Четвер

18.04.2019

19:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

«Міжлікарняна аптека» перевагу надає вітчизняному

Всім своїм колегам, нинішнім і колишнім аптечним працівникам, фармацевтам, ветеранам і тим, що ще вчаться на фармацевта, усім причетним до цієї професії Світлана Гандзілевська бажає усіляких гараздів.

Наша ж розмова про минуле, сьогодення та майбутнє цієї важливої галузі нашого життя раз по раз переходить на спогади про наших людей, земляків, свою родину. Світлана Адамівна дуже пишається своєю донькою Галиною, кандидатом психологічних наук, викладачем Національного університету «Острозька академія». Також з теплотою розповідає про колишніх працівників та завідувачів острозьких аптек, з якими героїні моєї розповіді доводилось працювати. І як не намагався більше розпитати про її життя, мало що з того виходило. Тим не менше, вдалося довідатись, що Світлана Гандзілевська народилася в родині вчителів, в Точивиках. А через те, що батькам доводилось не раз «мандрувати», то довелося побувати і в Милятині, і закінчувати 10-й клас в Сіянцях. Вчилася добре, тож змогла поступити до Львівського державного медичного інституту, на фармацевтичний факультет. Навчалася там з кількома земляками, а потім, у 1974 році за розподілом потрапила до центральної аптеки Гощі. Колектив там був хороший, згадує його жінка з теплотою. Але їй не подобалось оте велике «село» над великою трасою, і тому переїхала до Острога.

І з тих пір все її життя пов’язане з острозькими аптеками. Працювала і в аптеці № 49, і в аптеці
№ 18. Нині Світлана Гандзілевська очолює КП «Міжлікарняна аптека» Острозької районної ради. Ця аптека має кілька суттєвих переваг перед іншими подібними закладами. По-перше, що розташована поруч з центральною районною лікарнею та поліклінікою, працює цілодобово, що дає змогу пацієнтам у будь-який час отримати необхідні ліки. Також аптека при потребі може досить швидко замовити необхідні препарати. Замовляють їх не по телефону, а користуючись сучасним засобом зв’язку – електронною поштою. Перевагу віддають вітчизняній продукції, аніж імпортній. Більше того, на товари вітчизняного виробника існують знижки. Також при купівлі усіляких пігулок та мікстур можна розрахуватись платіжною карткою Ощадбанку та ПриватБанку. Причому, якщо ви розраховуєтесь приватівською карткою, то вас також очікує приємна знижка. А от власних ліків аптеки вже давно не виготовляють. Тим не менше, при потребі працівники могли б це зробити. Бо мають необхідну освіту. А ті, хто не має спеціального документу, навчається. Так, з десяти членів колективу аптеки двоє навчаються заочно, незабаром здобудуть відповідну освіту й стануть повноправними фармацевтами.

Хочеться ще звернути увагу на те, що Міжлікарняна аптека та її керівник Світлана Гандзілевська є активістами товариства Червоного Хреста України. Голова міськрайонної організації ТЧХУ Людмила Швець каже, що дуже часто вона надає безкоштовно для хворих осіб соціально-незахищених категорій громадян міста ліки та іншу допомогу.

Світлані Гандзілевській і усьому колективу міжлікарняної аптеки, а також усім фармацевтам Острога бажаємо нових здобутків та успіхів і вітаємо з професійним святом!

Олександр ГЛАДУНЕНКО

№ 38 від 19 вересня 2015 р. Категория: Люди і час | Просмотров: 269 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]