Вівторок

23.04.2019

05:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Мітинг протесту влаштували острозькі школярі
Школярі старшої ланки (9, 10, 11 класів) трьох шкіл Острога у понеділок, 2 грудня, вийшли на вулиці висловити свою громадську позицію. Підлітки вважають, що студенти не досить активно висловлюють свої позиції та не хочуть виходити на майдан через страх перед адміністрацією навчального закладу. Тому вони вирішили їх «розбудити» і змотивувати виходити на вулиці.  

Організованою ходою школярі вирушили до воріт Острозької академії, де скандували «Слава Україні», «Академіє, вставай», «Молодь і нація – за Євроінтеграцію». В академії зараз триває сесійний тиждень, тому студенти, які там були на той час, здавали іспити і вийти не могли. Школярі вирішили «витягнути» з теплих кімнат студентів, які грілись в гуртожитках. Так само організовано вони рушили спочатку у студмістечко. Після того підлітки з кількома студентами та «озброєні» прапорами України  рушили до міської ради. Поспілкуватись та підтримати їх вийшли міський голова Олександр Шикер, його перший заступник Віталій Ундір та  секретар міськради Микола Добровольський. Вони подякували молоді за активність, небайдужість до подій, які відбуваються у країні та розповіли про організацію поїздок з Острога до Києва на Майдан. Виступаючі також говорили про те, що активність молоді -- це дуже добре, але керівництво акцією в Києві заборонило брати участь людям віком до 20 років. Це викликано тим, що там існує реальна загроза життю, здоров'ю протестуючих. Тож учні шкіл мають обмежитись участю у мирних акціях у рідному місті.

Поспілкувавшись з представниками влади, діти та студенти колоною вирушили до Академічного дому. Там вони продовжували скандувати гасла, співали гімн України та закликали студентів приєднуватись.

Вже більшою колоною, разом зі студентами, які вийшли з гуртожитків, школярі рушили знову до Острозької академії. Там вони продовжували скандувати та гуртувати навколо себе студентів. До них виходили викладачі, представники адміністрації вишу. Вийшли також члени студентського страйкому. Молодь говорила про подальшу організацію страйків та мітингів.

Надзвичайно приємно, що до ситуації в країні не байдужі не лише старше покоління і студенти, а й шкільна молодь, яка, у цьому випадку, навіть перевищувала чисельністю присутніх студентів. Адже ситуація зміниться лише тоді, коли об’єднаються усі заради однієї спільної ідеї.

Людмила ПАНАСЮК
№49 від 4 грудня 2013 р. Категория: Події | Просмотров: 208 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]