П'ятниця

19.04.2019

09:37

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Моє ставлення до змін у мовному законодавстві України таке:
Дуже велике прохання: залиште свій особистий коментар щодо питання винесеного для опитування. Назвіться, бажано прізвище та ім'я, місце проживання, але можна просто записати будь який нік (наприклад читач). Можна копіювати з інших програм, наприклад Блокнота чи Worda. Коли думку висловлено, введіть перевірочний код у відповідне вікно, натисніть додати. Хто бажає, щоб його думка була опублікована у газеті прохання зв'язатись з редакцією тел. 097-500-20-81, або міським телефоном (03654)-2-26-04. 

Сподіваємося на вашу активність!
Просмотров: 1263 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 4
4 михайло  
Ніяких суперечок бути не може -тільки українська мова. Ми, українці, розробили для московітів усю Сибір, наприклад у Тюменській обл. українців в декілька разів більше, чим росіян, тоє чому там не вводят нашу мову?

3 Валентина Ш  
Згідна з тим, що нинішня влада, як парламентська, так і президентська вже давно втратила повагу і довіру в людей як на заході, так і на сході і півдні України. Але навіть, якщо увесь український народ стане з ніг на голову, підніме океан протестів, цей парламент чи президент, прем’єр добровільно не підуть у відставку. Вони ще з більшим цинізмом і впертістю боронитимуть свої позиції під Сонцем, із звірячою люттю вигризатимуть кожне місце в парламенті.
Великий сумнів є відносно накладення президентського вета на сумнозвісний закон про мови, який, звичайно, прийнятий за його мовчазною згодою. Все починається з любові. І біда в тому, що наші можновладці не люблять і не цінують нічого українського, національного. Наш Гарант тільки вимушено, сидячи в президентському кріслі, коли його знімають відеокамери, розмовляє українською, а друга особа в державі прем’єр не те що говорити, прочитати кимсь підготовлений текст по-українськи не може. Державною мовою важко спілкуватись віцепрем’єрам Клюєву, Колесникову, міністрам Колобову, Саламатіну, Табачнику, як і багатьом парламентарям та іншим державним мужам, і вони не бажають, щоб якісь закони зобов’язували їх до цього.Вони люблять лише українські ресурси, сировину, все те, що дає їм можливість примножувати їх мільйони й мільярди .Тому ще раз добре подумаймо кого ми обиратимемо в Парламент, хто стане нашим наступним Президентом, Прем’єром.
Від нас залежить, щоб до влади прийшли патріоти, які вміють цінувати і любити все українське. Я не проти регіональних мов. Нехай люди собі в побуті спілкуються, як хочуть, співають пісні своїх народів, танцюють національні танці, розвивають свої театри... Але українською державою не можуть і не повинні керувати люди, які досконало не володіють її державною мовою. Я за люстрацію всіх можновладців на всіх рівнях, на всіх державних постах України і в українському парламенті. Ось така моя позиція простої української жінки-пенсіонерки, колишньої голови "Просвіти", Товариства української мови в Острозі і районі.

2 Мыслящий  
Такая власть, как эта, заслуживает на немедленнейшее свержение. НАшей стране нужны патриоты, а не олигархическая мразь. Причем, ради справедливости, должна быть очищена от регионалов, азаровцев, сильноураинцев, нашеукраинцев, бывших коммунистов, тимошенковцев и проч. гадости вся вертикаль и горизонталь, начиная от сельских и городских советов, мэров и заканчивая Верховным советом. Только тогда можно будет хоть о чем-то говорить. Извините за русский, так легче высказаться.

1 Віктор Федорович  
Нинішня влада є політичним банрутом. Вона втратила довіру людей і згадала, що багато обіцяла. Найпростіше знищити українську мову. Крім того вони хочуть пересварити схід і захід, аби в Україні не було миру, аби люди забули про економічні негаразди. Геть банду з влади!!! Ця хунта не заслуговує на довіру людей

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]