Неділя

21.04.2019

22:01

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Молодь області обрала здоров’я у«Корчагінці»
На базі позашкільного закладу „Острозький дитячий санаторно-оздоровчий комплекс "Корчагінець" 15-16 травня відбувся ІІ етап щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров’я” серед учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів області.   

19 команд професійно-технічних навчальних закладів, 18 – загальноосвітніх навчальних закладів області та представники Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою взяли участь у черговому фестивалі.

 У його рамках проведення відбулись тренінгові заняття за програмою сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному», вікторина «Що я знаю про здоровий спосіб життя?», презентація літературно-музичних художньо-спортивних композицій «Молодь обирає здоров’я», конкурси плакатів, фотографій, художніх робіт, малюнка на асфальті «Здоровий я й моя сім’я».

 За підсумками роботи журі I місце в конкурсі літературно-музичних композицій присудило команді «Так просто» Демидівського району, у конкурсі фотографій та художніх робіт – фотороботі Петра Легецького, учня Рівненського торгово-професійного ліцею, у конкурсі плакатів – роботі Ірини Пивовар, учениці 10 класу Горбаківської загальноосвітньої школи I – III ст.

Острог на фестивалі представляла команда «Доміно» ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. На жаль, призового місця вони не вибороли, проте все ж гідно та старанно захищали честь рідного міста. Враженнями від участі у конкурсі-фестивалі поділилась учасниця нашої команди Анна Герасимчук.

– Фестиваль пройшов весело. Звісно, шкода, що не вдалось вибороти перемоги. Зате ми гарно провели час, познайомилися з учасниками з інших міст. Особливо сподобались психологічні тренінги, які для нас проводились на початку. Сподіваюсь, наступного року нам вдасться перемогти і саме ми будемо представляти Рівненщину на третьому етапі конкурсу.

 Всі учасники фестивалю «Молодь обирає здоров’я» отримали пам’ятні кубки та дипломи за активну участь, а переможці та призери цінні подарунки та призи.

– Фестиваль проводиться вшосте, – розповіла заступник начальника відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти й науки Рівненської облдержадміністрації Катерина Онищук. – Якщо спочатку брали участь лише загальноосвітні навчальні заклади, то тепер приєднались і професійно-технічні і вже близько трьох років ми проводимо цей захід спільно. Понад 250 дітей зібралось на нашому святі. Головна мета заходу – формування здорового способу життя. Готуючись до цього фестивалю в навчальних закладах проводять свої внутрішні фестивалі, обирають команду-переможця. Тут присутні від кожного району команди загальноосвітніх навчальних та професійно-технічних закладів. Оцінювались конкурси плакатів, фотографій, які розповідають про здоровий спосіб життя та літературно-музичні композиції. В останніх беруть участь команди, які складаються із семи учасників. Їх завданням було підготувати десятихвилинний виступ, але з умовою – показувати лише позитив, головне – не пропагувати негативні звички. Переможець братиме участь у третьому етапі фестивалю, який впродовж 5 років проводився в Одесі, в оздоровчому таборі «Молода гвардія», а цього року проводитиметься у вересні, у Києві.

Людмила ПАНАСЮК
№21 від 25 травня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 847 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]