Вівторок

23.04.2019

20:55

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Молилися за Україну, дітей та мир

На другий день Святої Трійці, в Міжнародний день захисту дітей, у понеділок, 1 червня, на центральному майдані міста церква християн віри євангельської «П’ятидесятники» провела акцію «Молитва за Україну». В майже 3-годинному заході організатори на сцені-сходах перед райрадою та люди на майдані величали Бога, молилися, просили миру для України, говорили про любов до неї, а також про волонтерський рух, нинішні наші проблеми, минуле, моральність, Острог – як колиску духовності, де було надруковано славетну Острозьку Біблію, ­співали пісні, переважно релігійного характеру, читали вірші, цитували Біблію та багато іншого. 

На «Молитві за Україну» був присутній міський голова Олександр Шикер. Він у своєму виступі подякував організаторам за дуже гарний і потрібний нині захід, присутнім – за їх підтримку акції. Олександр Федорович віршованими рядками побажав усім, щоб завжди світило сонце, і сади цвіли, щоб усі щасливі були, здорові й багаті, не знали біди.

 Гарні пісні українською мовою виконували гурти «Воскресіння» та «Сіон» з Рівного. Під час заходу виступали також проповідники Олександр Савчук, Віктор та Микола Гуріни, завідувач відділом освіти церкви християн віри євангельської «П’ятидесятники» України Віктор Вознюк. Ведучий Олександр Топінко вітав усіх із святами, прочитав вірш про київський Майдан Олександра Міроша. Він також запросив на сцену присутніх діток і всі щиро молилися за них, щоб вони зростали в добрі та мирі.

Всеволод МОТОРНИЙ

№ 23 від 5 червня 2015 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 247 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]