П'ятниця

24.05.2019

15:55

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Мультимедійність на службі вчителя
Нещодавно на базі кабінету інформатики Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар-тренінг для учителів початкових класів з теми «Створення мультимедійних презентацій в початковій школі».

Заступник начальника відділу освіти Кравчук І.М. звернув увагу педагогів на те, що сьогодні нові інформаційні технології є невід’ємною частиною освітнього процесу. Використовуючи у своїй роботі комп'ютер, мультимедійний проектор, вчитель має можливість інтенсифікувати засвоєння школярами навчального матеріалу, зробити його більш наочним і динамічним.

Чумак О.Г., вихователь групи продовженого дня Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія», яка була учасником семінару в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, виступила перед вчителями з теми «Підвищення ефективності уроку в початкових класах засобами мультимедійних презентацій».

Зеленчук Н.А., вчитель початкових класів Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, ознайомила колег із методикою використання інформаційних технологій у навчальному процесі, поділилась досвідом роботи щодо створення мультимедійних презентацій. З метою практичного відпрацювання набутих знань та навичок, учасники тренінгу виконували вправи та завдання з використання програми Power Point.

На завершальному етапі семінару було проведено анкетування педагогів щодо визначення рівня оволодіння засобами інформаційно-комунікативних технологій. Результати анкетування стануть орієнтиром для подальшої організації аналогічних навчань.

Сергій АЛЄКСЄЄНКО, методист відділу освіти
Просмотров: 358 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]