів на 2014 рік до Програми створення та ведення містобудівного кадастру в місті Острозі на 2014-2017 роки;

3.10. Про внесення доповнення до рішення міської ради від 29.11. 2013 року № 537 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік»;

3.11. Про надання дозволу Острозькому комунальному підприємству «Теплоенергія» на реалізацію котла КСВ 1,0 «ВК-22» з пальником;

3.12. Про передачу матеріальних цінностей та виконаних робіт на баланс Острозького комунального підприємства «Водоканал»;

3.13. Про міську програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2017 роки;

3.14. Про міську соціальну програму профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на період до 2016 року;

3.15. Про затвердження міської програми підтримки інвалідів з вадами зору та слуху на 2014-2018 роки;

3.16. Про внесення змін у додаток до рішення Острозької міської ради від  25.11. 2009 року № 695 «Про міську Програму підтримки молоді в місті на 2009-2015 роки»;

3.17. Різне.

4. Організаційному відділу міськвиконкому передати дане розпорядження для оприлюднення на офіційному сайті Острозької міської ради та в газеті «Замкова гора».

5. З метою попереднього ознайомлення з матеріалами чергової п’ятдесят першої сесії Острозької міської ради, депутатам Острозької міської ради отримати матеріали сесії 24 лютого 2014 року в організаційному відділі міськвиконкому.

6. Управлінням, відділам виконавчого комітету Острозької міської ради при поданні проектів рішень на розгляд п’ятдесят другої сесії Острозької міської ради керуватися Законом України «Про доступ до публічної інформації».

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                   Олександр ШИКЕР

 

 

План проведення засідання виконавчого комітету Острозької міської ради 18 лютого 2014 року

Початок засідання: о 10.00 год.

Місце проведення: зал засідань міської ради

Веде засідання: міський голова О. Ф. Шикер.

1. Про звіт щодо виконання міського бюджету за 2013 рік.

Інформує: начальник фінансового управління Т. Д. Мацун.

2. Про стан виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом Острозької міської ради за ІІ півріччя 2013 року.

Інформує: керуючий справами виконкому Л. А. Сніщук.

3. Про стан виконавської дисципліни у виконкомі Острозької міської ради за ІІ півріччя 2013 року та завдання на 2014 рік.

Інформує: керуючий справами виконкому Л. А. Сніщук.

4. Про проведені заходи щодо соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Інформує: начальник служби у справах дітей Г. В. Ковальчук.

5. Про посилення фінансово-бюджетної дисципліни.

Інформує: начальник фінансового управління Т. Д. Мацун.

6. Про затвердження оперативного плану роботи виконкому Острозької міської ради на березень 2014 року.

Інформує: Веруцька О. А. – начальник організаційного відділу.

7. Про затвердження координаційних рад, постійних комісій, комітетів, робочих груп та дорадчого органу виконкому Острозької міської ради.

Інформує: керуючий справами виконкому Л. А. Сніщук.

8. Про заходи щодо удосконалення комплексного управління охороною праці у місті на 2014 рік.

Інформує: начальник управління праці та соціального захисту населення О. В. Стратюк.

9. Про робочу групу із попереднього розгляду проектів клопотань щодо встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною.

Інформує: начальник управління праці та соціального захисту населення О. В. Стратюк.

10. По організацію проведення чергового призову громадян 1989-1996 років народження на строкову військову службу до органів внутрішніх справ України у квітні – травні, жовтні – листопаді 2014 року.

Інформує: начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи А. Ю. Каус.

11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ост­розької міської ради від 18 грудня 2012 року № 297 «Про зат­вердження складу комісії, її Положення та конкурсну документацію з проведення конкурсу на надання житлово-комунальних послуг з вивезення побутових відходів».

Інформує: начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ М. І. Козлинець.

12. Розгляд заяв.

 

 

До уваги мешканців міста!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 листопада 2013 року № 823 «Про затвердження Порядку визначення та задоволення соціально-побутових потреб та потреб у медичній допомозі ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, жертв нацистських переслідувань та сімей загиблих (померлих) воїнів», листів Рівненської обласної державної адміністрації від 12 грудня 2013 р. № вих. 8429/0/01-34/13 від 2 січня 2014 р. № вих. 394/0/01-34/14 у зв’язку з метою посилення уваги до потреб ветеранів Великої Вітчизняної війни та формування достовірної бази даних ветеранів, які потребують допомоги, просимо жителів міста посприяти працівникам Острозького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у проведенні обстеження матеріально-побутових умов проживання ветеранів Великої Вітчизняної війни для створення паспорта ветерана Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, жертв нацистських переслідувань та сімей загиблих (померлих) воїнів періоду Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

За довідками звертатись за телефонами 2-00-37, 2-28-48.

 

Увага! «Гаряча лінія» міського голови!

Відповідно до рішення виконавчого комітету Острозької міської ради від 17 вересня 2013 року № 128 «Про запровадження телефонної «гарячої лінії» міського голови», щоденно з 8.00 до 17.15 за телефоном 2-22-60 функціонує телефонна «гаряча лінія» міського голови. Крім того, Олександр Шикер приймає повідомлення безпосередньо на свій мобільний номер телефону – 067-289-79-31.

 

Шановні острожани!

При відділенні соціально-побутової адаптації Острозького міського територіального центру існує медичний ка­бінет, в якому надаються різного виду медичні послуги: ма­саж, електрофорез, послуги УВЧ, солюкс, вимірювання артеріального тиску, вимірювання температури, внут­ріш­ньо­­м’я­зеві та внутрівенні ін’єкції, перев’язки та надання пер­винної не­відкладної допомоги.

Також для покращення соціального обслуговування громадян існує пункт прокату технічних засобів реабілітації, а саме:

– милиці ліктєві «СТОІК 7-01»;

– милиці з опорою квадро;

– милиці (звичайні, дерев’яні);

– палиці ортопедичні;

– палиці, що регулюються з опорою квадро;

– інвалідні візочки;

– опорно-рухові пристрої;

– ходунки на колесах.

За детальною інформацією просимо звертатись до Острозького міського територіального центру: м. Острог, вул. Кн. Острозьких, 22-Б, тел. 2-38-48.

№8 від 15 лютого 2014 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 379 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]