Понеділок

20.05.2019

05:36

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Музичні гастролі «Домісольки»
Нещодавно завершилося грандіозне музично-театральне дійство, що в народі отримало назву Різдво. У всіх куточках світу його святкують по-різному, але об’єднує людей одне – возвеличення нашого Спасителя, Ісуса Христа. Не залишилися осторонь від святкувань і наші юні музиканти – учні ДМШ.   

Ще до Новорічних свят учні презентували для своїх батьків зимову казку «Снігова королева». Перше її виконання було, звичайно ж, у стінах рідної музичної школи. Згодом діти виступили і в ЗОШ №1, школі, яка повним залом зустріла наших артистів.

Головними дійовими особами, звичайно, ж, виступили найменші школярі – учні музичної студії «Домісолька» – Равський Діма, Співак Дана, Галімська Віка, Олійник Віка, Нечипоренко Арсен, Пампощук Таня, Сивук Аня, Майор Настя, Каландадзе Ілля. Вони й виручили бідного хлопчика Кая з біди. Допомагали їм у цьому старші учні школи. Роль Герди блискуче виконувала Ткачук Світланка (кл. викладача Бондар Н. М). Роль Кая поділили між собою Довгий Максим (кл. викладача Хмарук В. В.) та Антонюк Дмитро. Не будучи учнем музичної школи, Діма погодився на роль Кая буквально без репетицій, і виручив усіх учасників, зігравши свою роль на «відмінно».

У новому вигляді ця вистава була представлена у НВК «Школі-гімназії» та дитячому садочку №2 «Веселка». До її складу увійшли відомі українські колядки та щедрівки. Щире захоплення у глядачів викликав конкурс «Вгадай мелодію», у якому потрібно було якнайшвидше відгадати знайому мелодію, що, звичайно, і полегшувало завдання – якнайшвидше розворожити Кая.

Виконання відомих пісень забезпечили учні фортепіанного відділу – Степанюк Аня, Антонюк Настя, Скабелкіна Віка, Кухарчук Валерія, Скабелкін Влад, Левчук Софійка, Сущук Вероніка (кл. викладача Куліш Л. С.), без яких не відбулася б постановка казки.

Діти показали себе справжніми артистами. Вільно і невимушено вони поводили себе на будь-якій із сцен, що дуже важливо – адже наші артисти ще дуже і дуже маленькі.

Важливо, що наші музиканти цього року брали участь і в конкурсі колядок та щедрівок «Ой, радуйся, земле», здобувши почесне ІІ місце. Усіх вразив і зовнішній вигляд учасників – усі, без винятку, у вишиванках.

Велике спасибі хочеться висловити батькам, які беруть активну участь у навчально-виховній роботі та підготовках до виступів.

Це уже не перший виступ «Домісольки». Учні – активні учасники музичного життя школи. Тож хочеться побажати їм успіхів у навчанні, яскравих музичних вражень та нових здобутків.

Ліна КУЛІШ, викладач по класу теорії музики та фортепіано
№6 від 9 лютого 2013 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 312 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]